Volentis 142
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Égszakadás
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Brandon Crane
Karakterlap : Égszakadás - Page 2 MeenlU0
Hozzászólás száma : 66
Brandon Crane
A Volentis katonája



#11Pént. Márc. 05, 2021 8:01 pm
Fegyvert a vállamhoz illeszve, és magam előtt tartva, enyhén bedőlve sietek Nola után. Tudnék gyorsabban is futni, de fontos, hog ymindenki lássa, teljesen, és minden kétséget kizáróan harckészült vagyok, tehát ha valaki rám támadna, minimum mind a ketten rosszul járnánk. Egy pillanatra sme állok meg, szorosan Nola nyomában vagyok végig, és amikor végre célba élünk, pontosan az fogad, amire számítottam.
-Basszameg...
A központi vízcsapra nézek, és ez elgondolkodtat. Csak a takarmány ég, abból nem elhet baj, ah az elázik ugye? Biztos akad ott valami gép, ami szétszortírozza, és talán tönkre is emgy, ha lelocsoljuk, de a tűz még kevésbé segít ezeken, szóval kit érdekel?
-Hmm...rendben. Van valami tömlő vagy ilyesmi? Vagy, mivel szoktátok a nagyobb álaltokat fürdetni?
Megrázom a fejem. Nagoyn kétlem, hogy bárki jönne segíteni, és meg is értem. Az emberek is bajban vannak. sokan azt előbbre veszik. Még akkor is, ha ott semmit sem tudnak segíteni, sőt. Itt pedig lenne mit. De remélem ketten csak elegek avgyunk ide.
-Mond mit tegyek.
Vissza az elejére Go down
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Ugrás:
^
ˇ