Volentis 142
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 

 :: Idegen kultúrák :: Archívum :: Archiváltak hirdetései Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Shawn
Teagan Preston
Karakterlap : Shawn                                                     Tiggie
Tartózkodási hely : Jola
Hozzászólás száma : 6
Teagan Preston
Az URS Jola tisztje



#1Hétf. Szept. 16, 2019 7:22 pm
Shawn Landon
Alexander Skarsgard- 34 - Ember - szabad

Shawn! Mondtam, hogy várd meg, míg kiveszem a varratokat. Megfog ölni az orvos, ha megint beírlak újra-újra-újra varrásra! Én elhiszem, hogy nem bírsz megülni a fenekeden, de attól mg a felrepedt szemöldöködet én már nem fogom újra kötni. Láttalak lent az edzőteremben, ahogy ezerrel püfölted azt az átkozott boksz zsákot. Jó, igen, mint katona megértem, hogy a kondidat nem szabad elhanyagolni. De jelenleg nyugalmi fázisban vagyunk. Tényleg kellene legalább két nap, míg valamennyire összehúzódik a seb.
Viszont nem tudom megköszönni eléggé, mikor felébresztettek és kerestem a helyem, te megjelentél langaléta, kigyúrt fazonként, hogy ha valamit nem tudok segítesz. Azt hiszem te tudod a titkom, de még sem kötöd az orromra.
Tetszel, ezt pedig nem fogok az orrodra kötni. Én elvagyok a kis eszközeim világában, egész nap a gyengélkedőben gubbasztok.

// ennyit így előre, a többit üzenetben megbeszélhetjük. Smile


We've come too far to give up who we are
All ends with beginnings

Vissza az elejére Go down
1 / 1 oldal
Ugrás:
^
ˇ