Volentis 142
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Blood & bones - we're alive [V]
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Adrian Powell
Karakterlap : Blood & bones - we're alive [V] - Page 2 Xgputdm
Hozzászólás száma : 205
Adrian Powell
Hadnagy



#11Csüt. Okt. 15, 2020 9:42 pm
A bűntudat, bármennyire is megbocsájtó Freya, azért ott ül a mellkasomon. Tényleg lehettem volna előrelátóbb, tényleg gondolkodhattam volna józanabbul és akkor most nem itt lennék. De bármennyire is megvetem magamat a felelőtlenségért, igaza van a nőnek. Most már van vesztenivalóm, és nem engedhetem meg az efféle manővereket...
Aztán reméljük valóban tudom tartani ezt az ígéretet.
- Igenis, asszonyom. - a tekintetemmel szalutálok, majd elmosolyodom.
- Meddig leszünk még itt? Vagy egyáltalán mondtak valamit az orvosok? - nézek Petersonra.
Eddig is ő volt a párosunk bombázója, most sem happolom el tőle a rivaldafényt, ami a megjelenésünket illeti, és ha nem is leszek soha többé lehengerlően jóképű, azért jó volna tudni, mikor szabadulhatok meg a katéteremtől.
- Megnéztem volna, hogy agyabugyálsz el másokat. Sokkal kellemesebb az élmény, mikor nem rajtam porolod el a rosszkedvedet. - vigyorgok, vagyis próbálkozom vigyorogni.
- Most már minimum főparancsnoknak kell lenned. Vagy alkapitánynak. - bólogatok.
Vissza az elejére Go down
Freya Peterson
Titulus : Parancsnok
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 470
Freya Peterson
Azonosítatlan létforma



#12Vas. Okt. 18, 2020 2:37 am
-Én addig maradok, amíg csak szeretnék... Nincs nagyon hová mennem, de persze nem tervezek már sokáig bent lenni. Biztos vár ránk sok munka, csak Ethannal még nem volt alkalmam beszélgetni, de annak is eljön az ideje.-De szerintem pár napot még megérdemlek, így nem sietem el a "felépülést".
-De szerintem neked még sokáig bent kell maradnod. Ha csak nem leszel szófogadó és csinálod azt, amit az orvosok mondanak neked.-Sokan elég makacsok ahhoz, hogy idő előtt elszökjenek, vagy ne hallgassanak rájuk... Fel tudnék sorolni pár embert, nem lenne elég a két kezem hozzá.
-De pont ez az, hogy nem igen sikerült elagyabugyálni másokat. Ők előbb lőttek rám. Talán egy embert eltaláltam, de nem vagyok benne biztos... Különben is, mikor vezettem e rajtad a rosszkedvemet?-Nézek rá szúrós tekintettel.
-Tudod a Kapitány alatt már csak a parancsnoki rang van. De sose akarnék kapitány lenni. Néha még ezt a parancsnoki rangot is legszívesebben leadnám és visszatérnék a siklómhoz.-Ami mondjuk már simán lehet, hogy nincs is meg. De a lényegen nem változtat.
Vissza az elejére Go down
Adrian Powell
Karakterlap : Blood & bones - we're alive [V] - Page 2 Xgputdm
Hozzászólás száma : 205
Adrian Powell
Hadnagy



#13Kedd Nov. 03, 2020 6:56 pm
- Igyekszem szót fogadni. Nagyon nem is tudnék most merre menni. - kötés, kötés, infúzió, egy cső itt lóg ki belőlem, a másik ott... bármennyire is frusztráló a helyzetem, jelenleg ezek kellenek a szimpla létezéshez.
Elhallgatok és figyelmesen hallgatom a nőt. Megértem az ő álláspontját is, maximalista, és hajlamos olyasmiért is hibáztatni magát, ami felett egyszerűen nincsen hatalma. Bár tudnék valami okosat mondani, mégha közhely is. Helyette azonban némaságba burkolózom, a szituációnkon nem segít a Coelho-s porhintés, a sorsot emlegetni megint baromság volna.
- A kapitány biztosan megértené, ha így döntenél. És enm szégyen, ha egy kis visszavonulást akarsz, Freya. Sok minden múlik kettőtökön, a csapaton. Ez most így alakult. - vállat vonnék, ha menne, de nem megy.
- Egyéb tervek, míg minden vissza nem fordul a rendes kerékvágásba? -
Vissza az elejére Go down
Freya Peterson
Titulus : Parancsnok
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 470
Freya Peterson
Azonosítatlan létforma



