Volentis 142
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 

 :: Idegen kultúrák :: Archívum :: Régi Játéktér :: A világűr :: Az URS Jola fedélzetén :: Parancsnoksági Fedélzet Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Fegyverraktár
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Anonymous
Vendég
Vendég



#11Vas. Dec. 30, 2018 9:47 pm
Nem tudom, hogy mit mondhatnék neki, amivel segíthetnék. Tartok tőle bármit mondanék, csak még rosszabbul érezné magát. Pedig tényleg nem akartam megbántani, de hazudni sem hazudhatok neki. Az szerintem még rosszabb lenne, mint az igazság. Meg most csak azért, mert jó volt vele az ágyban, és mivel megbízható, akár meg is ismételhetnénk, de így, hogy tudom, hogy mit érez. Én lennék a gonosz, aki kihasználja őt, csak, mert testiségre vágyom.
Nem használhatom ki a saját érdekembe. Ennyire nem vagyok gonosz. De ezt se akarom. Látom, hogy bántja,amit mondtam, amiket mondtam. A gyanúsítgatásom. Most valahogy nem azt a kemény katonát látom magam előtt, mint akivel először találkoztam. Nem tudom mit tegyek.
Csak állok itt, mint bálám szamara és nézek rá, aztán már rá sem merek nézni azok után, amiket mond nekem. Valahol nekem is fáj így látni őt. De most még is mit tegyek? Nem tudom viszonozni azt, amit ő szeretne. Én nem így működöm. Soha nem is hittem az ilyen dologba. Persze mások mondták, hogy létezik, meg mesélték, de én soha nem láttam. Még fiatal koromban sem.
- Edgar … -néztem félre, amikor elfordult tőlem és sóhajtottam egy nagyot. Inkább nem néztem oda, mert tudtam, hogy mit látnék. És nem akarom azzal is megbántani, hogy esetleg azt látom, hogy gyenge vagy egyéb. Mert ugyebár egy férfi sosem az és jól tudom , hogy egy férfi se szereti, ha egy nő gyöngének látja.
- Sajnálom- sóhajtottam. Nem tudtam mást mondani neki. Valahogy nem így terveztem ezt a beszélgetés, bár nem is erre az eredményre számítottam tőle. ÉS a legnagyobb gond, hogy nem tudok vele mit kezdeni.
Csak hallgatom a szavakat és ez már nekem is fáj, hogy ilyet gondol, hogy félre értett.
- Nézd én nem csak testiségnek tartalak. Igen is ember számba vettelek eddig. Ha nem így lett volna, akkor el sem megyek hozzád. De elmentem, és igen megestem, mert gyenge voltam, mert mióta lefagyasztottak férfi nem érintett. Te voltál az első, és igen jó volt és igen, jól esne még ilyen veled. De most, hogy tudom ,hogy te ezt hogy és minként érzed nem tudnám veled megtenni. Nem tudnálak kihasználni. Látom, hogy megbántottalak, pedig nem akartam, de arra a válaszra sem számítottam, amit kaptam. Nézd az én szemszögemből ebbe a férfiak uralta világban, ahol egy nőt bárki majdnem hogy kedvére adhat, vehet, dobhat, ha megunta. Még is mire kellett volna gondolnom? Mert más eszembe se jutott. Azóta, amióta felébresztettek, és megismertem a világot , megismertem a szabályokat azon voltam, hogy elkerüljem ezt a kiházasításos dolgot. Már attól a szótól, hogy házasság a hideg kirázott. A Földön se sokat gondoltam ilyesmire csak dolgoztam, képeztem magamat. Itt pedig még jobban belevetettem magamat. Szinte minden kiképzést végig csináltam, csak, hogy ne legyek annyira szem előtt. És ott se teljesíthettem kimagaslóan, pedig nem egyen megtehettem volna
– léptem egyet előre, de ügyelve arra, hogy elkerüljem. Elléptem mellette az ajtó felé.
- Aztán az első munkára igent mondtam, és ide kerültem, hogy még inkább ne legyek szem előtt. Ébredés óta csak azon munkálkodom, hogy usszak az árral, és elkerüljem azt a nem tudom minek nevezhető végzetet. ÉS igen, ezek alapján nem tudtam másra gondolni, mint , hogy kihasználtál, vagy becsaptál. Értsd meg, nem is ismerjük egymást. ÉS soha nem hittem a szerelem első látásban, és sajnálom, hogy megbántottalak, nem állt szándékomban. De próbálj megérteni. Nem akarok, így elvállni, hiszen egy hajón vagyunk összezárva, elég sokat jársz hozzám, de azt se akarom, hogy valami álomba élj, amit nem biztos,hogy tudok teljesíteni. Nem mondom, hogy add fel, nem kell. Én örülni fogok, ha jössz hozzám,vagy ha udvarolni akarsz, de annak is örülnék, ha csak betérnél hozzám, és ledöntenél megint a lábamról, mert igen bevallom arra vágyom veled, de nem tudom megmondani, hogy ez hová vezetne, vezetne e valahová, érted? Sajálom, tényleg – csuklott el majd nem a hangom a végére, majd futásnak eredtem és meg sem álltam a kabinomig. Nem akartam már beszélni, szerintem pont eleget beszéltünk. ÉS nem tudok neki segíteni abban, hogy megértse az én oldalamat. Ennél jobban nem. De most arra se vagyok képes, hogy megvigasztaljam. Engem is súlytott ez az egész ,és nem tudom hová rakni az érzelmeit.
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég



#12Vas. Dec. 30, 2018 10:10 pm

Ana  & Ed

Tényleg nem értem a nőket, és erre megint csak rá kellett jönnöm. Ana szavai teljesen összekuszáltak bennem mindent. Talán az volt a baj, hogy kimondtam, amit gondolok? Vagy azt, amire vágyom? Ö-rá? Fogalmam sincs, hogy mit tegyek! Visszacsinálni nem tudom, bár nem is akarom. Hallom, ahogy beszél hozzám, de mintha éles tőrként feszítene a szívem helyén, és csak állok ott, mint egy hülyegyerek. Azt képzeltem, hogy minden fekete és fehér? Vagy talán már elvesztem valahol a gondolatok és a valóság közt, amikor közelébe voltam? Nem hinném! Tudom nagyon is jól, hogy mi a szívem vágya, bár soha nem kényszeríteném Anát olyanra, amit maga nem akar. De mire szóra nyitnám a szám, már csak a távolodó alakját látom, ahogy kirohan a raktárból. Nem akarom elveszíteni, és pár pillanatig csak próbálom felfogni, amit mondott, de aztán…
-EGY NAGY BAROM VAGY, ED! MIRE VÁRSZ MÉG?!MOZDÍTSD A SEGGED!INDÚLJ MÁR UTÁNA!!!!!- kiáltom teljes erőből a torkomon magam elé, bár nincs itt senki, de ezt nem is másnak szántam, csak saját magamnak. Nagy levegőt veszek és rohanok Ana után. Tudom, hogy sok esélyt nem adna nekem, ahogy egy lyukas garast se az életemért, de szeretem, és soha nem adom fel, hogy bebizonyítsam neki, hogy minden szavam igaz és őszinte volt vele, még ha ő most nem is ért semmit..
Ha egyáltalán még szóba áll velem…


   


Vissza az elejére Go down
Phoebe
Titulus : ☆ admiral ☆
Tartózkodási hely : ☆ wherever it's needed ☆
Hozzászólás száma : 472
Phoebe
Alfa és Omega



#13Csüt. Május 23, 2019 5:40 pm
szabad játéktér
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Vissza az elejére Go down
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Ugrás:
^
ˇ