Volentis 142
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 

 :: Lázadók :: URS Jola Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Adrian Powell
Adrian Powell
Karakterlap : Adrian Powell Xgputdm
Hozzászólás száma : 205
Adrian Powell
Hadnagy



#1Szomb. Ápr. 04, 2020 12:17 pm
Adrian Powell
Cool, cool, cool, cool, cool. No doubt, no doubt, no doubt.

Az alapok

Faj: ember
Születési hely, idő: Volentis, 2593
Kor: 35  
Csoport: flotta
Foglalkozás: pilóta, URS  JOLA hadnagy
Család: Tucker Powell (apa, elhunyt), Mosie Powell (anya, elhunyt)  
Családi állapot: Egyedülálló
Szexuális beállítottság: Heteroszexuális

Magasság: 190 cm (mert miért ne?)
Szemszín: Barna
Hajszín: Ez is barna
Különleges ismertetőjel: Teljes valóm
Kibernetikus implantátumok, protézisek: -
alapfelszerelés: Van egy vagány svájcibicskám, személyreszabott színnel, egy kézifegyver biztos mindig akad nálam, meg a bájos és elbűvölő mosolyom.
Karakter arca: Ryan Reynolds


We've come too far to give up who we are
All ends with beginnings


Jellem
Az Ész. A Test. A Tehetség. A Zseni. A Minden.
Főnyeremény vagyok minden szempontból, és ha te nem így látod, akkor súlyos problémák vannak az ítélőképességeddel, innen is őszinte részvétem. Ha olyan lennék – szerencsére nem vagyok olyan – most hosszú litániába fognék, aprólékosan kifejtve a pozitív tulajdonságaim végeláthatatlan listáját. Az önfényezés helyett azonban merüljünk el esendőségem aprócska pocsolyájába. Tudom, tudom, nehéz elhinni, hogy nekem ilyenem is akad, de a nap végén ugyanúgy ember vagyok, mint bárki más, tehát: olykor-olykor…tévedek.

Oké, viccet félretéve, most mégis mit kellene mondanom? Hogy több vagyok, mint egy imádnivaló pofa és mint egy még imádnivalóbb farpofa? Hogy a felszínt megkaparva irtózatos érzelmi mélységek rejlenek bennem, hogy a szőrszálhasogatás, a tudálékosság, a mások idegein citerázás valójában védelmi mechanizmus? Hogy a könnyűvérűségem, és szexuális étvágyam valójában hangos, segélykérő sikoly, s csupán ki akarok törni magányom fullasztó börtönéből? Hogy a tökéletesség, a maximalizmus nem más, mint egy álca, ami alá a bénító szorongást és depressziót rejtem? Hahahahahaha.
Minden agyturkász/pszichoanalizáló/én-majd-áttörök-a-magad-köré-emelt-falakon-ember bekaphatja.
Hahaha.
Én, én vagyok.


Az életedet nem te választod. Mire öntudatodra ébredsz, mire kiforrna a személyiséged, addigra annyiszor és annyiféle módon törnek darabjaidra, majd pakolnak össze újra, magad sem tudod már volt-e valaha is esélyed az irányításra.

