Volentis 142
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 

 :: Idegen kultúrák :: Archívum Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Sammy & Markus - alapkiképzés
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Markus Steele
Hozzászólás száma : 135
Markus Steele
Alhadnagy



#31Kedd Jan. 29, 2019 2:59 pm
Elkapja Sammy kezét, és jó alaposan megkapaszkodik benne, majd a segítségével lábra áll. Megfordul ugyan a fejében, hogy meglepje valamilyen támadással, sőt akár köthetné ez a következő leckéhez is. Hogyan védjen ki egy támadást egy nagyobb és erősebb ellenféllel szemben, kezdve azzal, hogy ne hagyja magát földre vinni, mert akkor már úgysem tud szabadulni. És ha már ott fekszenek...
-Khmmm...Bocsánat, elkalandoztam kicsit. Őszintén szólva a másik két fegyvert többé kevésbé ugyanígy kell  elintézni, Térjünk rá a lényegre. emlékszel amikor a falhoz nyomtalak?
Markus emlékszik, nagyon is. Nyel is egyet, mielőtt folytatná.
-Ha olyan helyzetbe kerülsz, akkor már baszhatod. Már elnézést a vulgáris szóhasználatért. A lényeg, hogy időben kell felismerni, ha valaki erre készül, és tenni ellene. És nincs helye finomkodásnak.
Letekint az eszközökre, majd megrázza a fejét.
-Hoznom kellett volna egy lágyékvédőt is...na mindegy, megoldjuk. A lényeg, hogy először megmutatom, mit kell csinálni, aztán meglátjuk, meg tudod-e csinálni éledben is, rendben? Ha segít, képzeld azt, hogy valami hatalmas, tetovált kopasz szökött rab vagyok, aki 100 éve nem csinálta nővel. A lényeg, hogy ne kímélj majd. Menni fog?
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég



#32Kedd Jan. 29, 2019 4:16 pm
Markus & Sam
Felkészülök a férfi támadására, miközben felé nyújtom kezem, de meglepő módon nem tesz semmit, csupán felkel, viszont... tovább tartja a kezem, mint kellene. Aprókat pislogok rá kérdőn, majd fejet csóválok a szavai hallatán.
- Kalandozz másfelé. - jegyzem meg, de amikor eszembe juttatja az első napunkat, kissé hajamba túrok, majd félre is nézek. - Persze. Hogyne emlékeznék... - morgom oda, de azért csak visszanézek rá. Nem volt éppen kellemes megtapasztalni, hogy mennyire gyenge vagyok hozzá képest. Tudom jól, hogy kivel állok szemben, így azóta ezt nagyjából felfogtam, de ettől függetlenül még nem hagyom magam. Amikor viszont hallom, hogy pont az ellen akar megtanítani védekezni, érdeklődőbb szemekkel találhatja szembe magát.
- Rendben! Ez jól hangzik! - azt azért nem árulom el neki, hogy én akkor is próbáltam ellenkezni, nem hagytam ám magam, mert csak még jobban megsemmisülnék előtte, így inkább hallgatok, majd el is mosolyodom. Hmm, tehát bármit tehetek, nem kell kímélnem. Ez jó móka lesz! Már persze, ha nem Ő fog ismét a falhoz nyomni, annyira nem ismételném meg a múltkorit, nem volt éppen kellemes és fájdalommentes.
- Akkor mutasd meg! De ha fájdalmat okozok, akkor semmi büntető körök, rendben? - ezt azért én is tisztázni szeretném vele, még most, időben. Megpróbálom ellazítani testem és ez után figyelni arra, hogy Markus mit mutat, mert bár eddig is hasznos volt a tanítása, az önvédelem minden része érdekel. Az itteni nőkhöz képest túlságosan is tapasztalatlan vagyok ilyen téren, hála annak, hogy a Földön ez nem volt elvárás és alap követelmény. Itt viszont úgy érzem, hogy nagyon is az.


