Volentis 142
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Leda Valentine Email fiókja
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Markus Steele
Hozzászólás száma : 135
Markus Steele
Alhadnagy



#11Vas. Dec. 20, 2020 8:27 pm
Tudom, csak el akartam képzelni, ahogy zavarba jössz, és bebújsz a takaró alá. Valamiért hitelesebb a kép, ha tudom, tényleg zavarban vagy.
És ez nem hiú remény. Mindenki tudja, hogy nyilván nem fognál fegyvert senki ellen, és az akaratod ellenére vittek magukkal. És mindig azonnal írok neked, csak meg kell várnom, amíg a hírszerzés jóváhagyja, hogy átmenjen. De ne aggódj, a segítségedért nem lesznek hálátlanok.
Én pedig mindent megteszek, hogy kihozzalak onnan.
Vissza az elejére Go down
Leda Valentine
Hozzászólás száma : 156
Leda Valentine
Az URS Jola tisztje



#12Hétf. Dec. 21, 2020 3:33 am
Nem kell elképzelned... tényleg

Sosem fogtam fegyvert, és nem is tervezem. A hírszerzés ezt valószínűleg pontosan tudja... és te is. De csak benned bízom, Markus! Ha azt mondod, eljössz értem, én várni foglak! Most egy ideig nem fogok írni, mert biztonsági ellenőrzéseket végeznek, de jelentkezem, amint merek.

Léda
Vissza az elejére Go down
Markus Steele
Hozzászólás száma : 135
Markus Steele
Alhadnagy



#13Hétf. Dec. 21, 2020 8:52 pm
Várj!
Mit írjunk a hírszerzésnek? Van aki segíthetne neked, hogy menedékjogot kérj a diplomatáknál?
Megpróbálom rávenni a vezetést, hogy én is ott lehessek mint testőr azon a misszión, de nem merem megígérni, hogy sikerülni fog.
Egyébként, köszönöm a képet. Jó újra látni. Bár, még jobb lenne, ha az arcod is látnám rajta, de első lépésnek megteszi.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Vissza az elejére Go down
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Ugrás:
^
ˇ