Volentis 142
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 

 :: Idegen kultúrák :: Archívum :: Archivált karakterek Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Tom Sullivan
Tom Sullivan
Karakterlap : Tom Sullivan Sully
Hozzászólás száma : 19
Tom Sullivan
Törvényen kívüli



#1Szer. Nov. 20, 2019 9:59 pm
Tom Sullivan
Ha értesz valamihez, ne add ingyen, így biztosítod az egzisztenciád!

Az alapok
Becenév: Csótány Tom
Faj: ember
Születési hely, idő: 2599 Volentis  
Kor: 27
Csoport:  lázadó (Őrszem, felderítő).
Foglalkozás: A jég hátán is megélni  
Család: Apám mindig a tisztességre nevelt, hogy legyek jó ember, tisztességes és becsületes. Anyám mindig egy kicsivel többet szeretett volna tőle, de sosem kapta meg. Egy szaros űrállomáson haltak meg mindketten egy szellőztető meghibásodása miatt fellépő oxigénhiányban. Igen, így volt bazmeg! Ne kérdezz rá! Alkalmazkodom, túlélek, és élvezek mindent, amit ez a lenti élet adhat nekem!
Családi állapot: Csapongó
Szexuális beállítottság: Hetero
Karakter arca: Ralph Fiennes


We've come too far to give up who we are
All ends with beginnings


ralph
Jellem
Csak, hogy tudjátok, ha bármi kellene, rám számíthattok. Csak egy spangli? Valami komolyabb kellene ellazulni? Kompromittáló videó a felettesedről? Netán valami benfentes infó a Consiliumról? Nem probléma. Partizánakcióra készülsz? Én vagyok a te embered. Fegyver, robbanószerek, gránátok, lőszer, amit csak szeretnél, a föld alól is előásom. És tudod mi kell cserébe. Egy kis szívesség itt, egy kis pénz ott, pár jó szó odafent az érdekemben. Én is halandó vagyok és gyarló, de nem szegény és nyomorult!


