Volentis 142
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Nia & JinJin
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Jaina Darklighter
Titulus : sikló pilóta, zászlós
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 195
Jaina Darklighter
Zászlós



#1Szer. Márc. 04, 2020 6:55 pm
A pilóták pihenôszobája
Hangár és Rakodótér

Egy régimódi kocsmára emlékeztetően berendezett szoba. A szokásos kijelzők mellett még Darts tábla, és Billiárd asztal is található, igaz mindkettőnek a digitális változata.


Vissza az elejére Go down
Jaina Darklighter
Titulus : sikló pilóta, zászlós
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 195
Jaina Darklighter
Zászlós



#2Szer. Márc. 04, 2020 8:19 pm
Tom mutatta meg ezt a helyet, és azóta el töltöttem itt néhány órát, és főleg egy pilóta nővel szoktam itt csevegni, de látom ma nincs itt. Leginkább arról panaszkodik, hogy a párja mennyire egy féltékeny liba. Mást nem téve, csak meghallgatom őt, bár nagyobb tapasztalat híján, csak hallgatni tudok. Néha ott motoszkál bennem a kérdés, hogy mi lehet velük, de eddig nem mertem őket fel keresni, hisz már nélkülem is nagy a gond köztük. Bár Helen nincs itt, két srácot látok, akik iszogatnak és beszélgetnek.
- Sziasztok! - Köszönök nekik, akik vissza is köszönnek. Töltök magamnak egy pohár vizet, majd a srácokhoz lépek.
- Csatlakozhatok?
- Persze, ülj le közénk. - Mondja az egyik, és arrébb helyezkedik. Mint kiderül a beszélgetésekből, mind a ketten a tegnap esti menetükről beszélgetnek az asszonnyal. Nem is nagyon maradnak sokáig, csak amíg megisszák a vizüket, majd mennek is el, engem magamra hagyva. Miután én is megittam a vizemet, a Darts táblához lépek, és játszani kezdek.
Vissza az elejére Go down
Nia Ray
Karakterlap : Nia & JinJin NMANWxy
Titulus : sikló pilóta, kadét
Tartózkodási hely : Jola
Hozzászólás száma : 107
Nia Ray
Az URS Jola kadétja



#3Szomb. Márc. 21, 2020 9:21 pm
Mai teszt repülés letudva, de leginkább sikeresen teljesítve. Egyelőre Finn még nem jött, hogy a hajót javítgassuk, így gondoltam addig beülök a pilóta pihenőbe. Ritkán jövök ide, főleg ilyenkor.
Általában ekkor még a nagy szájúak épp az aktuális hódításaikról, hőstetteikről beszélgetnek csak. Ezek meg annyira nem érdekelnek. Máskor tényleg jókat lehet velük beszélgetni, de ezekben az órákban inkább kerülöm a helyet. Viszont láttam, hogy kijöttek a fiúk, úgy, hogy nyugi lesz benn.
- Szia – köszönök, ahogy belépek.
- Elmentek a szájhősök? – érdeklődöm mosolyogva. Azt hiszem sikerült kifognom a nyugodalmas időt. Már mindenki elment a dolgára, most amúgy sincs kedvem a fiúk locsogásához. Néha annyira pasik tudnak lenni.
Odalépek a pulthoz és elveszek egy almát, és jóízűen beleharapok.
- Neked, hogy halad a kiképzésed?- érdeklődtem, mert tudom, hogy ő is kadét.
Vissza az elejére Go down
Jaina Darklighter
Titulus : sikló pilóta, zászlós
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 195
Jaina Darklighter
Zászlós



