Volentis 142
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 

 :: Idegen kultúrák :: Archívum Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Sammy & Markus - alapkiképzés
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Markus Steele
Hozzászólás száma : 135
Markus Steele
Alhadnagy



#21Kedd Jan. 29, 2019 12:50 am
Szinte visszafojtott lélegzettel várja a választ, bár ezt ő nem veszi észre. Ha tudna róla, biztosan eltitkolná. Természetesen nem is számít másfajta válaszra, és meglengeti az ujját Sammy arca előtt.
-Vigyázz, veszélyes, ha ennyire oda vagy a....fegyverért.
Ami a testvérét illeti megrázza a fejét. Neki azért hiányzik, még akkor is, ha amúgy látja épp eleget így is. És persze meg is keményednek a vonásai kissé, mert ha valamit, akkor ezt nagyon komolyan veszi, még Samantha előtt is.
-Nézőpont kérdése. Akiket ő képezett ki, mind jó katonák lettek, és egyikük sem ölette meg magát. Nagyon ajánlom, hogy veletek is ez legyen a helyzet, különben visszatérek...
Aztán viszont csak a fejét rázza mosolyogva. Érti ő a viccet, pláne, ha tőle származik. Bár titkon örülne neki, ha egy hajón szolgálnának, összezárva fél évig minden úton, de nem érdemes az ilyen vágyálmokat hosszú távon kergetni. Végül nem magától tér vissza a valóságba, hanem a nő rángatja vissza.
-Te ittál? Vagy tényleg ennyire szarul nézek ki, hogy még Edzeni akarsz velem?
De beszéd közben már áll is fel a padról, és megindul kifelé, alig haladva el a nő mellett a szűk helységben.
-Őszintén szólva, hamarabb néztem volna ki belőled, hogy kocsmázni hívsz meg. Most nőttél a szememben. Hát legyen. Ha már most vagyunk együtt utoljára, megmutatom, hogyan okozz egy támadónak elképzelhetetlen fájdalmat, még akkor is, ha sokkal nagyobb nálad.
Az ajtónál megáll, és visszatekint rá, ezúttal már ugyanolyan arcot vágva, mint szokott. Vészjóslóan érzelemmenteset. Csak mintha a szeme csillogna kicsit jobban.
-Gyere, sok dolgot kell átvennünk, de majd igyekszem, hogy ne fájjon.
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég



#22Kedd Jan. 29, 2019 8:05 am
Markus & Sam
Mintha Markus kíváncsi lenne arra, vajon mit is mondok neki, én pedig nem váratom tovább. Végül elmosolyodom a tettén, miközben merész kijelentést teszek.
- Szeretek a tűzzel játszani! - bár erre már Ő is rájöhetett. Nem vagyok az a nyuszi alkat, bár tény, még nem is szoktam meg az itteni dolgokat, még nem tudom, mi hogy megy, így a beilleszkedésnél tartok. Idővel valószínűleg megtanulom majd, hogy hol a helyem, hiszen itt a nőket elnyomják, nem lehetek teljesen az, aki régen voltam. De most nem magamon akarok agyalni, inkább a férfinek segítenék, bár kétségeim támadnak, hogy tudok-e, így marad a beszélgetés.
- Igyekszünk életben maradni! - azért elraktározom a kapott információkat. Lehet, hogy mégse olyan rossz kiképző ez a testvérpár, bár a szívem csücske azért nem lesz Markusból. Előállok inkább egy ötlettel, mely további edzésre utal, de sikeresen félre leszek értve. Én nem úgy gondoltam, hogy mi ketten együtt edzünk, hanem, hogy csak Ő, de érzem, hogy ezt jobb, hogyha ezt most nem mondom ki. A testem sajog, elfáradt, mégis, most bírnom kéne még egy kicsit. A szomorú az, hogy minden porcikám tiltakozik a további testmozgás ellen.
- Tényleg ennyire szarul nézel ki. - biccentek végül, miközben elengedem magam mellett a férfit. Ahogy viszont beszélni kezd, érzem, hogy a tervem sikeres volt, máris kiképzőtisztbe kapcsolt, a probléma csak az, hogy számomra nem sok jót ígérnek a szavai, ez pedig talán arcomra is kiül, mivel hozzáteszi, hogy igyekszik majd nem fájdalmat okozni. Ja, persze...
- Rendben. De tényleg értékelném, ha nem küldenél a gyengélkedőre utána. - az oké, hogy gyászol, de engem azért ne verjen el, hogy jobban érezze magát, abban nem leszek partner. Egy reménykedő pillantást vetek a kijárat felé, végül beletörődöm, hogy elszúrtam, így aprót sóhajtok, majd Markus után indulok. A francba, hogy nem fogalmaztam elég egyértelműen...
- Mit csináljak? - teszem fel a nagy kérdést, amikor megállunk, de egyre kevésbé akarom ezt, mégis próbálok nem túl fancsali vagy félős képet vágni. Végülis, talán még hasznos lesz a most megszerzett tudás. Próbáljuk a jó oldalát nézni a dolognak...