Vissza az elejére Go down
Markus Steele
Hozzászólás száma : 135
Markus Steele
Alhadnagy



#33Szer. Jan. 30, 2019 5:40 pm
-Elnézést! Teljesen igazad van, szorít az idő!
Ennek megfelelően hozzá is kezd, hogy felkészüljön a talán legfontosabb önvédelmi leckére, de azért még megvárja, amíg Samantha befejezi az emlékezést a fal és az ő közte eltöltött túl intim percekről.
-De akkor te se ábrándozz.
Kivételesen viccelt. Leszámítva azt, hogy valóban számít a nő figyelmére. Rövid magyarázat után megmutatja - nagyon nagy vonalakban - milyen testtartást érdemes felvenni a lehetőségek szerint, ha különböző irányokból támadják meg, attól függően, hogy mikor ébred rá erre.
-Ne aggódj, bírom a fájdalmat. Nem lesznek büntető körök. Ugyanakkor, ha tökön vágsz mindkettőnknek rohadt egy estéje lesz.
A fejével a fegyverek felé biccent, mielőtt megint magyarázni kezdene.
-A legideálisabb, ha karnyújtásnyira van tőled valami olyasmi, vagy legalább egy ceruza, amit a támadó szemébe szúrhatsz. A következmények miatt ne aggódj, remek műszemet gyártanak már, ha meg megérdemli a fickó, ahova megy ott úgysincs semmi látnivaló. Ez viszont a jó eset, lássuk mi van, ha mögéd lépnek így.
Már jóval előtte elkezdte. Lényegében folyamatosan beszél hozzá, hogy mindig tudja hol van, és ne érje meglepetés. Közben ráfog a karjaira, és szorosan mögé áll.
-A lehető legrosszabb, ha csak akkor tűnik fel, amikor már mögötted van. A legjobbakkal is megesik, a hajókon szűkös a hely. A kulcs a megfelelő alkalom. Ha a támadód fegyvertelen, akkor az első pillanat az, minél tovább vársz, annál rosszabb. A lágy részekre célozz. A bakancs miatt ne pazarolj időt a lábujjakra. A puha részeket célozd.
Be is mutatja. Sammy kezét mozgatva megérinti vele a saját oldalát a bordák alatt, illetve valamivel lejjebb a másik célpontot is, de annak természetesen a közelébe sem húzza.
-Hölgyeknél inkább a keblek játszanak. Ha sikerül eltávolodni, futás. Ha nem, az a cél, hogy meg tudj fordulni, és a célpont a nyak. Kézzel jobb, de ha nem megy, harapni kell. Erősen. Egy felnőtt nő harapása bőven elég hozzá, hogy végezzen egy férfival is, ha elég mély.
Finoman előrébb löki, majd felemeli az ökleit.
-Tegyük fel, hogy szemből támadnak. Ritka de megesik. Próbálj megütni.
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég



#34Szer. Jan. 30, 2019 6:18 pm
Markus & Sam
Tényleg nagyon sietős lehet most Markusnak, mivel meglepően komolyan veszi az edzést, de én ezt egy percre se bánom. Jobb ez most így, mintha megint az idegeimre menne.
- Dehogy ábrándozok! - nézek rá kissé szúrósan, de mást nem mondok, tényleg ideje folytatnunk. Végighallgatom az előzetes instrukciókat, de azért egy kérdés idő közben megfogalmazódik bennem. Nem akarok azért büntetést kapni tőle, mert esetleg jól csinálom majd azt, amit csinálok, de mint hallom, bírja Ő, bár odalent azért nem hagyja, hogy ártsak neki. Jó, ez érthető és jogos is, így oda fogok figyelni, hogy bár bizonyára azzal érném el a legnagyobb sikert, ha a golyóit bántanám, most nem fogok így tenni.
- Nem kell aggódnod! - se a tökön rúgástól, se attól, hogy beleállítok majd valamit a szemébe. Az túl brutális lenne és szerintem még rosszul is lennék a művelet közben, és még csak az hiányzik, hogy elájuljak attól, hogy kiáll valami a férfi szemeiből. Elképzelni is szörnyű. De persze, ha fontos lenne, akkor megvédeném így magam, de remélhetőleg erre soha se kerül majd sor. Figyelem egyébként, miként mozdul, így most bár nem akarom, de magam mögé engedem, hiszen fontos a gyakorlás szempontjából, és bár be nem ismerném, annyira most nincs ellenem a közelsége, hogy testemnél érezhetem az övét. Van valami vonzó Markusban, ez kétségtelen, de megfeszítem testem, nem fogok ellágyulni, se pedig kimutatni neki bármit is. Attól még, hogy jóképű, még egy szemétláda. Figyelek azért a továbbiakban is, így kerül kezem testére, és le mertem fogadni, hogy le is irányítja majd valamelyik kezem, mégse teszi. Hmm, még a végén úriember lesz. De most oda amúgy se szabad céloznom, mint megbeszéltük.
- Nem vagyok egy vérengzős alkat, így nem hiszem, hogy képes lenni kibökni valaki szemét vagy elharapni a torkát... khm, de megértettem mindent! - jegyzem meg, majd előrébb lépek a tolásra és szembefordulok a férfival. A feladat adott, mégis lehetetlenségnek tűnik. Bár tanultam már több alap mozdulatot és támadási technikát, még túl kevés ideje vagyok ébren és veszek részt az edzéseken, mégse kezdek mentegetőzésbe. Felemelem kezeimet, felveszem a tanult pozíciót, majd először lefelé indítok egy támadást, a férfi alhasa felé, de aztán próbálok hirtelen váltani, így arcát célozva meg. Sejtem, hogy hamar kivédi, ezért se állok le, hanem hirtelen lendül lábam, hogy kigáncsoljam, majd ez után üssek egyet arca felé, de ha nem talál, akkor próbálok mögé szökellni.


