Volentis 142
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
We'll be alright
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Freya Peterson
Titulus : Parancsnok
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 470
Freya Peterson
Azonosítatlan létforma



#11Hétf. Márc. 15, 2021 1:41 pm
Ahogy közelebb jön hozzám és megpróbál magához húzni úgy próbálok én oda bújni Ő hozzá. A fejem valahol a  felsőjébe temetem és kapaszkodom belé. Rég nem borultam ki ennyire, mint most. A negyedik alkalommal szerintem egyszerűen csak magamba fordultam. Úgy tettem mindenki előtt, mintha minden a legynagyobb rendben lett volna, deközben belül felemésztettem magam. Az első alkalom volt a sokkoló a számomra... De talán akkor sem borultam ki ennyire. Annyira hittem abban, hogy most sikerülni fog.
-Nem tudtam rá eléggé vigyázni.-Már megint önző voltam és nem figyeltem rá eléggé. Az én hibám, hogy a testem kilökte őt. Az univerzum nem akarja, hogy átélhessem ezt, hogy anya lehessek. Akkor miért erőltetem ennyire ezt?
-Kérlek ne hagyj magamra.-Hálás vagyok Morganre, hogy szólt neki és elmondta neki az igazat. Nekem kellett volna megtennem jóval korábban. Nem mondok már neki semmit, csak örülök, hogy itt van mellettem. Szükségem van rá. Most nem érzem azt, hogy ezen képes lennék egyedül tovább jutni. Közben meg rettegek attól, hogy a titkolózásom miatt meg csak még távolabbra löktem magamtól.
Szép lassan enyhül a sírásom, de én továbbra csendben maradok. Mozdulni is maximum csak annyit próbálok,hogy Adrian kényelmesebben el tudjon feküdni mellettem. De továbbra sem engedem el őt.
Vissza az elejére Go down
Adrian Powell
Karakterlap : We'll be alright - Page 2 Xgputdm
Hozzászólás száma : 205
Adrian Powell
Hadnagy



#12Szer. Márc. 17, 2021 11:22 am
- Freya, nem a te hibád, édesem. Ez... erről senki sem tehet. - ingatom meg a fejemet és bármennyire bezsibbasztanak a történtek, a párom előtt nem akadhatok ki.
Sem a veszteségünk miatt, sem a titkolózások miatt - én sem vagyok jobb, nincs mire fel vernem a mellkasomat. Lehet ez a büntetésem a lányom miatt? A karma így közölné be, hogy valamit valamiért?
Nyelek egyet, óvatosan közelebb húzódom Freyahoz és a karjaim között tartom őt.
- Itt maradok, ne aggódj. - biztosítom róla a másikat.
Ezt... jól összehoztuk. Minden komolytalan, könnyedd szórakozásnak indult réges-régen, tét nélküli flört volt csupán. Aztán jöttek az érzelmek, a kapcsolat. A jövő tervezése. Kipukkant a rózsaszín buborék.
De ez nem számít. Jóban-rosszban, így szól az eskü, nem igaz? Odahajolok a kedveshez és egy apró puszit nyomok a fürtjeibe. Hallgat. Hallgatok. Nem tudom mit mondhatnék vagy mit tehetnék, ami oldaná a feszültséget, egyáltalán képes volnék e most valami bárgyú humorizálásra? Lehunyom a szemeimet. Forog a gyomrom.
- Mikor... mikor akartad elmondani? - szólalok meg végül halkan.
Lehet kussolnom kéne, nem borzolni a kedélyeket.
De tudnom kell. Nem hagy nyugodni a gondolat.
Vissza az elejére Go down
Freya Peterson
Titulus : Parancsnok
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 470
Freya Peterson
Azonosítatlan létforma



