Volentis 142
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 

 :: Idegen kultúrák :: Archívum :: Archiváltak hirdetései Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Rordan
Anonymous
Vendég
Vendég



#1Csüt. Feb. 07, 2019 8:38 pm
Rordan
Logan Lerman - 26 - ocantis - szabad

Te vagy a négyesünk levegő elemű tagja. Akad még egy szép szál legény, s egy leányka is, így van meg a négy elem, akik néha harcolnak egymással, de az esetek többségében mégis kiegészítik egymást.
Mindjárt kezdeném azzal, hogy ártatlannak mutatod magad. Olyan szép szavakkal tudsz hízelegni másoknak, hogy azt már tanítani kellene. A gyermeki arcodhoz személyiséged egyáltalán nem passzol, s ezt te kifejezetten szereted kihasználni. Szereted az emberekbe beleültetni eszméidet és gondolataidat, s mindezt úgy teszed, hogy közben ők azt higgyék egy-egy ostobaság a saját ötletük volt. Mondhatnám, hogy manipulatív vagy, amit egyáltalán nem szégyellsz és bizony a nők nyelvén is remekül értesz. Nem kifejezetten szereted a szabályokat, attól meg a hideg is ráz, hogyha be akarnak korlátozni.

Kapcsolatunk nem indult felhőtlenül. Nálam is bepróbálkoztál, már nem szerelmi téren, hanem, hogy megvezess. Szerencsétlenségedre én már hallottam rólad, s fel voltam készülve az aljas kis játszmádra. Így te koppantál, s ez indította el az utat melyen járunk és lettünk végül nagyon jóba. Gyakorta szívatjuk meg egymást, kifejezetten szeretünk együtt bajba kerülni, bár általában ez a te hibádból sikerül, én ugyanis próbálnám betartani a szabályokat, de ez veled nem mindig sikerül (talán a családom ezért se kedvel...).

Foglalkozásodat eldöntheted, s azt sem szabnám meg, hogy milyenek nálatok a családi viszonyok. Szeretném, ha a karakter meg tudna állni a saját lábán.
Avatárhoz és az elemhez ragaszkodom, a névhez egyáltalán nem.  

A négyes tagjai:
Krizia: katt - játékos karakter
Levron: katt - keresett karakter
Rordan: katt - keresett karakter
Tyriana: katt - keresett karakter


A négyes egyik tagja
All ends with beginnings

Vissza az elejére Go down
1 / 1 oldal
Ugrás:
^
ˇ