Vissza az elejére Go down
Markus Steele
Hozzászólás száma : 135
Markus Steele
Alhadnagy



#23Kedd Jan. 29, 2019 10:28 am
-Csak nehogy megégesd magad...
sokak életében akad olyan mondat, amire később ezerszer visszagondol, hogy mit mondhatott volna mást helyette. Markus életében ez az egyetlen ilyen. a küszöbön megtorpanva fordul vissza a szertárba aztán, és megáll Sammy előtt, majd oldalazva lép vissza mellette, és nyúl be a sötétbe, hogy aztán előkapjon, és kihozzon magukkal egynéhány felszerelést. Nem sok mindent, csak egy elektromos bunkót, egy bilincset, egy gyakorló kést, és egy gyakorló pisztolyt.
-Ne aggódj. Nem terveztem, hogy ágynak fogsz esni miattam.
Ezzel a mondattal ellenben teljesen meg van elégedve. a földre szór minden gyakorló cuccot, és egyedül a bilincset tartja meg, amit a nő kezébe nyom, majd felé nyújtja a saját kezeit.
-Kezdjük ezzel, mert ez a leglátványosabb. Bilincseld hátra a kezeim.
Nem kerüli el a figyelmét, hogy egy másik kadét felkapja a fejét erre, és közelebb is somfordál, hogy lássa, mi történik itt, kezében a teniszütőjével.
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég



#24Kedd Jan. 29, 2019 10:38 am
Markus & Sam
Már megégettem nem egyszer, de ezt most nem közlöm vele. A hibáinkból tanulunk, én így tartom. Ideje viszont jobb kedvre derítenem, kitalálnom számára valamit, amivel lekötheti magát és jobb ötlet híján az edzést említem meg. A szomorú helyzet viszont az, hogy félreért és engem is be akar vonni, ami már nagyon nincs a kedvemre, mégse visszakozom, nem mutatom gyengeség jelét. Kíváncsian figyelem, hogy mi mindent vesz elő és hát khm, nem éppen kedvemre való a felhozatal, már ami az elektromos bunkót és a bilincset illeti.
- Megnyugodtam. - a fenéket! Egyre inkább bánom a döntésemet, mégis vele tartok, ki a szertárból. A föld felé pillantok a lehullott cuccokra meredve, majd végül a bilincs a kezembe kerül. Jobb ez így, mintha rajtam lenne, ahogy a feladat sincs ellenemre, így lassan mosolyra húzódik ajkam, miközben kinyitom a bilincs mindkét oldalát.
- Rendben! - én is érzékelem, hogy akad nézőközönségünk, melynek kevésbé örülök, de próbálom kizárni. Valamiért úgy érzem, hogy Markus nem fogja olyan könnyedén hagyni magát, de próbálom a lehető leggyorsabban rácsukni jobb csuklójára a bilincs egyik oldalát, majd hirtelen lendülni a háta mögé. Előre nyúlok, hogy megfoghassam bal kezét is, hiszen azt kérte, hogy hátra bilincseljem. Elengedni mondjuk nem biztos, hogy sok kedvem lesz, de előbb még sikert kell aratnom ez az erős férfi fölött. De még az is lehet, hogy hagyni fogja magát és úgy akar megküzdeni velem, belőle ezt is kinézem.


