Volentis 142
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 

 :: Idegen kultúrák :: Archívum :: Archiváltak hirdetései Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Tyriana
Anonymous
Vendég
Vendég



#1Csüt. Feb. 07, 2019 8:38 pm
Tyriana
Rose Leslie- 26 - ocantis - foglalt

Te vagy a négyesünk tűz elemű tagja. Akad még két szép szál legény is, így van meg a négy elem, akik néha harcolnak egymással, de az esetek többségében mégis kiegészítik egymást.
Tűzről pattant leányzó vagy, erőszakos, sokszor agresszív és rendkívül akaratos. Nem könnyű veled jóban lenni, sokan nem kedvelnek, de a mi négyesünk közé valahogy mégis tökéletesen belepasszolsz. A fiúkkal jössz ki igazán jól, a lányokat nem kedveled, így elmondható, hogy én vagyok az egyetlen nőnemű ocantis, akivel barátságot alakítottál ki. Bármilyen különbözőek is vagyunk, egymásért mindent megtennénk. Te vagy az, aki próbálsz felrázni és sokszor pasizási tanácsokkal látsz el, mert úgy véled, igazán ideje lenne már nekem valaki. Ebből pedig sejtheted, hogy te nagyon is értesz a férfiak nyelvén is és ezt nem is szégyelled.

Már a babakocsiban elrendeltetett, hogy egyszer te leszel legjobb barátnőm. Mondjuk azt nem hitték a jövendők, hogy számodra az egyetlen. Szüleid jóban vannak az enyémekkel, gyermekkorunkban gyakorta vehettünk részt közös programokon. Sok közös emlékünk van, melyek közül számodra az egyik legmeghatározóbb az, hogy mikor végig kellett menned az összes elem próbáján, én voltál az egyetlen, ki várt rád és kitartott, s mikor láttam rajtad a fáradtságot, akkor lelket öntöttem beléd. Ez volt az a pillanat, mely igazán összehozott minket és így kerültem közel a szívedhez.

Foglalkozásodat eldöntheted, s azt sem szabnám meg, hogy milyenek nálatok a családi viszonyok. Szeretném, ha a karakter meg tudna állni a saját lábán.
Avatárhoz és az elemhez ragaszkodom, a névhez egyáltalán nem.

A négyes tagjai:
Krizia: katt - játékos karakter
Levron: katt - keresett karakter
Rordan: katt - keresett karakter
Tyriana: katt - keresett karakter


A négyes egyik tagja
All ends with beginnings

Vissza az elejére Go down
1 / 1 oldal
Ugrás:
^
ˇ