Órák óta bámulom a kabinom plafonját, mozdulatlanul és némán, a csöndet mindössze a generátorok egyenletes zúgása töri meg, de ez sem zavaró, sokkal inkább lágy altatóként szolgál a hangjuk. Egész éjjel nem aludtam, mostanában egyre inkább nehezemre esik a pihenés, helyette ezerrel kattognak az agytekervényeim, a mikénteken, a hogyanokon… a miértek rég nem érdekelnek már. Miként élünk túl, miként kerekedünk felül, hogyan győzedelmeskedhetünk… Van-e bárminek is értelme. Sokszor olyasmi után vágyom, amiben sohasem volt részem, pusztán a szüleim meséi táplálták a képzeletemet, egy világról, a világról, ami egyszerűbben volt bonyolult és a szabadság nem járt keserű szájízzel.
- Powell hadnagy, önnek egy új bejövő üzenete van. Powell hadnagy, önnek egy új bejövő üzenete van. – gondolataimból az üzenetet jelző robothang szakít ki, sóhajtva fordulok az oldalamra, majd hanyag mozdulattal bökök a monitor felé, elindítva a lejátszást.
Eligazítás lesz kereken öt perc múlva, mindenki hagyjon félbe minden felesleges tevékenységet és jelenjen meg. Amennyiben ez nem történik meg, bla bla bla bla bla. Még a végére sem ér az üzenet, már a csizmámat húzom a lábamra, az egyenruhám felsőjét cipzárazom össze, és sapkámat a fejemre biggyesztve sprintelek ki a kabinból.
Nem egészen két perc múlva már az eligazító helyiségnél vagyok, tekintetemmel gyorsan végigpásztázom kik vannak jelen, kik azok, akik az utolsó pillanatban esnek be, ki az, aki nem fog személyesen feltűnni. Még így is szép számmal vagyunk, ennek örömére előre kúszok, jobb szeretem a frontvonalból látni mind a kapitányt, mind Peterson parancsnokot. Főleg Petersont. Vizuálisan sokkal ínycsiklandóbb látvány, mint a kapitány. Mondjuk, egyiküket sem rúgnám ki a hálóból. Lapozzunk.
Eligazítás.
Lényegre törő, nincsen semmilyen felesleges felvezetés, az utasítások kristálytiszták, hülyének, vaknak, süketnek, bénának kell lenned ahhoz, hogy ne tudd mi a dolgod. Ekkor még nem tudtam, hogy széjjel leszek turhálva a következő küldetésünkön és az összes felsorolt dolognak fogom magamat érezni. De ez egy későbbi sztori.
Szóval véget ér az eligazítás, a legénység visszatér a teendőihez, én pedig, ha már kijutottam a barlangomból, talán hasznossá is tehetem magamat. Ezen felbuzdulva oda is lépek a parancsnok mellé, széles, hatvan fogas vigyorral a képemen, kezemet pedig a privátszférára való tekintet nélkül a derekára helyezem. Máshol ezért szexuális zaklatás néven elkalapálnak, az én fejemben ez még messze nem az, noha mindez nem teszi kevésbé rosszá a megmozdulást.
- Hogy ébredt ma? Olthatatlan vággyal, hogy a feleségem legyen? – szegezem neki a kérdést, ami szinte már a napi rutinunk része, és a világért nem rúgnám fel a beosztást.


Memento Mori
Információk Rólad, amiket meg mersz osztani (név, kor, multik stb.)
Vissza az elejére Go down
Ethan 'Crash' Dobrik
Karakterlap : Adrian Powell 2019-09-05
Titulus : Captain Crash
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 1040
Ethan 'Crash' Dobrik
Az URS Jola kapitánya



#2Szomb. Ápr. 04, 2020 12:42 pm
Elfogadva!
Stars can't shine without darkness

Kedves Adrian!

Bevallom, kicsit lemondtam róla, hogy valaki elviszi elviszi ezt a karaktert. Azt pedig pláne nem hittem volna soha, hogy valaki tökéletesen hozza a keresettet, pont úgy, ahogy elképzeltük. erre jössz te és...tényleg nem tudom, mi miatt aggódtál, bármennyire is szeretnék kukacoskodni, egyszerűen nincs mibe belekötni. Mindent jól csináltál Smile

Nem tartalak fel tovább, mert vár rád a Jola teljes legénysége, különösen a sikló flotta másik két hadnagya, és Persze a parancsnok, de azt nem kell mondanom külön. Nagy Gratula, és üdv nálunk!



Isten hozott a fedélzeten!
Vissza az elejére Go down
1 / 1 oldal
Ugrás:
^
ˇ