Volentis 142
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Nia & JinJin
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Nia Ray
Karakterlap : Nia & JinJin - Page 2 NMANWxy
Titulus : sikló pilóta, kadét
Tartózkodási hely : Jola
Hozzászólás száma : 107
Nia Ray
Az URS Jola kadétja



#11Kedd Ápr. 14, 2020 5:30 pm
Nem hülyeség, amit mond, de oda engedély kell. És mint kis mezei kadét nem biztos, hogy kapok csak arra engedélyt, hogy kedvtelésből kipróbáljak ezt – azt.
- Ez nem rossz ötlet, de sajnos oda csak külön engedéllyel lehet bejutni. És nem hinném, hogy a parancsnok, vagy a kapitány örülne annak, hogy szeretném kipróbálni az íjászatot – ez van, szomorú tény. De talán egyszer. Legutóbb is volt alkalmam kipróbálni azt a régebbi fegyvert. Furcsa volt, de nem okozott túl nagy gondot. Azt pedig külön élveztem, hogy megtapasztalhattam milyen a szél vagy a fű. Az a terem egy kész csoda.
- Nem tudom, hogy most milyen. Azóta nem találkoztam vele, hogy ez kiderült – gondolkodom el egy pillanatra.
- Nekem úgy mond azt hiszem ezzel nincs gondom, amíg mellettünk áll, és minket erősít – ellenkező esetben nem tudom, hogy mi lenne. Erősebb nálunk, ha úgy tetszik meg se tud halni, vagy most ezzel nem is tudom mi pontosan a helyzet. Annyira nem ástam bele magamat a témába, mert teljesen más érdekelt.
- Finn? Igen, ő normális oldalt erősíti – mondom mosolyogva, bár fura ez az elnevezés így.
- Azért megköveteli, amit meg kell. Kezdetben, ha elrontottam valamit, akkor a szimulátorban találtam magamat- kuncogom.
- De segítőkész, és ha szükség van rá, akkor mindig ott van. Mindig tanít valamit – dobok egy újabb dárdát a táblába.
Vissza az elejére Go down
Jaina Darklighter
Titulus : sikló pilóta, zászlós
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 195
Jaina Darklighter
Zászlós



#12Szomb. Ápr. 18, 2020 8:08 pm
Nem gondoltamát, mikor fel hozom a harc szimuláció termet, hisz oda csak külön engedély kell.
- Ezt nem tudtam, akkor mindegy. - Mondom, majd Tom is szóba jön, mert őt mondtam az itteni kikébzőmnek, s eddig még nem volt panaszom rá. Miután elmondom a véleményem, Nia is megteszi.
- Ja, én is így gondolom. - Mondom, aztán Nia Finn ről beszél mert neki Finn a kikébzője, aki szintén jó fej mint nálam Tom. Mondjuk Tom is segítőkész, és ő is mindig tanít valamit nekem, bár mostanában nem volt semmi, mert ujra össze kellett rakni, és egy ideje nem lattam.
- Lázadásról, mi a véleményed? Én örülök, hogy fel lázadtunk, nem szívesen mentem volna hozzá valami idiótához.
Vissza az elejére Go down
Nia Ray
Karakterlap : Nia & JinJin - Page 2 NMANWxy
Titulus : sikló pilóta, kadét
Tartózkodási hely : Jola
Hozzászólás száma : 107
Nia Ray
Az URS Jola kadétja



#13Vas. Ápr. 26, 2020 9:42 am
- Ha jó indokod van, biztos, hogy beengednek. Azt viszont kétlem, hogy némi hobbi kipróbálása miatt engedélyt kapnánk – pedig jó lenne. Jobban ki lehetne kapcsolódni, és olyan dolgokat is megélni, amire amúgy semmi lehetőségünk sincsen.
- Unalmas lenne az élet nélkül – mosolyodom el picikét.
- Nekem volt egy rendes jegyesen, igaz meleg volt, de kitudtunk egyezni. De valahogy még se mondanám jónak az egészet. Inkább volt ő barát, és ez meglátszódott a kapcsolatunkon. Nem tudtuk volna sokáig megjátszani – sóhajtom.
- Remélem jól van - gondolok picikét rá, meg a családomra, akikről semmit sem tudok.
Vissza az elejére Go down
Jaina Darklighter
Titulus : sikló pilóta, zászlós
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 195
Jaina Darklighter
Zászlós



#14Csüt. Ápr. 30, 2020 5:18 pm
A harctéri szimulátoros ötlet nem jó, így hagyom is a témát, de azért egy értemet motyogok, majd a lázadásra terelem a témát. Nem valami bőbeszédü a témában, majd elmondja, hogy az ő jegyese normális volt és meleg ez valahogy nagyon ismerős, és mintha már hallottam volna. Mindegy, tudom kire gondolok, ez a lényeg.
- Anno ismertem egy nőt, akinek szintén meleg férje volt. Nem tudom, hogy milett vele... - Mondom, közben töltök magamnak egy pohár vizet, és elharapom a mondat végét, hogy igyak. 
- Hogy hivják a jegyesed? - Kérdezem puszta kiváncsiságból, ha már fel lett hozva.
Vissza az elejére Go down
Nia Ray
Karakterlap : Nia & JinJin - Page 2 NMANWxy
Titulus : sikló pilóta, kadét
Tartózkodási hely : Jola
Hozzászólás száma : 107
Nia Ray
Az URS Jola kadétja



