Volentis 142
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 

 :: Idegen kultúrák :: Archívum :: Archiváltak hirdetései Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Apám | kísérleti patkány
Tiatha
Karakterlap : Csali
Titulus : The Bait
Tartózkodási hely : Ocan
Hozzászólás száma : 8
Tiatha
Azonosítatlan létforma



#1Kedd Márc. 20, 2018 11:36 pm
Nauron №17
Ewan McGregor - 40+ - foglalt/szabad

"I don't wanna die... But I sometimes wish I'd never been born at all."

Igen, te a 17-es számú kísérleti alany vagy az én imádott és legfőképpen halottnak hitt édesapám, Nauron. Jelenleg az emberek "vendégszeretetét" élvezed a telepesek bázisán. A "karantén" alá vont 6. szektorban más, korábban szintén elrabolt ocantis társaságában kísérleteznek rajtad és igyekeznek minden információt és tudást kiszedni belőled annak érdekében, hogy rájöjjenek hogyan is vagy képes uralni te speciel a tüzet.

Mára a kezdeti szökési vágy és a téged mindig jellemző belső tűz is alább hagyott benned, hála a szereknek - melyekkel leszedálnak rendszeren hogy ne fordíthasd ellenük a képességed - kevés ép gondolatod van és függővé/depresszióssá(?) Ez csakis rajtad áll hogy mit kezdesz ezzel a szállal! is váltál tőlük, hiszen egyedül ezek segítenek elviselni az amúgy kínokkal és kísérletezéssel teli napokat hogy ne legyen halálvágyad. Az amúgy egysíkú életed akkor vesz komoly fordulatot, amikor én is fogságba esve a bázisra kerülök. Az elit egység ugyanis visszatér az elrabolt "kiválasztottal", aki (hála a félresikerült csalis magánakciómnak) valójában én vagyok és nem pedig az igazi, aki a húgom.

Én sajnos nem ismerlek fel, mert annyira megváltozott a kinézeted - lásd a fenti képet, se szakáll, se vörös hosszú haj  Apám | kísérleti patkány 3674025590 - ám maga a tudat hogy a véred, az imádott lányod is ugyanerre a szörnyű sorsra jut megacélozza az akaraterődet és segít kiszakadni abból az életből, amit immáron lassan közel 2 éve vagy kénytelen elszenvedni minden remény nélkül. Vajon ez milyen fordulatot hoz az életünkbe? Sikerül megszöknünk vagy osztozni leszek kénytelen én is a sorsodon rövidesen? Gyere és derítsük ki együtt hogyan lóghatunk meg a bázisról!  Apám | kísérleti patkány 3195800591

~A karakterre nagy-nagy szükségem lenne a későbbi oldal egészét is komolyan érintő plot szálban az apukámra! Érdemes az előtörténetemet meglesni hozzá: a néven, kinézeten (Bár alkuképes a dolog, kizárólag vörös hajú minimum 40-es/idősebb egyénről lehet szó PB csere kapcsán!), a családtagokon és a tűz elemen (valamint az ahhoz kapcsolódó temperamentumos jellemen) kívül nem szabtam meg nagyon sok mindent a karakter kapcsán. Olyanra alakítod, amilyenre szeretnéd mind az elrablását/megrendezett halálát mind pedig azt hogy miket éltél meg eddigi életedben!
Ha beregisztráltál, keres meg PMben!


We've come too far to give up who we are
All ends with beginnings

Vissza az elejére Go down
1 / 1 oldal
Ugrás:
^
ˇ