#4Hétf. Márc. 23, 2020 11:22 am
Miután a két szájhős elment, én dartsozni kezdek míg valaki belép, és köszön nekem.
- Szia! Igen, az előbb mendtek ki. Most is ugyan az volt a téma ami mindig. - Mesélem, majd dobok még kettőt. Amit tudok, hogy ő is pilóta akar lenni, akárcsak én, de egyenlőre még csak kadét. Kérdését hallva, a számat nyitom autómatikusan.
- Nagyon jól, legalább is az oktatóknak semmi panasza rám. Na és, neked? - kérdem, s a táblához lépek, hogy kivegyem a táblából a kis nyilakat vagy miket.
- Beszálsz? - teszem fel a kővetkező kérdést, s felé nyújtom a nyilacskákat. Remélve, hogy talàn el fogadja, és beszál.
Vissza az elejére Go down
Nia Ray
Karakterlap : Nia & JinJin NMANWxy
Titulus : sikló pilóta, kadét
Tartózkodási hely : Jola
Hozzászólás száma : 107
Nia Ray
Az URS Jola kadétja



#5Kedd Márc. 24, 2020 5:26 pm
A fiúk már csak ilyenek, a pilóta pasik meg még inkább. Vajon Finn is ilyen ? Bár amennyire tudom neki nincsenek ilyen hódításai , mint ennek a kettőnek. Vagy vajon csak jól titkolja? És miért érdekel ez most engem ennyire?
- Akkor most egy darabig nyugi lesz – mosolyod el, majd harapok bele az almába.
- Nekem is, vagy legalább is remélem. De egy -két oktató kikészít. Néha nem is tudom, mintha felettünk lennének 5 m magasan, csak mert nekik már van rangjuk. Az sértésekről ne is beszéljünk, amit oda szólnak olykor, és naná, hogy nem lehet visszaszólni, mert te húzód a rövidebbet – húzom el a számat.
- Aham – harapok még egyet az almámból, és átveszem tőle a nyilacskát, majd dobok egyet. A táblát eltalálom, de a közepe azért messze van.
- Ez fegyverrel jobban menne – nevetem el magamat.
Vissza az elejére Go down
Jaina Darklighter
Titulus : sikló pilóta, zászlós
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 195
Jaina Darklighter
Zászlós



#6Kedd Márc. 24, 2020 7:41 pm
Valóban, egy ideig tényleg nyugi lesz, s erre rábólintok majd mesélem neki, hogy hogyan is áll az én kébzésem, majd rá kérdezek az ő kébzésére, s meg kapom a választ.
- Ja, tipikus kis királyok. - Értek egyet vele, majd beszál a dartsozásba, de csak egyet dob. El mosolyodom a mondatán, majd nyújtom felé atöbbit is.
- Egyébként ez nem olyan mint az íjjászkodás, itt az a lényeg, hogy minnél több pontot szerez, és nem csak a közepét lehet el találni. - Mondom, bár talán tudja ezt.
- A nevem, Jaina Darklighter. - Mutatkozom be, hisz még nem tettem meg, legalább is nem rémlik, hogy meg tettem volna.
Vissza az elejére Go down
Nia Ray
Karakterlap : Nia & JinJin NMANWxy
Titulus : sikló pilóta, kadét
Tartózkodási hely : Jola
Hozzászólás száma : 107
Nia Ray
Az URS Jola kadétja



#7Hétf. Márc. 30, 2020 5:11 pm
Nem tudom amúgy, hogy igazán, hogyan is áll a képzésem. Jó lenne végre nem kadétnak lenni, hanem többnek. Akkor nem lennének bizonyos problémáim, de egyelőre vannak, és valahogy kezelnem kell őket. Addig meg majd csak lesz valahogy.
- igen , kicsit azok – nevetem el magamat. Tényleg úgy tudnak viselkedni ezek a pasik. Élnek, mint hal a vízben, boldogan. Élvezik az életet, mi meg végezzük a munkájukat.
- Az íjászatot szívesen kipróbálnám, de jobb híján ez a játék is megteszi – válaszolok neki vidáman, majd dobok még egyet.
- Nia Ray – mutatkozom én is be neki, bár azért hallomásból ismerem őt. Még,ha nem is igen beszéltünk eddig. Ő is mindig jön megy, mint én. Hol ide szalad, hol oda. Nem is tudom hirtelen, hogy neki ki is a kiképzője.
- Neked ki is a kiképződ? – néztem rá kíváncsian.
Vissza az elejére Go down
Jaina Darklighter
Titulus : sikló pilóta, zászlós
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 195
Jaina Darklighter
Zászlós