Vissza az elejére Go down
Markus Steele
Hozzászólás száma : 135
Markus Steele
Alhadnagy



#35Hétf. Feb. 04, 2019 5:20 pm
-Nem kell élvezni, csak csinálni. A bűntudatra ráérsz utána is.
Markus is felveszi a védekező állást, ellentétben azzal, ami ilyenkor a filmekben történne. Nem fogja játszani a sztoikus nagymestert, aki lezseren várja a támadást, a régmúlt színészeivel ellentétben ő ugyanis pontosan tudja, hogy senki sem túl kicsi ahhoz, hogy tökön üsse az embert. Egyébként is, kíváncsi.
Samantha technikája viszont olyannyira nem okoz meglepetést Steele számára, hogy az első mozdulata után jóformán meg sem várja az egyéni csapásokat a reakcióval. Alacsony ütés, magas ütés, gáncs. Szépen sorban egymás után, ahogy tanulják, ő pedig ennek megfelelően reagál Sammy offenzívájára, még ha kívülről unorthodox, sőt, majdhogynem szürreálisnak hatnak a mozdulatai, mivel karon ragadja a nőt, átlépi a felé suhanó lábat, majd megpörgeti a tengelye körül, ahelyett, hogy kicsavarná a kezét. Kívülről úgy hat, mintha keringőznének. Belülről túlságosan ismerős lehet Sammy-nek, ahogy az izmos test megint csapdába ejti játszi könnyedséggel, és leszorítja, esélyt sem adva a szabadulásra, és megint neki feszül minden porcikája.
-Az ütéseid egyenként jók. Van bennük erő, és végre elhiszem, hogy meg akarsz ütni. Viszont, ha az alap kombót használod, előbb fogom tudni, mire készülsz mint te.
"Finoman" ellöki magától, és ő is hátrál, hogy teremtsen egy kis teret maguk közt.
-Újra!
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég



#36Hétf. Feb. 04, 2019 5:50 pm
Markus & Sam
Nem értek egyet Markussal, de jobbnak látom, hogyha feleslegesen nem jegyzem meg a dolgot. Remélem, hogy soha se kerül sor olyan helyzetre, amikor ilyen módon kell megvédenem magam. Nem biztos, hogy képes lennék rá, bár tudjuk, a szükség nagy úr, az életösztön pedig még nagyobb. Ez viszont csak egy edzés, de próbálom odatenni magam, beleadni mindent, amit tanultam, de a gond talán pontosan ez lesz. A férfi minden egyes mozdulatomat oly könnyedén hárítja, mintha csak táncolnánk egymással, majd nemsokára elkapja karom és már pörgök is. Nem sokat, csak éppen annyira, hogy ismét hátamnak feszülhessen izmos testével, mely természetes, hogy eszembe juttatja a pár napja történteket. Lefog, így szabadulni nem lehet, tisztában vagyok vele, de azért megpróbálkozom, hiába élvezem egy kissé most már azt, hogy ilyen közel van hozzám. Jobb lábammal megpróbálok rátaposni lábára, majd fejemmel is hátraütök, így próbálva orrában kárt tenni és késztetni arra, hogy elengedjen, én pedig kicsusszanhassak keze közül. Ha sikerül, akkor meg is teszem, ha nem, akkor viszont előbb végighallgatom a mondandóját.
- Oké, próbálok valami mást! - most csak kezeimmel támadok, így próbálok meg gyors tempóban különböző ütéseket bevinni Steele felső testére, miközben folyamatosan helyet változtatok. Fürge vagyok és egyre jobb a kondim is, így nem fáradok el azonnal. Sokáig csak ütök, de egy idő után megpróbálom ismét kigáncsolni őt és a földre küldeni, ha pedig nem megy, akkor jöhet ismét az ütés, egyre erősebben. Bár fáradok, ezt igyekszem kizárni, fontos, hogy erősebb legyek és szeretnék bizonyítani is a férfinek.


Vissza az elejére Go down
Markus Steele
Hozzászólás száma : 135
Markus Steele
Alhadnagy



#37Pént. Feb. 15, 2019 8:20 pm
Továbbra is könnyedén védi a nő minden támadását, de ez annak köszönhető, hogy a nővel ellentétben nála sosem volt kérdés, hogy a jól végzett munka nála azt fogja jelenteni, hogy valakinek valahol még a pislogás is fájni fog pár hétig. A gáncsolás megint könnyedén átlépi, és hátrál a nőtől, majd meg is mozgatja a nyakát, és mosolyogva néz Samantha-ra.
-Vicces belegondolni, hogy mi az igazi gyengeséged oka. Tisztán akarsz harcolni, becsülettel, de nézz rám. Amíg élünk mindig kétszer nehezebb leszek egy ilyen cicababánál mint te. Nem éppen fair harc.
Hirtelen támadásba lendül, és bár egyik ütése sem akar célt érni, sem pedig a rúgása, hisz olyan távolból adja le őket, hogy mind elkerüli a nő testét pár centire, rémisztő milyen gyors, és muszáj hátrálnia a nőnek, ha nem szeretnél, hogy véletlen tényleg eltalálja.
-Az utolsó lecke...ha megtámad egy drabális állat...és a földön hever egy sokkoló 30 centire tőled...használd!
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég



#38Vas. Feb. 17, 2019 3:17 pm
Markus & Sam
Tényleg mindent beleadok, szeretném bebizonyítani Markusnak, hogy nem vagyok egy gyenge virágszál, így küzdök, ahogy csak tudok. Be akarok húzni neki egyet vagy legalább kigáncsolni, de oly könnyedén tér ki az ütéseim és lábam elől, mintha lassított felvételben mozognék, ez pedig elkeserítő.
- Én próbálkozom! - nem kéne tisztán harcolnom? Még egyelőre a tiszta harcot sajátítom el, a piszkossal ráérek később foglalkozni. - De a cicababázásért jár neked egy monokli! - vetem oda neki, mégis, ahogy kimondom, Steele már támadni is kezd. Igyekszem kilépni az ütései elől, így távolodom egyre jobban és egyszer kissé meg is botlok, de sikerül visszanyernem az egyensúlyomat, ennek hála viszont az egyik ütés betalál gyomromnál. Előre görnyedek, hasamra tapasztom kezeimet és halkan szuszogok, próbálok lélegezni. Bassza meg, ez rohadtul fáj! Végül kissé megremegő jobbommal lefelé nyúlok, miközben féltérdre ereszkedek és megmarkolom a sokkolót. Eddig hátráltam volna, hogy már itt lenne? Nem akartam ezt az eszközt használni, de most úgy tűnik, hogy muszáj, legyen hát. Próbálom félretenni a fájdalomérzetemet, így előre lendülök és próbálom a sokkolóval elérni Markus valamelyik testrészét, bár a mozgásom lassabb... fáradok és fáj a hasam is, mégis, kitartó vagyok. Próbálok az lenni, de az utolsó energiáimat használom fel ellene.