Vissza az elejére Go down
Markus Steele
Hozzászólás száma : 135
Markus Steele
Alhadnagy



#25Kedd Jan. 29, 2019 10:55 am
Semmit sem tesz az ellen, hogy megbilincseljék. a nő kedves volt vele, szóval egyenlőre csak oktatná. A csúnya meglepetések még ráérnek kicsit későbbre. a válla felett azért hátra néz, vigyorogva.
-Tetszik ez a lelkesedés, de ez még nem a gyakorlat része, csak azért kellett neked csinálni, hogy lásd, nem trükköztem.
Karjai megfeszítik a fémláncot, hogy lássa, tényleg rendesen rárakta, aztán magyarázni kezd.
-Ami most rajtam van, a hagyományos bilincs. A civilek, és a flotta többnyire ehhez jut csak hozzá. A rendészet másfajtát használ, abból meg se próbálj kiszabadulni, ebből viszont...
Hirtelen kuporodik össze, és fekszik a hátára, majd egy szemvillanással később már elől vannak a kezei, és talpra állva elkapja a felé suhintott teniszütőt, kirántja a kadét kezéből, és kirúgja a lábát, majd a torkához nyomja, mintha egy kard lenne. Aztán az ölébe ejti, és ott hagyja, mintha nem is létezne a lány.
-Az első lépés ez. Előre hozni a kezeidet. Ha nekem megy, akkor a te koroddal, és testalkatoddal sima ügy, még akkor is, ha fenék tájon főleg olyan érzés, mintha anatómiailag képtelenség lenne. Ha ez megvan, már sokkal könnyebb kinyitni.
A mondat végén visszadobja Samantha ölébe a bilincset, majd némi hatásszünet után felmutatja a kezében csillogó apró fémtárgyat.
-Ugyanaz a kulcs nyitja mindet. Nem akarom nagyon kritizálni a társadalmat, de egy ilyen csaj mint te jobban teszi, ha szintén mindig magánál hord párat ebből.
Átpasszolja neki a bilincs kulcsot.
-Újra kihangsúlyozom, a rendészet bilincsei teljesen mások. Abból kiszabadulni csak drasztikus lépésekkel tudsz.
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég



#26Kedd Jan. 29, 2019 11:05 am
Markus & Sam
Meglep, hogy Markus hagyja magát, túlságosan is furcsálom, így végül a bilincs mindkét oldala kattan a férfi kezén, ki amikor hátranéz, csak ellépek tőle.
- Nálad sose lehet tudni... - jegyzem meg, és ebbe semmi meglepő nincs. Viszont figyelek a magyarázatra, majd ez után a különös mutatványra is. Biztosra veszem, hogy nem túl kellemes a férfi számára ez a mozdulat, akárhogy is nézem, annyira nincs ínyemre a dolog, bár láthatóan hasznos, mivel kezei előre kerülnek, és már szerencsétlen kadétot is a földre küldi. Csak megcsóválom a fejemet, de nem mondok semmit, hiszen oktatás folyik és addig jó, amíg nem engem kell összekaparni a padlóról.
- Értem. - biccentek, de megpróbálni köszönöm, most nem akarom. Elkapom azért a felém dobott bilincset, majd a kis kulcsra meredek. - Nem mondhatod komolyan, hogy egy kulcs nyitja az összeset. - ez túl nagy felelőtlenség lenne. Ennyire nem hülyék az emberek... vagy mégis? Mindenesetre azért jobb lesz biztosra menni, így a tanácsot megfogadom, egy nálam lesz.
- Mire akarsz ezzel utalni? Eddig még nem akartak megbilincselni. - egy ilyen csaj, mint én? Jó, azt tökéletesen érzem, hogy bejövök neki, de mégse járkál mindenki bilinccsel és nem is ejtik rabul csak úgy az embert. A kulcsot mindenesetre szintén megfogom és meg is vizsgálom, majd kipróbálom a zárban is. Okés, minden működik.
- Jól van, a karjaimhoz ragaszkodom, nyugi. - tehát nem fogok drasztikus lépéseket tenni. - De most ugye nem azt várod tőlem, hogy bilincseljem meg magam? - pislogok felé kérdőn, mert még csak az hiányozna. Nem bízom benne és nem akarok előtte ennyire kiszolgáltatott állapotba kerülni, még akkor se, hogyha szerinte pofonegyszerű kiszabadulni belőle. Láttam, hogy miként csinálja, de az nem jelenti azt, hogy rögtön sikerülne is, én pedig nem akarok szerencsétlenkedni. Kínos lenne.