Volt egyszer az úr 2599. évében, hogy megszülettem egy szintetikus levegővel telefújt űrklinikán a Volentison. Emlékem ugyan nincs róla, de a sok nyálas fotóalbumot sokszor az arcomba tolták gyerekkoromban az eseményről. Két évvel később megszületett Mira a húgom is. Apám az étkeztetőben dolgozott szakácsként és mosogatóként, anyám a civilizációból megmaradt szórakozást erősítette, mint bemondó a fedélzeten. Emlékszem milyen gyönyörű és megnyugtató hangja volt mikor esténként a Földről mesélt nekünk. A Föld. Semmit nem mond ez nekem, sosem láttam, de a fejemben egy tündérvilág képe bontakozott ki, ahol nincs vörös vészvilágítás, a levegő nem áporodott fing és zsír szagú, és különös zöld passzív életforma teríti be, aming mindenféle miniatűr állatok szállítják a port. Méhek! Ezt a szót mondta anyám. Láttam őket egy kijelzőn, de iszonyú félelmetesek.
[Fejem a víz alatt, alig kapok levegőt, aztán hirtelen kirántanak belőle]
- Utoljára kérdezem meg Csótány! Hol van a kibaszott cuccom? - Johnatan Rykes, az iskolatársam. Nagyon kedves srác amúgy, ha épp nem a vécébe akar belefojtani. Levegőért kapkodok, és ártatlan pofát vágva őszintén válaszolok neki:
- Nem nyúltam hozzá esküszöm! Ott lesz az igazgató íróasztalán!
- Vicces gyereknek hiszed magad te kis takony? - A fülem azonnal csengeni kezd ahogy az arcomba üt, de közben eszembe jut milyen jó érzés lesz majd a füvét szívni miután elküldik ezt a gyökeret a takarításra egy hónapra. Válaszolnék, de a fejem megint a víz alá kerül.
[A lány illata teljesen magába szippant]
Emily és én. Csak mi ketten. Semmi nem választ el egymástól. Lassan felfelé húzom a pólóját, közben érzem a szívverését ahogy a nyakához érek. Ez ma bizony jó este lesz!
- Várj Tom! - lihegi a nyakamba. - Várj, ne itt! - De nem várok. A póló szövete kissé szakad, de azért lejön. Göndör fürtjeit átsegítem a nyakán, és már nem is nagyon tiltakotik, ahogy a vállába harapok. Halk nyögések, zihálás...
Aztán benyit apám. Hideg zuhany.
- Bocsánat, nem akartam...- nyögi ki zavarodottan, de aztán rájön, hogy még csak 14 vagyok, és Emily is.
[A műszaki folyosó olajtól és izzadtságtól bűzlik] A sok lúzer cipeli a vezetékeket a falon elhelyezkedő panelekhez. Sajnos szükségünk van az emberi erőre ehhez a munkához, de én biztos nem csinálnám. A falnak dőlve figyelem őket, és várom az ügyfelet. A zsebemben egy Bright 82-es öntöltő pisztoly lapul, 30-as tárral. 4 milliméteres hüvely nélküli lövedékekkel töltve. Egy ilyennel halkan, de biztosan elintézhetsz bárkit, míg az űrhajó burkolatában nem teszel kárt.
~Atya úristen! ~ gondolom, mikor meglátok egy koromfekete tagbaszakadt állatot felém közeledni. Sötétbarna bőre, kifejezéstelen halott szemei semmit sem árulnak el. Odalép elém.
- Megvan? - Kérdezi. A térdeim kissé gyengék, mert látom rajta, hogy keresztbe lenyelne, de előhúzom a pólómba tekert Bright-ot, és a markába teszem. ~ Úristen, még a keze is háromszor akkora mint az enyém...~ Másik kezét kinyújtva felém tartja. Egy zacskó Six-eyed van benne. Elteszem a drogot, és kikerül az óriást. Gyors léptekkel tartok haza. Másnap az étkezdében meghal egy diplomata és egy szakács. Anyám üveges szemmel nézi a híreket a kijelzőn apám vérbe fagyott holttestével... Nem ő volt a célpont, egy eltévesztett lövés ölte meg. Egy Bright 82-esből adták le... A mi körzetünkben! Jeges izzadtság folyik végig a homlokomon, és szédülök.
[A bakancs töri a lábam, és ez az űrruha...] Elvették az összes menő cuccomat. Nincs csini öltöny, bőrkabát, nincs fű. Baszhatom az életemet is. Fent vagyok egy kompon másik tizenkét lúzerrel. Leküldenek minket kolonizálni... Mindezt a kibaszott üzletem miatt. Nem! Nem lehet így vége! Én nem leszek szaros parszt az ültetvényen, nem fogok terraformálni, termeszteni! Nem! Basszátok meg! Igen az én hibám volt, de nem én öltem meg a saját apámat... áááh... Feltörök, egyszer még kitörök innen, és akkor meglátjátok ki is vagyok valójában!

Memento Mori
Vissza az elejére Go down
Ethan 'Crash' Dobrik
Karakterlap : Tom Sullivan 2019-09-05
Titulus : Captain Crash
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 1040
Ethan 'Crash' Dobrik
Az URS Jola kapitánya



#2Pént. Nov. 22, 2019 11:24 am
Elfogadva!
Stars can't shine without darkness

Kedves Tom!

Látszik, hogy nagyon tapasztalt játékossal van dolgunk. Abszolút imádtam az ET-ben felvetett ötleteidet, különösen a bemondóként dolgozó anyukát, ami könnyen lehet, hogy tényleg foglalkozás lesz innentől kezdve.
Látszik, hogy megérted a világunkat, és a karaktered tökéletesen passzol bele. Nem is szeretném tovább húzni az idődet, foglalj avatart, és mehetsz is játszani! Smile

Isten hozott a fedélzeten!
Vissza az elejére Go down
1 / 1 oldal
Ugrás:
^
ˇ