Vissza az elejére Go down
Markus Steele
Hozzászólás száma : 135
Markus Steele
Alhadnagy



#39Hétf. Feb. 25, 2019 4:46 pm
Továbbra is könnyedén tér ki minden támadás elől, de mint mondta, ebben nincs semmi szégyen. Abban lenne, ha nem adna bele a nő mindent, és ezen a téren nincs oka panaszra. Más kérdés, hogy a harc hevében most már olyanokat vág a fejéhez, amik nem túl illendőek.
-Monokli mi? Mostanában így hívják a fognyomokat az ember nyakszirtjén?
A továbbiakban minden bűntudat nélkül ostromolja a lányt, egészen addig, amíg Sammy kezébe nem kerül a fegyver. Szinte az egész harctér lelassul, és Steele arca is egyfajta undorító elégedettségez sugároz, mint aki még nem fogta fel, mi vár rá, vagy direkt élvezi, ha 10000 volt rántja össze minden izmát. Ha így van, csalódnia kell. A fegyver hozzáér, de nem hagyja el egyetlen szikra sem. Viszont a férfi sem támad többet, csak egy könnyed mozdulattal kikapja Sammy kezéből, és szinte látszik, hogy benne a kezében a mozdulat, amivel lesújt vele a lányra, de aztán nem teszi.
-Utolsó lecke. Még a modern aksiknak is van súlya. Érdemes kitapasztalni, milyen érzés egy fegyver, amikor hiányzik belőle.
Visszaadja a lány kezébe, és pimaszul vigyorogva odaveti neki.
-Te komolyan ki akartál ütni mi? Ezek a mai fiatalok...
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég



#40Pént. Márc. 08, 2019 7:52 am
Markus & Sam
Baromira be szeretnék húzni egyet Markusnak, és bár az edzés is már kellően lefárasztott, ahhoz, hogy jobb kedvre derítsem, nem volt jobb ötletem. Én se vagyok normális, de azért egy monoklit nagyon is megérdemelne a beszólogatásai, meg úgy minden miatt. A visszaszólásra csak csúnyán nézek, de fogy az energiám, így szóban most nem vitatkozok vele, csak küzdök vagy legalábbis valami ahhoz hasonlót teszek, miközben egy gyomrost is beszerzek tőle, végül pedig a sokkoló is a kezembe kerül. Nem dísznek hozta ki a férfi, gondolom azt akarja, hogy használjam. Az előbb fel is hívta rá a figyelmemet...
Amikor végre sikerül eltalálnom a sokkolóval a másik mellkasát, meglepően tapasztalom, hogy a világon semmi se történik, így pillanatokkal később már ki is kerül a kezemből a fegyver, én pedig látom a mozdulatból, hogy ez most baromira fájni fog... mégse súlyt le rám. Apró, megkönnyebbült sóhajt hallatok, miközben jobbom ismét fájó hasamra fog.
- Majd idővel megtanulom, de először fogtam ilyet. - ismerem be. Végül elveszem a sokkolót, de nem csinálok vele mást, csak vállat vonok a kérdésre. - Te akartad! - na de talán elég lesz mára az edzésből, fáj mindenem és holnap még felkelni is nehéz lesz, olyan izomláz várható. Felkapom a többi segédeszközt és nagyon remélem, hogy Markus nem akar mást tőlem, így visszapakolhatok mindent a helyére. Ez után lépek csak ki hozzá és kezeimet izzadtságtól átnedvesedett ruhámba törölgetem.
- Örülök, hogy sikerült jobb kedvre derítenem. De mára én kidőltem! - azért még nem távozok, csak ha Markus is egyetért. Sok lesz a jóból így hirtelen. Ha enged, akkor viszont irány a zuhany, majd a pihenés. Ma sem kell elaltatni.

//Köszönöm szépen a játékot, nagyon élveztem! Sammy & Markus - alapkiképzés - Page 4 3195800591 //


Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Vissza az elejére Go down
4 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Ugrás:
^
ˇ