Volentis 142
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 

 :: Idegen kultúrák :: Archívum :: Archivált karakterek Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Bestla
Anonymous
Vendég
Vendég



#1Kedd Jún. 26, 2018 5:49 pm
Bestla
Egy harcos nem tárja fel a szívét, míg a fejsze fel nem fedi.

Az alapok
Becenév: Bestia 
Faj: ocantis  
Születési hely, idő: Ocan, 2574  
Kor: 52 év  
Csoport: Föld elemű ocantis harcos
Család: vér szerinti családja elhunyt, azonban atyjaként tiszteli a Screptit. Családként, testvérekként tekint a hozzá legközelebb álló testörségi tagokra. Zarathra, Raindarra és Oestrisra.
Családi állapot: Nőtlen
Szexuális beállítottság: Heteroszexuális
Karakter arca: Jason Momoa


We've come too far to give up who we are
All ends with beginnings


Jellem
Igazi harcos jellem. Szíve kemény, hitében megingathatatlan, sokak szerint kegyetlen. Ezt inkább azért hiszik róla, mert nem érez bizonyítási kényszert, hogy bármiről is meggyőzzön másokat.  Sokakkal ellentétben hiszi, hogy a Screpti okkal engedte földjükre az embereket.
Nem kimondottan bőbeszédű, inkább a tettek embere. Komorsága, megjelenése sokszor kelt félelmet, amit nem igazán bán. Néha egy-egy pillantással is elmond mindent, mit gondol.



Életem kezdetén kellett megismernem, milyen elveszíteni a családom. Nincsenek emlékeim róluk. Nem tudom milyen az mikor egy anya féltő, óvó karjai ringatnak vagy letörli könnyeid, ha szomorú vagy. Nem volt apám, ki az életre tanítson, hogy szembenézzek a férfival, kivé válnom kell. Az ismeretlen hiányát pedig nem sajnálom, Te se tedd, ne szánj. Tartogasd a könnyeidet másnak. Azzá váltam, akire népemnek szüksége van e vészterhes időkben, de legfőképp harcossá, ki megvédi a kiválasztottat.
Sokszor gondolkodom vajon lehetnék-e ma harcos, az az ocantis, kivé váltam, ha nem vesz magához a Screpti, miután szüleim odavesztek, miközben Ilmin városát védték a valaha ismert legnagyobb viharban, mit az Ocan látott. Sokan odavesztek abban az időben, én mégis maradtam, hogy vérem vonalát tovább vigyem.
Már az Egyensúly ünnepe előtt tudtam, melyik elem választott ki. Már azelőtt közel éreztem magam a természethez. Nem a réten virágot szedős, fűben elterülő alakra gondolok. Gyermekként szerettem a földet formálni, de azon a napon a mocsárból egy olyan lény mászott elő velem együtt, mely az ünnepségre gyűlt népekben is félelmet keltett. Ma is hallom az egyik kortársam félelemmel telt sikolyát, ahogy a mocsárlény, ki javarészt földből, vízből öltött alakot, kinyúlt felé, hogy aztán újonnan markomban materializálódott ostorom mennydörgő csapására, visszatérjen oda, ahová való. A természethez.
A legjobbaktól tanultam, hogy az egyik legjobbá váljak társaimmal együtt, kikkel együttesen alkotunk egészet. Elemeink, természetünk segítségével kiegészítjük egymást. És szüksége lesz ránk világunknak, hogy túléljen, hisz nagyon vékony a fonál, mely a békét fenntartja ocantis és ember közt. Ezt ma már egyre többen látják, tán a másik oldalon is. Ha ez elszakad, elvágják akkor alapvetően békés népünknek szüksége lesz erejére, hogy szembe szálljon velük. Addig is kötéltáncot járunk. Minden bokorban a feszültség szikrája pattog arra várva, hogy lángba borítsa világunk.

Memento Mori
Információk Rólad, amiket meg mersz osztani (név, kor, multik stb.)
Vissza az elejére Go down
Keeley Sinclair
Titulus : Miss Stockholm Syndrome
Tartózkodási hely : Ocan
Hozzászólás száma : 42
Keeley Sinclair
Törvényen kívüli



#2Csüt. Jún. 28, 2018 11:36 pm
Elfogadva!
Stars can't shine without darkness

Kedves Bestla!

Megkérdezheted a vezetőséget, hogy mennyire vártalak és a többiek agyára mentem már szinte azzal, hogy folyton csak Bestiázlak... de néz el nekem kérlek, hiszen megjelenésed alapján valóban azt feltételezné az ember, hogy vadállatias erő lakozik benned. Nem véletlenül lettél harcossá úgy sejtem. Sajnálatos, hogy a múltban így magadra maradtál és elárvultál; talán ez is közre játszott hogy végül harcossá váltál. Bármi is vezetett ide, ahol most vagy én örülök neki hogy te véded a másik felem húgát, a kiválasztottat. Tetia melletted biztonságban lesz, ebben biztos vagyok. Mondom ezt annak ellenére, hogy Tiatha nem osztja éppenséggel a te véleményedet, miszerint az emberekkel szövetségre kellene lépni a béke megőrzése érdekében vagy hogy a Screpti jól tette hogy a bolygó felszínére engedte a telepeseket.

Ő inkább az ösztöneire hallgatva a veszélyforrást látja bennük és a személyes veszteségek - melyeket okoztak a családjuk számára - merőben meghatározza azt az előítéletes és bizalmatlan megközelítést, ahogy viszonyul hozzájuk. Benned viszont teljes mértékben megbízik, hogy helyén lesz az eszed és nem hagyod megvezeti magad általuk, kecsegtessenek bármilyen együttműködési ígéretekkel. Elvégre te vagy a testőrök egyik legjobbja, akihez ő is szeretne idővel felérni. Most viszont semmi más nem lehet fontosabb, mint hogy amíg az emberek kutatnak Tetia után ő rejtve maradjon előlük, kerül amibe kerül. A többivel pedig ne törődj, míg a Screpti megvívja a politikai csatákat, Tiatha kinyomozza miért is akarnak annyira találkozni a húgával.

Élvezettel olvastam a történetedet és kíváncsivá tettél, úgyhogy utadra is engedlek hamarost! Menj, foglalózz és irány a játéktér... vár rád az Ocan bolygó! Tiathát pedig nyugodtan keresd meg játék ügyben, ha gondolod! Smile

Isten hozott a fedélzeten!
Vissza az elejére Go down
1 / 1 oldal
Ugrás:
^
ˇ