#13Szer. Márc. 17, 2021 6:12 pm
Hallom amit mond, de most mégsem tudok hinni neki. Lehet, hogy ő így gondolja, de én nem. Valami oka van annak, hogy ennyiszer sikertelenül jártam. Mintha legbelül nem is akarnám ezt az egészet... Pedig egyik magzat halálát sem kívántam. Mindegyiknél ott pislákolt a remény.
Behunyom a szemem és úgy élvezem ki a kettőnk közé beállt csendet. Már azzal rengeteget segít nekem, hogy csak itt van a közelemben és ölel engem. Nem kell mondania, vagy tennie semmi egyebet. Pedig ordibálhatna, eltűnhetne, hisz jogosan lenne mérges rám. Bár ki tudja... Lehet, hogy most is az, csak ügyesen titkolja.
A kérdését meghallva szorítok kicsit a fogásomon. Nem kap választ azonnal. Eltelek egy kis idő mire én is megszólalok. Nem akarok megint sírni. Megérdemel egy rendes magyarázatot a tettemre.
-Mikor már nem lett volna ekkora a kockázat, hogy elveszítem.-Suttogom én is a szavakat, majd elkezdek picit mocorogni és tekintetemet szép lassan felemelem rá, hogy láthassam őt.
-Féltem ha elmondom túlságosan is beleéled magad és, hogy akkor fájdalmat okoznék neked, ha mégsem.-Mondom neki teljesen őszintén. Tényleg az volt bennem ezzel, hogy megakarom őt kímélni ettől a fájdalomtól, de igazából már nem tudom, hogy valóban sikerült e, vagy csak rontottam a helyzeten. De nagyon reménykedem abban, hogy ketten átvészeljük ez a korszakot. És bár nagy eséllyel semmi sem lesz ugyanolyan mint korábban mégis továbbra is együtt leszünk.
Vissza az elejére Go down
Adrian Powell
Karakterlap : We'll be alright - Page 2 Xgputdm
Hozzászólás száma : 205
Adrian Powell
Hadnagy



#14Szer. Márc. 17, 2021 10:50 pm
Megértem a párom érvelését és közben mégsem. Olyasmiről döntött egyedül, amiben mindkettőnknek része van. Volt. Nem haragszom rá, de valahol dühít a tette, valahol... zavar. Hogy kizárt mindenből. Még ha a baba nem is születhetett meg, azt a pár hetet sem kaptam meg vele, amit Freya igen. Abba meg bele sem szeretnék gondolni, hogy mi lett volna, ha valami komplikáció lép fel a vetélés miatt és ezért Freya élete is veszélybe kerül. Sóhajtok egyet, aztán rendezem a vonásaimat, pont időben ahhoz, hogy a parancsnokom ne lássa a képemen, mi folyik a fejemben. Mellette vagyok, és támogatom őt, amivel csak tudom. Gyerekes volna rajta levezetnem a frusztrációmat. csak mert eltérően vélekedünk dolgokról.
- A lényeg, hogy te még itt vagy nekem. - úgy érzem csak ismétlem önmagamat, de többet vagy jobbat valóban nem tudok érdemben most ehhez hozzáfűzni.
Túl sok mindent kell letisztáznom előttem magamban, megemésztenem a történteket. Jelenlegi állapotomban egy idő után valószínűleg vitta kerekene ki az egészből és kétlem, hogy Freyanak most erre van szüksége. Kétlem, hogy nekem most erre van szükségem. Vékony lécen sétálunk, elég egy rossz mozdulat és borul a bili.
- Túljutunk ezen is, édesem. Mondtam már ezerszer, elmondom ezeregyedjére, sosem a gyerek volt a cél. Hanem te. Én. Mi ketten együtt. - teszem hozzá és halványan elmosolyodom.
Vissza az elejére Go down
Freya Peterson
Titulus : Parancsnok
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 470
Freya Peterson
Azonosítatlan létforma



#15Szer. Márc. 17, 2021 11:36 pm
Tudom, hogy ezt egyszer hosszabban kell majd megbeszélnünk. Tudom, ha elmondtam volna is mellettem lett volna. Nem hagyott volna magamra, ahogyan most sem tette. Az emberek nem mindig hozzák meg a legjobb döntéseiket. Sokszor csak utólag jönnek rá, hogy talán tényleg ostobaság volt.
Hallom amit mond és emlékszem is ezekre a szavakra. Tudom, hogy mind ezt csak szeretetből mondja mégis fáj egy kicsit nekem. Azt akarja, hogy mi legyünk... De én nagyon is szerettem volna egy csöpséget, akivel megoszthatjuk az életünket.
Fejemet a mellkasára hajtom. Egy ideig csak figyelem a szívverését. Eszembe jut a picinek a szívhangja. Olyan tisztán hallható volt annak a pici szívnek a lüktetése. Élt és erős volt. De most már... Nem is akarom tudni, hogy mi lett vele.
-Tudom... De én reméltem... Mikor meghallottam azt a hangot... Olyan erős volt és még jobban reménykedni kezdtem.-Már elkezdtem megtervezni azt, hogy mégis hogy mondom el neki. Nem akartam volna csak úgy oda nyögni neki, hisz ez hatalmas hír lett volna. Egy nagy ajándék mind a kettőnknek. Ha érdekli a videót megmutathatom neki róla, hisz még mindig megvan. De azt hiszem jobb, ha inkább nem látja azt.
-Bocsáss meg...-Suttogom neki a szavakat. Nem lett volna jogom kihagyni őt belőle, hisz mégis csak ő lett volna az apukája.
Vissza az elejére Go down
Adrian Powell
Karakterlap : We'll be alright - Page 2 Xgputdm
Hozzászólás száma : 205
Adrian Powell
Hadnagy



