Volentis 142
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
17. Villámkaland
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Tom Lynch
Hozzászólás száma : 352
Tom Lynch
5. Generációs Android



#21Vas. Jún. 21, 2020 12:00 am
-Ezt kölcsön kérhetem? - Szólok Azihoz, és ezzel a lendülettel el is veszem tőle a szerszámos ládát. Ha pedig Pressi valamivel a  tudtomra adja, mire készül, segítek is neki belökni a vízbe, mert miért ne.
17. Villámkaland - Page 3 XJOg
-Amúgy mi lesz itt, medencés party?
Nekem nincs fürdőruhám. Amit viselek csak egy sima, nyakig érő búvárcucc, vízi bevetésekhez. Most is csak az volt a tervem, hogy ellenőrzöm a propellereket odalent. Ha belöktük a vízbe csobbanok én is, és el is tűnök a mélyben.

Jó 20 perccel később úszok csak fel, minden nélkül, pont finn mellett.
-Á, szia. Ez lenne az új Alpari egyenruha?
Vissza az elejére Go down
Jaina Darklighter
Titulus : sikló pilóta, zászlós
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 195
Jaina Darklighter
Zászlós



#22Vas. Jún. 21, 2020 12:01 am
Csak most esik le, hogy Alexandor is itt van, valamint Lita is, és még egy páran.
- Sziasztok! - köszönök nekik is, majd valahol leteszem a törölközöm, és nekifutásból indulok neki, és a vízbe ugrok.
- ÁGYUGOLYOOOOOOOO!!! - Visítom, és a vízbe csapódom össze gömbölyödve. Majd, a felszínre úszom.
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég



#23Vas. Jún. 21, 2020 12:17 am
Pressiaval beszélek éppen és nem veszem figyelembe Tomot. Miért is tenném? Katona ő is. Nem gondolok arra, hogy ki fog velem cseszni. Miért gondolnék erre?! Rábasztam, ami azt illeti. Egy a szerszámost lenyúlta tőlem. A puskát már magamtól dobom el, Tomnak címezve azt. Mély levegő. Még van időm beinteni a nyomorult Droidnak. Ezt még visszaadom! Ellenben csobbanok a vízben. Valamennyit korrigálok a másodpercek alatt, még az egész lezajlik, hogy ne Hicksen landoljak és ne is a Kapitányon. teljes harci díszben. Fasza. A göncöt, amit viselek, nem ehhez tervezték.
Szar ügy.
Felszínre jövök és a „parton” megtámasztom magamat. Most van lehetőségem körbenézni a jelenlévőkön. itt ott megakad a tekintetem. van mit nézni, ami azt illeti. Nagyon is van mit nézni… Ahogy a mondás is tartja, nem vagyok fából és a csajok, eléggé szemrevalóak…
-Lynch… tényleg kisütöm az agyadat.. – morranok, aztán elkezdek kiemelkedni, nem szándékozom maradni….

Vissza az elejére Go down
Finn Jenssen
Karakterlap : 17. Villámkaland - Page 3 FcFl6nY
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 102
Finn Jenssen
Alparancsnok



#24Vas. Jún. 21, 2020 12:30 am
Azért annak, aki ezt kitalálta, hatalmas nagy fantáziája lehet. Egy űrhajón olyan medencés bulit csapni így lassan a lázadás első évfordulójában, mint annak a rendje, az nem semmi. Na meg ami azt illeti, én totál nem vagyok az ilyen buliknak ellene. Csak intek a testvérem felé, de mielőtt még ugranék, egy lelkesebb arc megelőz a becsobbanással. Hát jóó, ehhez valami jobb belépő kell.
- Ez, hát. De te is tedd le azt a vackot és úsztasd meg azt a göncöt, ha már ide jöttél. Ja és... segítek, dokinéni, várjon csak. - Ledát már régebb óta ismerem innen, hisz amikor a Jolára kerültem, nem kerülhettem el a vele való beszélgetéseket. Igazából segített tovább lendülni azon, hogy ne a dühömbe fojtsam a keserűségem és fogadjam el a nejem halálát. Most pedig én teszek azzal szívességet neki, ha ölbe kapom és már ugrok is be vele a vízbe. Persze a víz alatt őt felnyomom, had kapjon rendesen levegőt, én pedig picit lebukok, hogy megnézzem, mekkora helyre is jutottunk.
Aztán csak felérkezem.
- Hát nem semmi ez a hely. - tenyeremmel az arcomról lesöpröm a vizet és beletúrok a hajamba is. Az ilyen jellegű szórakozásra már nagyon szomjaztam.
- Hé, Azarov, csak lazán, most nem kell a keménykedő szolgálat.
Vissza az elejére Go down
Pressia Hicks
Karakterlap : 17. Villámkaland - Page 3 ZNr5NhZ
Titulus : trouble
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 509
Pressia Hicks
Tizedes