#14Kedd Nov. 03, 2020 7:20 pm
Ahogy hallgatom őt összeráncolom a homlokom. Sokáig figyelem őt így csendben, majd kikerekednek szemeim!
-Te kis rohadék! Így akarod elhappolni a parancsnoki helyemet?.... Szép próbálkozás volt mondhatom... De nem dőltem be neki!-Nyújtok ki a nyelvemet, majd egy puszit nyomok az ajkaira, vigyázva, hogy ne nyomjam össze, vagy ne okozzak neki fájdalmat.
-Sosem adom neked a székemet... Bár tény jelenleg nem igen tudnál rajta ülni. Igényelnem kell majd egy újat abból is.-Grimaszolok egyet. Pedig kényelmes ki szék volt. Talán az Arkannál épségben maradt... Bár azon ülni... Nem is tudom...
-Nos minél előbb helyre kell hozni a hibákat. Neked minél előbb fel kell épülnöd... Öhm... Nem tudom ,mire gondolsz?-Rengeteg munka van és lesz. Szerintem, ha én egyszer kilépek gyengélkedőből búcsút inthetek majd a hosszas alvásoknak.
Vissza az elejére Go down
Adrian Powell
Karakterlap : Blood & bones - we're alive [V] - Page 2 Xgputdm
Hozzászólás száma : 205
Adrian Powell
Hadnagy



#15Kedd Nov. 03, 2020 7:57 pm
Elkerekednek a szemeim a kötések árnyékában, aztán csak a belsőszerveim épsége érdekében nem röhögök fel.
- Édes, az a nap, mikor a Kapitány úgy dönt, hogy én parancsnoki rangot kapok, lesz a nap, mikor végleg mindenki beadja a kulcsot. Nem kell még csak vicc szintjén sem tartanod ettől az eshetőségtől. - ingatom meg a fejemet, aztán csak élvezem az óvatos csókot, amit Freya nyom az ajkaimra.
- Ilyesmire. Furcsa, miután az ember nekidurálja magát a halálának, a jövőt tervezgetni és a hogyan továbbokon gondolkodni... bizarr érzés. - jegyzem meg, majd szépen bekussolok, hiszem megígértük, nem fog több szó esni a halálról, halódásról és egyéb nemlétezésről.
Elnyomok egy felszakadni készülő sóhajt, aztán tekintetemet a nőre emelem, legszívesebben magamhoz húznám, aztán csak ölelném és élvezném, hogy itt van velem, érezhetem a testének melegét, hallgathatom, ahogyan erőteljesen dobban a szíve. De ehelyett... brunyálok.
A vizeletes tasak pedig diszkréten telik meg félig az ágyam mellett, a készülék jelez, egy nővérke pedig ninja üzemmódban érkezik, hogy kicserélje a zacskót.
- Azt hiszem ezek után már elmondhatjuk, láthattál a gödör alján. Nincsen lejjebb. - köszörülöm meg a torkomat.
Vissza az elejére Go down
Freya Peterson
Titulus : Parancsnok
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 470
Freya Peterson
Azonosítatlan létforma



#16Kedd Nov. 03, 2020 8:50 pm
Nyilván tudom, hogy nem így értette a dolgot, de jó volt lecsapni azt a labdát.
-Nah igen... És amúgy jobban jársz, ha minél előbb felépülsz, mert akkor tervezek egy ünneplést... Tudod... Hogy túléltük, helyre jöttél... Kettesben... Bár kabinunk nincs, de valamikor csak üresek lesznek a zuhanyzók... Vagy az egyik raktár, vagy ki tudja...-Na jó ez most így elég hülyén hangzik, de sajnos ez a helyzet és csak ezeken a helyeken tud az ember talán kicsit kettesben lenni azzal, akit szeret, vagy akit éppen sikerült rábeszélnie egy menetre.
Legszívesebben én is hozzá bújnék, a mellkasára hajtanám a fejem, de alig merek hozzáérni. Nem tudom milye fáj, vagy nem. Így inkább nem kísérletezgetek. Mosolyogva pislogok le rá. Baszki... Ki hitte volna, hogy egyszer mi ketten... Na jó ő és Pressi... Ezt ketten tervelték ki... Nem is álmodtam arról, hogy mi egyszer tényleg összejövünk. Sose vettem őt komolyan erre....
-Mi a fa... Ezt most komoly? Nem tudtál volna szólni nekem? Basszus... De egy rohadék vagy!-Csak óvatosan lököm meg a vállát a belebokszolás helyett. Nyilván nem rémiszt, vagy undorít el a dolog, de váratlanul ért a nővér megjelenése, majd a pisivel teli tasak látványa. Észre sem vettem, nem is gondoltam rá.
Vissza az elejére Go down
Adrian Powell
Karakterlap : Blood & bones - we're alive [V] - Page 2 Xgputdm
Hozzászólás száma : 205
Adrian Powell
Hadnagy