Vissza az elejére Go down
Markus Steele
Hozzászólás száma : 135
Markus Steele
Alhadnagy



#27Kedd Jan. 29, 2019 11:21 am
Bár rá sem néz, azért megvárja amíg a kadét elhúz mögüle. Már megszokta, hogy mindig próbálkoznak valami hülyeséggel, így igazán fel sem veszi a dolgot. Meg szerencséje van, hogy ez az utolsó napja, különben két büntető pontot kapna. Egyet a próbálkozásért, egyet meg azért, mert nem sikerült.
-Már a régi földön is így volt. gondolom országonként változtak némit a bilincsek, szóval nem tudtál az egész bolygón mindent kinyitni ezzel az egy kulccsal, de igen. Ez komoly. Mondjuk a többség nem hord magánál ilyet, aki meg igen, az megbilincselve is veszélyes.
Végigméri a nőt. Pontosan tudja, hogy mire akar utalni ezzel. Illetve....végül is új hús még, lehet nem egészen, de kétli, hogy a földön sokkal jobb volt a helyzet, főleg ha igaz, amit a Consilium adatbázisa ír a bolygóról. a földi pokolról, amit maguk mögött hagytak, ahol egy ilyen szép nő az utcára sem léphetett volna ki fél percnél több időre, és aminél egy sokkal jobb világot építenek itt.
-Ó nem, dehogy.
Beszéd közben közelebb lép hozzá, és félig megkerüli Sammy-t, majd hozzá hajolva folytatja.
-Nekem sem magamat kellett, ideje, hogy viszonozzam ezt a gesztust. De persze, ha úgy érzed, inkább áttérnél a késre...
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég



#28Kedd Jan. 29, 2019 11:30 am
Markus & Sam
Meglep ez az új információ a bilincsekről és az azokat nyitó kulcsokról, de megjegyzem magamnak és csak remélni merem, hogy nem hazugság az egész. De talán nem. Markus most elég komolynak és magához képest eddig normálisnak tűnik. Figyelek hát mindenre és el is raktározom magamban az információkat, viszont nem érzem úgy, hogy félnivalóm lenne. Azért, mert nő vagyok és nem egy csúnyább fajta, még nem akarnak úton-útfélen megbilincselni és megerőszakolni, csúnya világ is lenne. De ez ugyebár egy új világ, ahol a Consilium a tökéletesség megalkotására törekszik... vagy legalábbis valami olyasmire. A bilincs végül hozzám kerül, akár csak a kulcs, de nem igazán van kedvem magamon tudni, a válasz viszont nem győz meg, főleg amikor a másik még közelebb is lép hozzám. Nem távolodom, bár a magabiztos kisugárzásom némileg csökken, ahogy megkerül, majd közel hajol hozzám.
- Nem igazán van kedvem kipróbálni a bilincset... - ismerem be, de azért a kicsinyke kulcsot a nadrágom zsebébe csúsztatom, menjünk biztosra. Mégis, nem adom át Markusnak a tárgyat, inkább a kés felé sandítok. Végülis gyakorló kés, komoly kárt nem tehetünk vele egymásban.
- Inkább térjünk rá arra. - fordulok lassan felé, de a bilincset még egyelőre nem dobom le. Nem szeretem, amikor ilyen közel lép hozzám, ahogy szórakozni akar velem, de ahogy látom, a tervem máris sikeres volt. Már nem bánatos, hanem olyan, mint régen. Végül lehajolok és leteszem a bilincset, majd felveszem a kést is, amit végül kiképzőm felé nyújtok.
- Tehát a kés... - előbb-utóbb úgyis sorra került volna, így pedig egy kellemetlen helyzettől mentettem meg magam. Benne van a pakliban, hogy nem tudnám olyan könnyedén előre hozni kezeimet, miután hátrabilincselik azokat.