#25Vas. Jún. 21, 2020 12:46 am
Lita szövegére csak vigyorogva megrázom a fejem, ellenben Azi csobbanására elnevetem magam, és mostmár tényleg megkapja tőlem a hülye búvárszemcsit. - Ez még jól jöhet! a legtöbb jó segg nem látszik ki a vízből. - kacsintok rá még mindig nagyon szélesen vigyorogva, aztán megveregetem a vállát. - naaa, maradj egy kicsit. a langyi víz jót tesz.. - olyan boci szemekkel nézek rá, ahogy csak tőlem telik, de ha ez sem használ, meg a többiek kérlelése sem, hát akkor nem tudom mi. A kapi viszont tényleg elvonja minden figyelememet. Nem zavar, ha megnézi a többieket, igazából még hibáztatni sem tudom érte, de az jól esik, hogy mégis csak rám figyel egy kicsit. Egy jó nagy cuppanóst kap tőlem, és most eltekintek a tépőzáras kapaszkodástól, főleg, hogy a poci túlságosan kitart. - pedig van itt annyi majdnempucér csaj... és egyik se olyan terhes, mint én. - tóditom szemforgatva, de a végét már csak sóhajtom és vigyorgok hozzá egy sort, ahogy a nyakszirtjét cirógatva döntöm az övének a homlokom. - Az első, ahol nincsenek fegyverek. Bár nekem a lőtéri volt a tökéletes randi. - adok még egy puszit, és behúzom a nyakam, mikor Finn a kis törpillával csobban egy nagyot. Azi felé pillantok, majd rásimítok Ethan arcára. - Egy pillanat. -
Azi mögé úszom, és a vízből felemelkedve két kézzel a vállára nehézkedve nyomom le a víz alá pár pillanatra, aztán hagyom feljönni persze. - Ne kéresd már magad annyit. Vetkőzz le, és ússzunk versenyt! -
Vissza az elejére Go down
Ethan 'Crash' Dobrik
Karakterlap : 17. Villámkaland - Page 3 2019-09-05
Titulus : Captain Crash
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 1040
Ethan 'Crash' Dobrik
Az URS Jola kapitánya



#26Vas. Jún. 21, 2020 12:59 am
-Nekem is...a kacsavadászatnál kicsit már kiújult a tériszonyom...
Más nőre már nem nézek többet, inkább őt ölelgetem tovább, és meg is rázom a  fejem.
-Egyik sem te vagy. Mit kezdjek egy nempressivel?
Még végigsimítok rajta, ahogy tovább úszik, és felmászok a helyére akkor addig, hogy onnan nézzek. Biccentek a további érkezőknek is. Elsősorban Stone Dokinak, aki a sok csobbanást, meg vízalányomást rosszalló fejcsóválással reagálja.
-Úszómester még annyira sem vagyok, mint orvos, szóval próbáljatok nem megfulladni rendben?
Azt nem tudom naptejjel miért keni be magát, de gondom eljátssza, hogy igazi strandon van. Vállat vonva figyelem a vízi harcot inkább.
-Ne hagyd magad Alex! Ha nemet mondasz elhíresztelem, hogy Pressi leúszott!
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég



#27Vas. Jún. 21, 2020 1:03 am
Az Alparancsnok se túl barátságos pillantást kap tőlem. Nem azzal van a gondom, hogy nincs fürdőnadrágom, vagy szégyellős lennék. Egyszerűen nem akarok maradni, nem érzem úgy, hogy lenne itt nekem is helyem. Idegen ez az egész, úgy, ahogy van. A kötés tényleg vízhatlan. A csontrepedéseim nem szívlelik, sem a zúzódásom, a kimászási szándékomat. Ha leszedném azt a szart, akkor alatta suklótól könyékig még lila a bal alakrom.
-Mintha…. – nem fejezem be a mondatot. Tényleg nem vagyok fából és pofán is köphetném magam, ha befejezném a mondatot. Kéretem magamat, kurvára kéretem magamat.
Pressia visszatérésekor pedig elbugyborékolok egy kicsit a víz alatt. Hasznos ez a kicseszett szemüveg. Tény, hogy van mit nézni. Tény. Levegőm fogytán csak feljövök, nem titkolt szökési szándékkal. Bár a bakancs és a taktikai nadrág a sok szarral a zsebében szépen húz vissza, és a bal karom tiltakozik a saját és a plusz súly ellen. Leveszem azt a vackot a fejemről.
Ethan mondata után úgy nullaegészkétmásodperccel lendül fel a jobbom az egyezményes jellel. Elmerültem a vízben. Ott könnyebb leszedni ami nem kell. Kapják be!
Egyik majd a másik bakancs száll ki a partra. Aztán meg a nadrág, hosszúujjú. A kötés marad. Felszínre jövök, kisimítom a vizet és a hajat a pofázmányomból.
Vissza az elejére Go down
Tom Lynch
Hozzászólás száma : 352
Tom Lynch
5. Generációs Android



