Volentis 142
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 

 :: Telepesek Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Nola Heart
Nola Heart
Karakterlap : Nola Heart ZIzuIKd
Tartózkodási hely : Ocan
Hozzászólás száma : 53
Nola Heart
Egyike a 142 telepesnek



#1Csüt. Feb. 06, 2020 6:57 pm
Nola Heart
titulus, szlogen, vagy valami rövid mottó

Az alapok

Faj: ember   
Születési hely, idő: Föld, USA 2550.02.14. 
Kor: 26  
Csoport: telepes
Foglalkozás: etológus
Család:  Briana Heart - édesanya, Brandon Crane - férj
Családi állapot: házas
Szexuális beállítottság: heteroszexuális
Karakter arca: Naomi Scott


We've come too far to give up who we are
All ends with beginnings


Jellem
A munkámban magabiztos vagyok, és lelkes. Ha tudományos érvelésről van szó, bátran kiállok a nézőpontom mellett. A magánéletben viszont rémesen nyuszi vagyok. Félek az emberektől. Talán azért, mert sosem értettem őket igazán. Az állatokkal sokkal könnyebb. Ez a csodálatos bolygó tele van veszélyesebbnél veszélyesebb lényekkel, de én mindegyikben látok valami szépet. És talán valahogy ők is. Gond nélkül megsimogatom a legtöbb vadállatot, akiket a telepen tartunk, ám a vadonban élőkhöz kizárólag megfigyelési céllal és végtelen tisztelettel közelítek. Nagyon félek, hogy az Ocant is arra a sorsra juttatjuk, mint a Földet, és amenynire csak tőlem telik, próbálok ez ellen küzdeni.
A rossz tulajdonságaim közé tartozik az tudálékosságom, az, hogy baromi sokat beszélek, ha zavarban vagyok, és az is, hogy szinte csak felszínes kapcsolatokat ápolok a körülöttem lévőkkel. Nem, mintha nem vágynék többre, jobbra, de fogalmam sincs, hogy hogyan kell.


Az egyetemen mindenki számára csak a fura csajszi voltam, aki a hosszú, sötét haja mögé bújva ült általában az első sorban, és bár sosem tűntem strébernek, mindenki tudta, hogy nem a buli miatt vagyok ott, és nem is azért, hogy a szüleim elvárásainak megfelelően diplomát szerezzek. Mindig is odavoltam az állatokért. Érdekelt, hogyan működnek, miért működnek úgy, ahogy, és az akkoriban már igencsak gyér földi állatvilág még vadon élő fajainak tanulmányozása volt minden, amire vágytam. Ezért tanultam olyan keményen és közben azzal vigasztaltam magam, hogy főleg azért nincsenek barátaim, mert nem akarok barátokat. Nem pedig azért mert a fogszabályozóm és a pattanásaim ellenére is a legtöbben nagyon irigyek voltak rám. Ki a jegyeimre, ki a családom társadalmi státuszára, ki pedig arra, hogy apám sofőrje, minden reggel és délután fuvarozgatott a suli és a lakásunk között.

Soha egy percet sem dolgoztam a szakmámban. A gyakorlatomat az afrikai dzsungel egy eldugott sarkában végeztem, és majdnem belehaltam egy fertőzésbe, úgyhogy ezek után anyám közel fél évig még a lakásból sem nagyon akart kiengedni. Aztán jött a hír, amit csak nagyon kevesek számára tettek elérhetővé, mi viszont mégis mindhárman helyet kaptunk a hajón, amely egy új élet reményében indult útnak néhány ezer emberrel a fedélzetén. Ahogy a szüleimet, úgy engem is bizonytalan időre fagyasztóba tettek, azzal az ígérettel, hogy amikor majd felébresztenek, egy új világ tárul majd a szemünk elé, és mindenki boldogan él majd, amíg meg nem hal. Félelmekkel és izgalommal telve feküdtem be a kapszulámba, hogy aztán több, mint ötven évvel később ázva-fázva, vacogva és fogalmatlanul térjek magamhoz egy világos szobában. Még mindig egy űrhajó fedélzetén voltam, de az édesanyám aggódó mosolya azért enyhítette a csalódottságomat.
Aztán jött a fekete leves. Kiderült, hogy a szüleim már évek óta ébren voltak, apám pedig néhány hónappal korábban egy fura balesetben életét vesztette. Ha ez nem lett volna elég, kiderült, hogy a rehabilitációt követően azonnal férjhez adnak majd, és azonnal a telepre költöztetnek, mert fontos feladatok várnak rám.  Nem teljesen értem, hogy a gyerekszülés és vadonban bóklászás hogyan fér meg egymás mellett, de ez úgyis hamarosan kiderül.  

Anyám látta rajtam, hogy nyom agyon a kényszerházasságnak még a gondolata is, ezért minden létező módon igyekezett segíteni nekem. Vakrandikat szervezett, mindenféle partikra cipelt magával, hátha találok valakit, akivel nem érezném halálos ítéletnek a házasságot, de ebből a fél év alatt semmi sem lett. Végül az O'Sheeve tanácsosnál szerzett protekcióját bevetve felajánlotta, válasszak akkor én magamnak férjet. Egy ideje már sejtettem, hogy az anyámnak viszonya van, de nem tudtam, hogy ilyen magas körökből való az új apukám. fuhhjjj!
Mindenesetre a telepen eltöltött néhány hét után volt is egy jelöltem. Csak egyszer beszéltünk, míg elkísért az egyik telephez közeli vadászleshez, de őszintén szólva nem is nagyon volt senki, akivel sokkal több időt töltöttem volna. Ráböktem hát a katonára, aki kedvesen viselkedett velem abban a fél napban, amíg az erdőben bolyongtunk, és egy gombnyomással megváltoztattam két sorsot.  Még az a szerencse, hogy a rendszerben sehol sincs feltűntetve, hogy ez nem egy random sorsolás, vagy egy buzgó hivatalnok munkájának eredménye.

Memento Mori
Információk Rólad, amiket meg mersz osztani (név, kor, multik stb.)
Vissza az elejére Go down
Ethan 'Crash' Dobrik
Karakterlap : Nola Heart 2019-09-05
Titulus : Captain Crash
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 1040
Ethan 'Crash' Dobrik
Az URS Jola kapitánya



#2Pént. Feb. 07, 2020 2:48 am

Elfogadva!
Stars can't shine without darkness

Kedves Nola!

Kicsit olyan érzésem van, mintha magam ismételném, de kit érdekel? Jó látni, hogy valaki lát fantáziát a telepben is, ráadásul láthatóan alaposan utána néztél mindennek, mielőtt hozzáláttál. Nem is tudnék belekötni semmibe az ET-dben, ha nagyon akarnék sem.
Némi utánajárás rám is rám fért persze. A karaktered szakmáját én mindig E.T-ológusnak néztem, amikor írtad mi szeretnél lenni, de az etológus még jobb. Lesz dolgod ezen a bolygón bőven, az biztos Very Happy
Téged sem tartalak fel, mert látom már várnak. Jó játékot!

Isten hozott a fedélzeten!

Vissza az elejére Go down
1 / 1 oldal
Ugrás:
^
ˇ