Vissza az elejére Go down
Markus Steele
Hozzászólás száma : 135
Markus Steele
Alhadnagy



#29Kedd Jan. 29, 2019 11:53 am
Szinte már csalódott, ahogy elhúzódik tőle, és elveszi tőle a bilincset, de már indul is a kupac felé.
-Rendben, ha úgy érzed eleget láttál, és menni fog, térjünk át erre. Úgysincs sok időnk.
Óvatosan a földre teszi a bilincset, és a gyakorlókést kapja fel helyette, majd vissza is sétál Sammy elé, viszont most megtart pát lépés távolságot, és pengével előre lassan fel nyújtja, mintha hasba akarná szúrni lassított felvételben.
-Alapvetően az a cél, hogy nagyjából ilyen messze legyél, vagy legalábbis ez az ideális. Két dolog kell neked, lendület, és technika. Ha jól csinálod, padlóra tudsz vinni engem is. Illetve, egy akkor fickót mint én. Na gyerünk.
Megmutatja a nőnek, hogy kell ráfognia a karjára, hogy mozduljon, és úgy általában mit csináljon, ha szúróeszközzel támadnak rá. Miként érdemes kicsavarni a kezét, és hogy lehet a legkönnyebben ártalmatlanná tenni. Kicsit többet érinti Sammy-t, mint indokolt lenne, bár többnyire inkább azért, hogy megakadályozza, hogy a könyöke a gégéjében kössön ki.
-Jól van....menni fog ez... - Jegyzi meg a padlón fekve, aztán nyújtja a kezét, hogy segítse fel a nő.
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég



#30Kedd Jan. 29, 2019 12:03 pm
Markus & Sam
Nem bízom Markusban, így nem kockáztatok. Jobb óvatosnak lenni vele szemben, ezt már megtanultam, így a bilincs jobb helyen lesz a padlón, térjünk hát rá a késre.
- Majd gyakorlom. - mármint a bilincsből való kiszabadulást. No nem biztos, hogy egyedül, az lehet nem lenne túl jó módszer, de majd megkérek valakit, mondjuk egy nőt, hogy segítsen nekem. De ez még odébb van, a jelenre kell koncentrálnom, így figyelem a további oktatást és próbálok mindent megjegyezni úgy, ahogy azt a férfi mondja. Nem tűnik azért egyszerűnek, de tudom jól, hogy nem is lehetetlenség, én pedig mindent bele fogok adni. Már nem is bánom annyira, hogy a szertár után nem köszöntem el tőle, hanem vele tartottam, tényleg hasznos búcsú ajándék ez tőle. Nem tűnik fel a gyakoribb érintés, most tényleg arra figyelek, amit tanítanak, és amikor az erős test a földre kerül, láthatóvá válik sikerélményem. El is mosolyodom, majd mancsom Markus felé nyújtom, jelezve, hogy felsegítem szívesen, de figyelek, kihúzom magam, nehogy maga mellé rántson vagy esetleg kigáncsoljon. Ha ilyesmit tervezne, akkor időben el fogok lépni mellőle, legalábbis ez a tervem.
- Akkor jöhet a következő? - teszem fel a nagy kérdést, hiszen akad még két játékszer, amit elővett. A késre pedig talán nincs már szükségünk, így mehet a bilincs mellé. Lazán oda is dobom, majd hátrébb lépek, várva a folytatást.


Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Vissza az elejére Go down
3 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Ugrás:
^
ˇ