Volentis 142
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 

 :: Volentisiek Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Wilmod
Wilmod L. Richardson
Hozzászólás száma : 15
Wilmod L. Richardson
Azonosítatlan létforma



#1Szomb. Júl. 25, 2020 7:32 pm
Wilmod Lucio Richardson
titulus, szlogen, vagy valami rövid mottó

2AFZ7.png
Az alapok

Faj: Ember  
Születési hely, idő: Volentis, 2601. 07. 23.
Kor: 27  
Csoport:  Volentis
Foglalkozás: Orvos  
Család: Apa: Arthur Richardson. Katona. 52 éves.
Anya: Malina Richardson. 51 éves.
Báty: Lucius W. Richardson. 32 éves. Katona
Öcs: William A. Richardson. 22 éves.
Feleség: Amelia Grey. 27 éves.
Családi állapot: Házas
Szexuális beállítottság: Meleg


Magasság: 180 cm
Szemszín: Barna
Hajszín: Barna
Különleges ismertetőjel: -
Implantátumok, protézisek: -
Alapfelszerelés: -
Karakter arca: Robert Sheehan

We've come too far to give up who we are
All ends with beginnings


2AFZ7.png
Jellem
Wildon Lucio Richardson jellemzése

Nyilvános:

Általában komoly személyiség, tisztelettudó. Tudását szereti fejleszteni és fel is használja. Gyerekekkel nagyon jól kijön ahogy a legtöbb férfival is. Családcentrikus, feleségével és öccsével szoros a kapcsolata.
Türelmes, ritkán veszíti el hidegvérét. Tiszteletben tartja mások személyes terét, de ha szükséges ezt megszegi.

Titkosított:

Himringyó. Fehérmájú. Függő.

tumblr_n44145LQe51sfmehco1_400.gifKözépső gyermek vagyok a családban. Számomra ez a helyzet nem volt szerencsés. Apám elvből ragaszkodott hozzá, hogy a fiai követik őt és nem fogadott el semmilyen más lehetőséget. Lucius, drága bátyám ennek remek példája. Jó génekkel rendelkezett és apánk szeme fénye. Ő nem ellenkezett a családi szabály ellen, sőt örömmel lépett Arthur nyomdokaiba. Aztán jöttem én. Viszonylag hamar megállapították, hogy fizikálisan nem lehetséges, hogy kibírjam a kiképzést. Ez volt az a pont mikor apám megállt fiának tekinteni. Nem lettem a szemében más, csak egy nyüg, egy senki, akitől megakar szabadulni. Lucius ezt ki is használta. A nyomás és apánk képe ráragadt így sokszor keserítette meg napjaimat. Mindig felettem magamnak a kérdést: Szeret e egyáltalán?
A válasz sosem volt biztató. Nehéz volt azt gondolni, hogy igen,számítok neki valamit.
Williamnek nehezebb dolga volt. Egy sikeres és egy sikertelen báty után rajta állt kihoz szégyent a családra. Én, a semmirekellő puhány fiú, aki nem képes semmire és inkább az űrben van helye. Vagy nem enged a szigorúak és másnak áll ezzel bizonyítva apánk az, aki elcseszte az egészet.
Ennek ellenére én ott voltam William számára. Segítettem, szerettem. Amit csak tudtam megadtam neki. Oltalmaztam, védtem. Mikor tudtam bevállaltam helyette az atyai szigor lesúlytó csapásait. Nem akartam, hogy így nőjön fel és e közben megfeledtkeztem magamról. Nem vettem észre a ragadozó, aki épp becserkészni próbál. A vad, aki türelmesen vár a megfelelő pillanatra, hogy törékeny testemet megkaparínthassa.
Azon az éjjelen összekuporodva, könnyeimbe folytva magamat küzdöttem. Mocskosnak éreztem magam. Olyan kosz tapadt testemre, melyet nem tudtam lemosni. Egészen mélyre a csontomig hatolt, szinte égetve.
Ekkor toppant be William. Elszégyeltem magam. Nem szabadott volna így látnia, megtörve. Tudta, hogy nagy a baj hiszen akkor sem sírtam, mikor tulajdon apánk emelt rám kezet. Nem szóltam neki semmit. Láttam, hogy rémült és legbelül nem tudja mit csináljon. Így magam mellé fektettem és vigasztalva a számára megszakott dalt énekeltem el neki, ezzel elaltatva őt. De én nem aludtam. Nem tudtam. Fejemben gondolataim cikáztak. Lassan már az örületbe kergettek az állandó kattogásukkal. Azt akartam, hogy vége legyen. Elaludjak és soha többé ne ébredjek fel. De nem így volt. Volt valami, ami nem hagyott nyugton. Egy érzés, mely lassan erősödött és mindent eltarolt. Hála. Hálás voltam a férfinak, aki megérintett. Általa olyan figyelembe részesülhettem, amiben eddig nem. Tetszett, hogy volt valaki, aki figyelt rám. És többet akartam. Akartam, hogy rám figyeljenek, hogy érjek valamit, mégha csak pár percre is.
Ezek után nem volt ritka, hogy férfiak társasága fogott körbe, akár több is egyszerre.

Memento Mori
Információk Rólad, amiket meg mersz osztani (név, kor, multik stb.)
Vissza az elejére Go down
Ethan 'Crash' Dobrik
Karakterlap : Wilmod 2019-09-05
Titulus : Captain Crash
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 1040
Ethan 'Crash' Dobrik
Az URS Jola kapitánya



#2Hétf. Júl. 27, 2020 12:33 am

Elfogadva!
Stars can't shine without darkness

Kedves Wilmo!

Nem volt egy egyszerű életed eddig sem, és a java még igazán csak most jön. Nehéz küldetés lesz, hogy életben maradj ebben a világban, de ha tudod tartani magad ehhez a jellemhez, még simán lehet belőled mintapolgár is.
A karaktered arca rendkívül szimpi, jó itt látni az oldalon. Tudom, hogy most agyrém lenne gifeket kérni tőle, ezért egyenlőre eltekintek tőle, de később majd pótold kérlek. Az avi foglalást már elintéztem, úgyhogy nincs is más hátra, mint előre. Jó játékot! Smile

Isten hozott a fedélzeten!

Vissza az elejére Go down
1 / 1 oldal
Ugrás:
^
ˇ