#8Szomb. Ápr. 04, 2020 1:00 pm
Tény, hogy vannak kiképzők akik úgy viselkednek mintha ők a kis kirákyok, de mondjuk Tommal szerencsém van e tekintetben. Nia egyet ért velem, ezzel kapcsolatban. Majd az íjjászat is szóba kerül a dartsal kapcsolatban és mint megtudom, egyszer kipróbálná. Azt mondjuk én is kipróbálnám, nincs vele egyedül.
- Azt én is kipróbálnám. - Mondom, majd bemutatkozunk egy másnak. - Nagyon örvendek a találkozásbak Nia. -Mondom, majd Nia érdeklődik, hogy nekem ki a kiképzőm.
[color=#0099ff]- Nekem Tom. Neked? /color] - Kérdezem ha már úgy is beszélgetünk.
Vissza az elejére Go down
Nia Ray
Karakterlap : Nia & JinJin NMANWxy
Titulus : sikló pilóta, kadét
Tartózkodási hely : Jola
Hozzászólás száma : 107
Nia Ray
Az URS Jola kadétja



#9Hétf. Ápr. 06, 2020 3:59 pm
Nem tudom ma meddig lesz nyugalom. Sosem lehet kiszámítani mikor mi történik, de mostanság állandóan van valami. Kicsit örülök, hogy van most kis nyugalom, kis pihenő, és lehet lógatni a lábamat.
- Biztos, hogy jó móka. Régen a Földön sok jó ilyen dolog lehetett. Csak videókat láttam róla, de azok lenyügőzőek. Nem tudom, hogy valaha lesznek e még olyan élmények – gondolkodom el picit hangosan. Tényleg van pár dolog ,ami nagyon is érdekel. A múltkori szimuláció után pedig szívesen érintene már a lábam rendes talajt is. Hihetetlen érzés volt, annak ellenére is, hogy csak egy szimuláció volt. Jó lett volna több ismerkedés, kiélvezős rész, de azért aztán a harc is jó volt. Sok mindent sikerült akkor megtapasztalnom, és rájönnöm.
- És Tom milyen? Vagy inkább te milyennek érzed? Néha olyan furcsa, máskor meg tök jó fej. Most meg egyelőre még nem tudtam dönteni róla, amióta kiderült, hogy nem is ember – dobok közben egy újabb nyilacskát a táblába.
- Nekem Finn Jenssen – álltam félre, hogy ő is tudjon dobni.
-
Vissza az elejére Go down
Jaina Darklighter
Titulus : sikló pilóta, zászlós
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 195
Jaina Darklighter
Zászlós



#10Hétf. Ápr. 13, 2020 6:21 pm
Szerencsére eddig nem történt semmi fontos, nem volt még semmi esemény vagy dráma. Csak nyugodtan beszélgetek Niával és dártsozunk. Azzal kapcsolatban, szóba kerül az íjjászat.
- Én úgy tudom, hogy van rá lehetőség, már mint kipróbálni. Ott a harci szimuláció terem, asszem ott lehet íjjászkodni. - Mesélem, majd a kikébzők is szóba kerülnek, és Tom is mivel ő a kébzőm.
- Ő olyan normális, legalább is a többi kébzőhöz képest. A nem ember dolog, engem is meglepett, de nagyon nem érdekel míg olyan mint eddig. - Mondom, aztán rákérdeztem, hogy neki ki a kébzője. Finnt mondja, akit alig ismerek, jó ha egyszer ha találkoztam vele, már ha találkoztam vele.
- Na és Finn azok közé tartozik, akik kikészítenek, vagy ő a normálisabb oldalt erősíti? - Kérdem, kicsit vissza térve az elöző beszélgetésünkre.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Vissza az elejére Go down
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Ugrás:
^
ˇ