Volentis 142
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 

 :: Idegen kultúrák :: Archívum :: Archiváltak hirdetései Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
AARON BOLTON
Anonymous
Vendég
Vendég



#1Csüt. Jún. 21, 2018 10:43 pm
Aaron Bolton
Alexander Skarsgård  - 40 év - ember - szabad

Jóképű, karizmatikus, remek testi adottságokkal rendelkező férfi vagy, aki ráadásul a Consilium tagjaként igen közel van a tűzhöz. Modorod rendkívül simulékony, nagyon jól értesz ahhoz, hogyan kedveltesd meg magad. Az elbűvölő mosolyod mögött megbúvó szociopatát senki sem veszi észre. Nincs benned szégyenérzet, s a folyamatos hazugság az, ami éltet. Rendkívül intelligens vagy ahhoz, hogy ezt okosan csináld. Odafigyelsz az apró részletekre is, hogy még véletlenül se hulljon le az álca. Gondosan felépített életed része vagyok én is, a feleséged. Házasságunk pusztán érdekeken alapult, bár mi tagadás, az elején még volt némi szexuális érdeklődés egymás iránt, s működött a kémia. Ez egészen addig tartott, amíg kezet nem emeltél rám. A kritikát sosem tűrted, s az én esetemben meg sem próbáltál jópofát vágni hozzá, inkább felpofoztál, és oldalba rúgtál. A jelenlegi törvények lehetővé tennék, hogy elválj tőlem, de megtiltottad, hogy nyilvánossá tegyem a meddőségemet érintő tényt, és eszedben sincs elválni tőlem. Gyanítom ez is az irányításmániád része, s folyamatosan kontroll alatt akarsz tartani. Az Ocean bolygóra való távozásomkor is a második feleséged jelenléte lehetett az egyetlen oka annak, hogy nem vertél halálra. Ó igen, a többnejűséget választottad, és a második számú Mrs. Bolton mellett - aki nem mellesleg terhes -, már folyamatban van egy harmadik asszony beszervezése. Mi tagadás, rákaptál az utódnemzés ízére. Vajon meddig leszel képes ezek előtt a nők előtt titkolni valódi éned? A mi házasságunk is nyitott kérdés még, hiszen nem tarthatod rajtam a szemed folyamatosan, de informátoraid ott is lehetnek. Több út is áll előtted, Rajtad áll, hogyan tovább. : )

[ Javaslom az előtörténetem elolvasását ( itt! ), mert természetesen férjként említve vagy Te, és az új feleséged is. Azt csicseregték a madarak, hogy sok potenciál lenne a karakterben, ezért hirdetve. Örülnék, egy közös plotnak, de Tőlem teljesen különállóan is viheted a karaktert. Természetesen az alapjellemvonásait megtartva. ; ) Gyere-gyere!]



We've come too far to give up who we are
All ends with beginnings

Vissza az elejére Go down
1 / 1 oldal
Ugrás:
^
ˇ