Volentis 142
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
A Consilium üzenete
Ethan 'Crash' Dobrik
Karakterlap : A Consilium üzenete 2019-09-05
Titulus : Captain Crash
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 1040
Ethan 'Crash' Dobrik
Az URS Jola kapitánya



#1Vas. Márc. 01, 2020 9:29 pm

Volentis-142

WELCOME TO A WHOLE NEW UNIVERSE, SOLDIER!

   Volentis polgárai, Hazafiak!
   


   Jó hírrel állok most elétek. A flottánk hősi katonái, a rettenthetetlen Braga kapitány vezetésével sikeresen csapdát állítottak, és csapást mértek az áruló Jola legénységének vezetőire! Végre sikerült igazságot szolgáltatni, és végezni a hírhedt Pressia Hicks-el, és hölgyeket terrorizáló Tom Lynch-csel. Az ő haláluknál is fontosabb, hogy Ethan Dobrik kapitány sem tudott megmenekülni, bármennyire is próbálkozott, de rajta kívül még több, kulcsfontosságú lázadó is halálát lelte.
   Ezzel a győzelemmel alaposan megbénítottuk a lázadókat, és elérhető közelségbe hoztuk a háború végét.
   További jó hír, hogy mivel az Ocan bolygó felszínén sikeresen leszámoltunk az áruló söpredékkel, végre a telep is olyan mértékű virágzásnak indult, amire eddig nem volt lehetősége. Most, hogy biztonságban élhetnek, és dolgozhatnak a leküldött telepesek, szinte elképzelhetetlen fejlődésnek indult, ezért a tanács úgy döntött, eddig sosem látott számban küldünk le új lakókat, 300 új telepest, akiknek zöme a civil lakosságból fog kikerülni, és a jelenlegi Volentis-i dolgozókból lesznek kiválasztva, érdemeik szerint.

   Hosszú volt az út, de végre eljutottunk a paradicsom kapujához. Már csak be kell lépnünk rajta.

   
Oscar Pavell
   A Consilium elnöke


 

   




//Ezt az üzenetet nem sokkal a kapitány mentőakciója előtt küldte ki a Consilium, amikor még halottnak hitte Pressit, és Tom-ot. Azóta eltüntették mindenhonnan, de már késő, mindenki látta. Szokás szerint, aki szeretné, ebbe a topicba megírhatja a reakcióját. Jó játékot ebben a korszakban is! Smile//
Vissza az elejére Go down
Edward Hunter
Karakterlap : A Consilium üzenete Ward
Hozzászólás száma : 71
Edward Hunter
4. Generációs Android



#2Hétf. Márc. 02, 2020 3:18 pm
- Szerintem ez Fake NEWS! Valamelyik nap a saját szememmel láttam egy véres tűzharcot amiben jelen volt az összes halottnak mondott lázadó vezető. Meg kell mondjam annak a Pressia csajnak élőben oltári jó az alakja. Ha nem lőttek volna éppen rám még élveztem is volna ahogy azok az isteni mellei ringanak futás közben. A másik meg az a Ex Parancsnok a Freya nevű nő. Hűűű öregem. Ránézésre egy férfi embernek sem kellene nála tüzesebb ágyas. A tekintete hideg mint az acél a teste pedig mint egy gyilkos párducé. Ha minden csaj ilyen jó a lázadóknál lehet csatlakozni fogok. - ANONYMUS ismeretlen küldő.
- Totál igazad van! A lázadóknál vannak a csöcsök!- Iml00v3B00bS
- Szerintem pedig igaz! Ismerem Barga kapitányt és nála nincs jobb és elszántabb nő! - Soldier121
- BUHAHAHAH hesteg Radics! - Kotta 92
- Nem tudom, igaz-e de olyan jó lenne ha tényleg le jönne az a 300 telepes. Végre több ember kellene kapálni. - Törpkertész
- Menj az anyádba a kapálásoddal kötsög! Itt fontos dologról van szó! Mellekről érted? -Iml00v3B00bS
- Fúj te milyen perverz vagy! - Tüncike16
- Ne dumáj kiasnyám! Inkább szopogasál! -Iml00v3B00bS
- Undorító! Minden férfi egy disznó! Nem csoda, ha a nők a lázadáshoz menekülnek!-Tüncike16
-HALÁL A CONSIRA!!! - WSL
-Jah meg utána a lázadókra is! - Skynet 1.0
- Ezért tartunk itt! Mert az ilyenek nem tudják teljesíteni a kötelességeiket! Régen mindenki tudta hol a helye! - ConSIFANgirl21
Vissza az elejére Go down
1 / 1 oldal
Ugrás:
^
ˇ