#15Pént. Május 08, 2020 2:02 pm
Nem tudnám megmondani, hogy mikor beszéltem utoljára a jegyesemről. Néha gondolok rá ,hogy vajon mi lehet vele. De úgy az egész családomra is gondolok, hogy velük mi a helyzet most. Anya tudom, hogy akit csak tudott kimentett, és mentette a helyzetet. Viszont azóta nagyon sok minden történt azon az állomáson. Néha olykor talán jobb nem is gondolni ezekre a dolgokra, de még is csak a családomról van szó.
- Én nem hallottam még ilyen, vagy hasonló esetről – vonom meg a vállamat és dobálok még párat, közben az órára is pillantok, van még idő.
- Greg Johnsnak hívják- mondom egy apró mosoly kíséretében.
Vissza az elejére Go down
Jaina Darklighter
Titulus : sikló pilóta, zászlós
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 195
Jaina Darklighter
Zászlós



#16Vas. Május 17, 2020 4:58 pm
Nem lepődöm meg, hogy Nia nem hallott ilyen vagy hasonló esetrő, hisz ki hírdetné az űrállomáson büszkén, hogy meleg és mégis egy ellenkező nemüt vesz el vagy megy hozzá. Nekem is az a nő mesélte egyszer, s valamiért erre most emlékeztem, és elakartam mondani. 
- Annó, az űrállomáson még a lázadás elött, én sem valhattam magam melegnek, hát még a többi meleg ember. A Consiliumnak hála hazugságban kellett élnünk és nem volt szabad fel válalnunk magunkat. - Mondom, majd Nia elmondja, hogy a jegyesét hogyan hivják. A neve nem ismerős, csak megszeretném ismerni Niát, s ehez kérdezni is kell. 
- Gondolom nem örültél a hírnek mikor bevalotta neked, hogy a saját neméhez vonzódik. - Mesélem, majd iszok a pohárból még egy korty vizet.
Vissza az elejére Go down
Nia Ray
Karakterlap : Nia & JinJin - Page 2 NMANWxy
Titulus : sikló pilóta, kadét
Tartózkodási hely : Jola
Hozzászólás száma : 107
Nia Ray
Az URS Jola kadétja



#17Hétf. Jún. 08, 2020 7:13 pm
Elmosolyodom picit, ahogy elmondja nejem, hogy vele mi is a helyzet. Furcsa ez a bizalom, bár érthető, már sokkalta szabadabban élünk, mint az állomáson. Már azt is szabad, amit ott nem.
- Ott senkinek sem szabad felvállalni jóformán semmit sem. Kérdezni sem, vagy épp ellenkezni, amikor eléd adnak egy elrendezett házasságot. Nekem szerencsém volt és tudom, hogy anyának sokat segített , hogy ez így alakuljon. Gyerek fejjel házasság, és gyerekszülés – sóhajtom.
Anya, vajon mi lehet most vele? Hogy vészelte át a lázadásomat?
- Igazából de – vallom be neki.
- Tudtam, hogy nem vár rám az, hogy gyors házasság, és annál is gyorsabb gyermekáldás. Akarok, majd, nem arról van szó, hogy nem, de mikor az ujjamra került a gyűrű egyáltalán nem éreztem magamat felkészültnek. Még most sem igazán, pedig jó pár év eltelt azóta, és benőtt már a fejem lágya is, vagy valami olyasmi -nevettem el magamat.
- És neked így, hogy alakult az életed? Kaptál te is férjet? – néztem rá kíváncsian, majd eldobtam egy nyilat.
Vissza az elejére Go down
Jaina Darklighter
Titulus : sikló pilóta, zászlós
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 195
Jaina Darklighter
Zászlós



#18Szomb. Dec. 05, 2020 7:50 pm
Nia mondatára, csak egyetértő bólogatást végzek, bár azt nem mondanám, hogy gyerek fejjel. A húsz, már fiatal felnőtnek számít, de inkább nem kötöszködnék. A válasza, eléggé meglep, hogy örült a hírnek. Sarah barátnőm, tuti nem örült volna, ő kész lett volna fel áldozni a vonalait, hogy gyereke lehessen. Kérdését hallva, vissza emlékezem arra a férfire, akit a consilium nekem választot.
- Igen, nekem választva lett a férjem, és egy igazi fasz volt. Még jó, hogy aztán elváltunk, mert talált valakit, aki jobban hoztá illik. - Mesélem, és figyelem amint megint dob egy nyilacskát.
- Az igazat megvalva, örültem neki mikor közölte velem, hogy már más tetszik neki, és bár lehet valakinek több neje is, de gondolom ő csak egyet akart. - Mesélem tovább, majd az utolsó korty vizet is ki iszom a pohárból.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Vissza az elejére Go down
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Ugrás:
^
ˇ