#16Csüt. Márc. 18, 2021 4:49 pm
Furcsa az élet. A lányomnál jelen voltam az első pillanatoknál, mikor a volt nejem bejelentette terhes. Láttam növekedni őt a hasban, láttam megszületni. És nem értékeltem a dolgot, nem érdekelt. Gyerekfejjel ott és úgy utasítottam el mindent, ami ezzel kapcsolatos volt, ahogyan csak bírtam. Később pedig már teljesen hidegen hagyott az egész. Bármi történt velük, elhatárolódtam tőle, hiszen erre döntöttünk a feleségemmel és nekem ez volt a legkényelmesebb.
Most? Most kicsit árulásként élem meg Freya titkolzását, és bár az életemnél is jobban szeretem őt, egy részem szinte üvölt. Bántaná, hibáztatná, önzőnek tutilálva őt... ami miatt pedig legszívesebben pofán köpném magamat.
Nem tehetünk erről a helyzetről. A vetélésről. Sem Ő. Sem én. Így alakult az élet.
- Tudom, kicsim. - mormolom halkan a hajába és lágyan cirógatom őt, nyugtatólag.
Nehezemre esik őt ebben az állapotban látni. A tehetetlenségem felőröl. Lehunyom a szemeimet és nyelek egyet, igyekszem csöndesen rendezni a lélegzésemet is. Aztán Freya megint bocsánatot kér.
Hallgatok. Lélegzem.
- Kérlek szépen, fejezd ezt be. - szólalok meg halkan.
Ha mégegyszer bocsánatot kér vagy elmondja mennyire sajnálja ezt, attól félek olyat teszek, amit megbánnék...
Vissza az elejére Go down
Freya Peterson
Titulus : Parancsnok
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 470
Freya Peterson
Azonosítatlan létforma



#17Vas. Márc. 21, 2021 10:19 pm
A szavai kissé szíven szúrnak. Bár teljesen nyugodt a hangja mégis érzem, hogy dühös. Megértem őt és jogosnak is tartom, de mégis rosszul esik. De remélem idővel jobb lesz mind a kettőnknek és meg fogja érteni, hogy miért is tettem ezt és megbocsájt majd nekem.
Nem szólalok már meg. Egyéértelműek voltak a szavai, így a biztonság kedvéért inkább csendben maradok. Csak fekszem mellette, hozzá bújva. Idővel a szemeimet is behunyom. Kezdek fáradni. A testem szeretné, ha végre lepihenhetne, viszont az agyam nem hagyja ezt. Folyamatosan cikáznak a gondolatok. Újra élem az egészet. Fejemben cseng a magzat szívverése... A kezemet a hasamon pihentetem. Érzem, hogy pár könny megint lecsúszik az arcomon, de hamar elzárom a csapot, így talán sikerül elrejtenem azokat Adrien elől.
Idővel viszont a fáradtság győz és elnyomja a gondolataimat. Powell már csak arra figyelhet fel, hogy hangosan szuszogok a karjai között.
Vissza az elejére Go down
Adrian Powell
Karakterlap : We'll be alright - Page 2 Xgputdm
Hozzászólás száma : 205
Adrian Powell
Hadnagy



#18Hétf. Márc. 22, 2021 9:42 pm
Napokkal később

Víz, kávé, puding meg persze valami normálisabb kaja. Óvatosan egyensúlyozom a tálcán a szerzeményeket, miközben utam a kabinunk felé vezet. Már néhány napja annak, hogy Freya-t kiengedték a gyengélkedőről és annak is, hogy én meg a Halálmadár összeverekedtünk az edzőteremben. Megint sikerrel csipkéztünk pofát, a doki nem volt elragadtatva tőlem, mikor össze kellett foltoznia, viszont annyira leroggyantan nem akartam a kedves párom elé állni, így könyörgőre fogtam. Gyorsban ellátott, legalább annyira, hogy ne legyen szörnyszülött kinézetem. Nem mintha ezzel át lehetett volna vágni a parancsnokomat.
A vágások, sebhelyek még mindig a képem ékesítik, de nem olyan vészesen, egyedül a kezeimet fedik kötések. Annak több idő kell.
Sóhajtok egyet, elérem a kabint és belépek rajta. Halkan, ha esetleg a szerelmem aludna, akkor ne zavarjam fel. Ha ébren van sem szívesen zavarnám meg a nyugalmát. Elég.... érzékeny időszak ez.
- Kicsim? - szólítom meg és sétálok hozzá közelebb, a tálcát pedig közben leteszem az éjjeli szekrényre.



