Volentis 142
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 

 :: Idegen kultúrák :: Archívum :: Régi Játéktér :: A világűr :: Az URS Arkan fedélzetén :: Legénységi fedélzet Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Étkező
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
Anonymous
Vendég
Vendég



#51Szomb. Márc. 16, 2019 11:45 am

Mrs & Mr Moor


Már majdnem örülök annak, hogy csak két nap múlva kell takarítani az Étkezőt, de aztán fájdalmasan kell bólintanom, hogy Ravennek igaza van. A fene se gondolta, hogy pont erre téved az a Hadnagy és kiszúrja a játékunkat. Na, jó. Kissé elvetettük a sulykot, de azért lehetett volna elnézőbb is, mondjuk két napra, nem pedig egy hétig.
-Ja. Semmi kedvem takarítani, inkább valami finom ételt ennék. Kell az erőnlétemhez. – mondtam nevetve, de már visszavettem a hangomból. Nem akarnék még egy hetet pluszban suvickolással tölteni, ezen a helyen.
-Naná, hogy tökkel ütött is leszel. - kacsintok rá, és megsimogatom a feje búbját.
-Nagyon fáj?- néztem rá, mert remélem nem ütötte nagyon be a fejét. Igaz, hogy egy kis koccanás volt, de azért aggódom érte. – Katonadolog…
- Hogy mi?- nevetek fel, ahogy meghallom a „buli”- szót. – Milyen bulival?- kérdeznék vissza, de már neki is iramodik a kijárat felé. De ahogy belém csíp, meglepetten nézek utána.
-Na megállj csak!- hagyom ott a tálcámat, és futok utána, de hagyok egy kis előnyt neki. Hadd érezze, hogy a zöldség is energiát adott neki. Ez persze nagy kamu volt a részemről, de imádom szekálni. De ezt már jól tudja.


Vissza az elejére Go down
Phoebe
Titulus : ☆ admiral ☆
Tartózkodási hely : ☆ wherever it's needed ☆
Hozzászólás száma : 472
Phoebe
Alfa és Omega



#52Hétf. Márc. 18, 2019 11:43 am
szabad játéktér
Vissza az elejére Go down
6 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
Ugrás:
^
ˇ