#28Vas. Jún. 21, 2020 1:04 am
-Háááát...azzal nem lesz problémád, hogy a női beosztottak nem figyelnek rád. ÉS hé, mi bajod a fürdő rucimmal?
Sosem voltam egy nagy fürdőzős. Most is a szélére húzódom, és felkönyökölök a peremre. Onnan nézem, mi folyik itt. Meg akarják sütni az agyam...és csodálkozik, hogy a vízbe löktem. Már csak azt bánom, hogy nem úgy dobtam be, mint szegény Valentine Dokit.
-Nem tudtál ellenállni mi? - Kérdezem Finn-t, aztán meglátom az egyik kadétom. - Jé, szia Jaina. Óvatosan...még kiesnek a szemeid.
Rákacsintok. Értem én...van mit nézni a dokin, de na...
Vissza az elejére Go down
Leda Valentine
Hozzászólás száma : 156
Leda Valentine
Az URS Jola tisztje



#29Vas. Jún. 21, 2020 1:06 am
Az igazat megvallva elég jól elvagyok itt a sarokban. Nézelődöm, mosolygok kicsit azon, amit Azarovval művelnek, és úgy egyáltalán...egyáltalán nem bánom, hogy engem senki sem vesz észre. Vagyis eddig legalábbis meggyőződésem volt, hogy ez így van. Aztán Finn szeme megakad rajtam és már tudom, hogy ennyi volt. Eddig tartott. - Köszönöm, de jól vagyok itt. - válaszolom gyorsan egy kis mosollyal, de úgy tűnik, nem túl hihető, amit mondok. Vagy legalábbis nem izgatja az újdonsült alparancsnokot.  Kiáltani sem merek, csak befogom az orrom és veszek egy nagy levegőt, mielőtt belecsobbannánk a vízbe.  Aggódnom persze nem kell, mert Finn elég figyelmes ahhoz, hogy azonnal a víz fölé toljon, de én még így is levegő után kapva bukkanok elő a víz alól.  Mikor ő is megjelenik csak mosolygok, és megfröcskolöm egy kis vízzel. - És ez a belépő sem volt az. Ezért még számolunk, ugye tudod? - mosolygok rá, de ujjamat fenyegetőn megrázom felé... na nem, mintha komolyan lehetne venni ezt tőlem, aki alig  érek a mellkasáig is.
- Én a maga helyében nem erőltetném még azt a repedt kart. - szólok oda Azarov alhadnagynak, majd a nemrég érkezett Stonebridge dokira pillantok. Oké, a naptej is hozzátesz az illúzióhoz, de most komolyan? hoz napszemüveget meg koktélt is?
Vissza az elejére Go down
Angelita Harper
Karakterlap : 17. Villámkaland - Page 3 ExPgwjs
Titulus : Közlegény
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 159
Angelita Harper
Közlegény



#30Vas. Jún. 21, 2020 1:16 am
*Felgyorsulnak az események, ahogy a létszám növekszik. Alig tapsoltam meg Jainát az ágyugolyó mutatvány után, egyesek máris megáztatják Azarovot. Ezen muszáj röhögnöm, ha akarnám se tudnám leplezni. Azt azért remélem, fenyegetései csupán üres szavak. Ha tényleg kisüti Tom agyát, akkor...akkor bajban leszünk na.
Frissen kinevezett alparancsnokunk Finn, meg kifejezetten partira született. Alaposan megáztatja Leda dokinénit.
Lassan már el is felejtem, hogy elég kevés rajtam a ruha. Másnak talán ez normális, de nekem nem. Viszont még egy-két ilyen buli és olyan laza leszek hogy szétesek.
Kimászom a vízből egy kis italért és hogy újfent elüldögéljek a medence szélén lábat lógázva.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Vissza az elejére Go down
3 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Ugrás:
^
ˇ