Vissza az elejére Go down
Freya Peterson
Titulus : Parancsnok
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 470
Freya Peterson
Azonosítatlan létforma



#19Hétf. Márc. 22, 2021 10:08 pm
Az elmúlt napokban sok érdemlegeset nem igen csináltam a pihenésen, evésen és egyéb magán jellegű dolgokon kívül... Mondhatni akár olyan voltam, vagyok mint egy baba, csak engem pelenkázni azért nem kell. Köszönöm, azt el tudom egyedül is intézni. Viszont semmi erőt nem éreztem magamban, hogy ezen kívül bármi mást csináljak.
Mikor megláttam Powell összevert képét dühös lettem rá, de nem mondtam neki semmit. Egyrészt nem lett volna jogom hozzá, hisz ő így vezette le a feszültségét, amit én okoztam neki. Ezen felül meg... Ez most nem az a helyzet, hogy egy ilyen beszólásom csak egy aprócska vitát kavarna fel... Nem... azt hiszem mind a ketten feszültek, dühösek, szmorúak vagyunk. Így jobb inkább százszor is átgondolni, hogy mit is mondjuk a másiknak, ha nem akarjuk elveszíteni őt. És én nem akarom... Megvannak a hülyeségei ez tény... De nekem is... És így fogadtul el egymást.
Kissé kómásan fordulok felé az ágyban, mikor megszólít. Aludtam, de nem olyan mélyen, hogy első szólítására ne keltem volna fel. A görcseim kezdenek múlni, de néha még most is érzem és csak kívánom, hogy végre legyek túl ezen az egészen.
-Ezt mind nekem hoztad?-Pislogok a tálcára, majd vissza Adrianre. Felé nyújtom a kezem és ha megfogja azt húzni kezdem magam felé őt. Most nincs bennem túl sok erő, így könnyedén kiszabadíthatja karját a fogságból, ha akarja.
-Mondtam már neked, hogy szeretlek?... -Nézek rá hálás tekintettel, amiért kitart mellettem és ilyen figyelmes velem még most is.
Vissza az elejére Go down
Adrian Powell
Karakterlap : We'll be alright - Page 2 Xgputdm
Hozzászólás száma : 205
Adrian Powell
Hadnagy



#20Csüt. Márc. 25, 2021 7:25 pm
Leülök az ágy szélére és finoman rászorítok a kedvesem kezére. Nem fogok elhúzódni tőle, ez eszemben sem volt. Komoly, kutató tekintettel szemlélem őt, némán hallgatom, és azután is sokáig maradok csöndesen, hogy mondja, mennyire szeret. Elmosolyodom, szabad kezemmel a kócos fürtökbe túrok, aztán odahajolok hozzá és egy apró csókot nyomok az ajkaira.
- Vissza kell nyerned az energiádat, édesem. A doktor is azt mondta, sok pihenés, sok folyadék, étel. - töröm meg végül a csöndet, aztán az egyik puding után nyúlok.
Kanál a kezemben, és egy falatot felveszek vele, azután Freya felé nyújtom az édességet. Ha nem nyitja ki a száját, kénytelen leszek én megenni a csokoládés finomságot. Egy fala neki, egy falat nekem, így váltakozik a kör.
- Hogyan érzed magad? - szólalok meg újfent, ha már bepusztítottuk az édességet.
Azzal tisztában vagyok, hogy nem a legfenomenálisabb napokat éli meg, sem fizikálisan, sem pedig lelkileg. Mintha tojáshéjakon járkálnánk egymás mellett az udvariaskodással... de egyelőre ezt látom és érzem a leghelyénvalóbbnak. A dühöm nagy részét hátrahagytam az edzőteremben.
- Tudnék valahogy... segíteni? - kérdezek végül rá.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Vissza az elejére Go down
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Ugrás:
^
ˇ