#17Kedd Nov. 03, 2020 9:02 pm
Mindig is értettem hozzá, hogy megteremtsem a hangulatot és ez most sincsen másképpen. A nővérke kedvesen és megértően mosolyog, aztán távozik is az aranyesővel, ami remélhetőleg szabályszerűen lesz kiöntve és nem hull a szép kis házra meg a jó anyámra. (Hogy ezt honnan szedtem?)
- Hidd el nem terveztem így. A hólyagom még mindig makacskodik, de a székletet vitézesen tudom kontrollálni. - kacsintok a nőre, azt hiszem a flörtölési technikám csúcsait verdesem a bélműködésemről beszámolót tartva.
Ha ezek után sem hagy el a parancsnok, akkor ebből előbb-utóbb lagzi lesz és Hicks kaszálni fog a fogadáson. (Nem mintha fogadtunk volna. Hicks nem olyan. Én sem vagyok olyan. Mindketten tisztességes, komoly hozzáállású felnőtt emberek vagyunk. Hm.)
- Szóval. Ünneplés, mi? Benne vagyok. Alig várom. - vigyorgok a lányra, aztán amennyire a korlátozott lehetőségeimtől telik, arrébb csüviszkelek, hogy az oldalamon egy kis helyet nyerjünk.
- Ezen az oldalamon 89% lezsibbadt vagyok, bátran bújhatsz. - biztatom, cukrosbácsikat megszégyenítően édesgetve őt magamhoz.
Vissza az elejére Go down
Freya Peterson
Titulus : Parancsnok
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 470
Freya Peterson
Azonosítatlan létforma



#18Kedd Nov. 03, 2020 11:05 pm
-Oh... Nos ennek felettébb örülök. Köszönöm, hogy megosztottad velem ezt a hihetetlenül fontos információt. Nem is tudtam volna ma aludni e nélkül.-Szélesedik ki a mosolyom. Kezd visszatérni az igazi Powi. A dumája... Nah az semmit nem változott.
-Mernél is mást mondani.-Talán ez nagyobb kedved ad neki ahhoz, hogy tényleg azon legyen, hogy felépüljön. Bár tény nagyon nem tud mit tenni, azon kívül, hogy beszedi a gyógyszereket és pihen, nagyon sokat pihen.
-Biztos? Nem akarok fájdalmat okozni neked... -Nézek rá mosolyogva, majd ha bólint akkor szépen elfekszem mellette és vállára hajtom a fejem.
-Ha nem lennél ilyen állapotban azt kívánnám bárcsak így maradnánk... De így... Előbb gyógyulj meg.-Pillantok rá, majd most az arcára kap egy mosolyt.
Vissza az elejére Go down
Adrian Powell
Karakterlap : Blood & bones - we're alive [V] - Page 2 Xgputdm
Hozzászólás száma : 205
Adrian Powell
Hadnagy



#19Kedd Nov. 03, 2020 11:25 pm
Lassú, mély lélegzeteket veszek, oldalamon a nővel, akit szeretek, azt hiszem tényleg kár lett volna idő előtt meghalni.
- Nem okozol fájdalmat, ne aggódj. - biztosítom Freya-t arról, hogy minden rendben, közelebb bújhat.
Eszembe jut az ütközet előtti éjszaka, hasonlóképpen aludtunk, összebújva - akkor még rendezettebb belsőségekkel rendelkeztem - és ugyanezt a végtelen nyugalmat éreztem. Nem kavarogtak bennem kérdések, nem voltak kétségeim affelől, hogy ez így jó, vagy működhet-e. S lám, itt vagyunk. Túl a nehezén, ám közel sem olyan távol a startvonaltól. Egy élet előttünk, igaz?
- Ha nem mocorogsz túl hevesen, így tudunk maradni. Ami jelenleg be tud állni, az maximum a derekam jelenleg, azzal meg nem sokat baszhatunk. Szó szerint. - a romantika csak úgy ömlik az ajkaimról, óvatosan odahajtom a fejemet Freya fejére.
És így maradok. Tényleg, mert beáll a nyakam is, ha pedig a parancsnok nem mozdítja el, akkor így éjszakázunk.
- Au? - nyögök fel.
Vissza az elejére Go down
Freya Peterson
Titulus : Parancsnok
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 470
Freya Peterson
Azonosítatlan létforma



#20Szer. Nov. 04, 2020 8:15 pm
Félve fekszem el mellette. Iszonyatos jó érzés. Ahogy napokig figyeltem, hogy csak itt fekszik kómában és meg sem mozdul... Borzalmas volt. Fogtam a kezét, próbáltam hozzá beszélni, remélve attól hamarabb felkel... De közelebb nem mertem menni hozzá. Most viszont érzem az illatát, a teste melegét és ez engem is megnyugtat.
Behunyom a szemem és úgy hallgatom őt. Szavaira, csak megrázom a fejem. Idióta vagy Powell, egy igazi idióta... De azt hiszem ez is az egyik tulajdonsága, amit bírok benne. De persze erről neki nem kell tudnia. Elég nagy az egoja így is.
Ahogy felnyög megrémülök és felülök. Lehet kicsit gyorsabban a kelleténél, de megrémisztett, hogy valami rosszat csináltam.
-Basszus mi a baj?... Tudtam, hogy nem kellett volna. Minden rendben?-Nézek rá aggódva, miközben kimászom az ágyból és csak megállok mellette.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Vissza az elejére Go down
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Ugrás:
^
ˇ