Volentis 142
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Blood & bones - we're alive [V]
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Adrian Powell
Karakterlap : Blood & bones - we're alive [V] - Page 3 Xgputdm
Hozzászólás száma : 205
Adrian Powell
Hadnagy



#21Szer. Nov. 04, 2020 8:55 pm
A fájdalom minden árnyalata átcikázik rajtam, jó pár pillanat kell, mire szóhoz bírok jutni és naná, hogy Peterson pánik üzemmódba kapcsol.
- Ühüm. - hümmentek haloványan, kilégzés, belégzés, próbálom ellazítani a testemet és kiengedni a görcsből.
Ha ez nem fog javulni, esküszöm megkérem Azarovot, hogy váltsa be az ígéretét és lökjön ki a zsilipen, mert ennél a halál is jobb. Eltelik néhány perc, mire rendeződik a helyzet, és az agyam valamivel jobban összehangolódik a testem többi részével. Semmi hirtelen mozdulat, semmi csábító összebújás.
- Megmaradok. A testem nem akar az eszemre hallgatni és... ez lesz belőle. - megtört vigyort villantok a nőre, aztán a párnára hanyatlok.
- Nem muszáj itt strázsálnod velem. Elég szánalmasnak érzem magam így is. - szólalok meg újfent és sosem voltam überönérzetes, de valamikor ezt is el kell kezdeni.
Vissza az elejére Go down
Freya Peterson
Titulus : Parancsnok
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 470
Freya Peterson
Azonosítatlan létforma



#22Szer. Nov. 04, 2020 9:33 pm
A tekintetemre kiül az aggódalom. A kérdésemre kapok egy pozitív választ, de rohadtul nem hiszek neki, hisz elég rá nézni. Fájdalmai vannak és ezt...Én okoztam neki. Nem tudom mit tehetnék, így csak állok és figyelek. Várom, hogy mondjon valamit, szóljon, hogy mire van szüksége. Viszont nem mond semmit, amitől megőrülök.
-Sajnálom!-Fogom meg a kezét, de hamar el is engedem azt. Ez most komoly? Most kell neki ezt így kijelentenie? Kissé rosszul jött ki a lépés.
-Öhm akkor menjek el? Azt hittem örülsz annak, hogy itt vagyok.-Baszki elbizonytalanodom saját magamban. Mégis mi van velem? Ez nem én vagyok...
-Elmenjek?-Kérdezem tőle még egyszer, őszintén. Végül a választól függően cselekszem, ha zavarom hátrébb vonulok és magára hagyom, de ha örül a társaságomnak oda húzom az egyik kényelmetlen kis széket és leülök rá.
Vissza az elejére Go down
Ethan 'Crash' Dobrik
Karakterlap : Blood & bones - we're alive [V] - Page 3 2019-09-05
Titulus : Captain Crash
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 1040
Ethan 'Crash' Dobrik
Az URS Jola kapitánya



#23Csüt. Nov. 05, 2020 11:06 am
Megállok Freya és Adrian rögtönzött kórterme előtt, és a tableten benyomok pár ikont. Egy finom, de mindenképpen figyelemfelhívó sípolás jelzi nekik, hogy valaki most be fog jönni. Ez után pedig...várok. Jó egy Perc után lépek csak be. Ez alatt egy átlag katona fel tud ébredni, letusolni, és felöltözni, szóval remélhetőleg nem kapom őket rajta semmi olyanon, amit nem szeretnének, hogy lássam.
-Parancsnok, Hadnagy!
Tisztelgek nekik. Nekik kéne előre, de a sérülteknél ettől eltekintek. Közelebb lépek, és a zsebembe nyúlok.
-Hogy vagytok?
Itt már nem vagyok annyira hivatalos. Némi aggodalommal nézek végig rajtuk,majd még Freya-nak címezve azt mondom:
-Az új széked kész lesz, amire visszatérsz.
Aztán Powell felé fordulok, és felé nyújtok egy kitüntetést.
-Fiam...el nem tudom mondani, mennyire utálom ezt a plecsnit osztogatni, szóval legközelebb legyen óvatosabb. De egyébként, szép munka volt. Mind hálásak vagyunk azért, amit tett.

Blood & bones - we're alive [V] - Page 3 H86Sdkt
Vissza az elejére Go down
Adrian Powell
Karakterlap : Blood & bones - we're alive [V] - Page 3 Xgputdm
Hozzászólás száma : 205
Adrian Powell
Hadnagy



#24Csüt. Nov. 05, 2020 11:37 am
- Én csak.... - nehéz megfogalmazni mi is zajlik le bennem egészen pontosan.
Természetesen nem akarom, hogy itt hagyjon, ám a másik felem most szeretné valami mély gödörbe elásni magát, aztán ott fetrengeni az önsajnálat ragacsos iszapjában. Senki ne keressen ebben különösebb értelmet, logikát pláne ne, nem lesz vele szerencséje.
Már éppen valami bocsánatfélére nyitnám az ajkaimat, mikor sípolás töri meg a beállt furcsa csöndet. Látogatónk érkezik, ráadásul nem is akárki: A kapitány az.
Szeretnék tisztelegni neki, ebben mindössze a fájdalmaim és a bekorlátozott mozgási lehetőségeim tartanak vissza. Tiszteletteljesen biccentek, úgy hallgatom a férfi szavait.
- Igenis, Uram! Legközelebb jobban átgondolom a tetteimet. - a plecsnire nézek, lassan forgatom az ujjaim között, aztán rámarkolok.
- Köszönöm, Kapitány. - teszem még hozzá, pillantásom Dobrik és Peterson között jár, ha esetleg valamit megbeszélnének, akkor....nos, nekik kell félrevonulniuk, mert én legnagyobb igyekezetemben is pusztán a géztekercset tudnám a fülembe tömködni, hogy némi privátszférfát biztosítsak nekik.
Vissza az elejére Go down
Freya Peterson
Titulus : Parancsnok
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 470
Freya Peterson
Azonosítatlan létforma



#25Csüt. Nov. 05, 2020 7:20 pm
Egy ideig csak figyelem őt, majd lehajolok hozzá, hogy egy hosszabb csókot nyomjak az ajkaira.
-Édes! Lehet, hogy most gyengének tűnsz, de ettől még mindig elvárom tőled, hogy a kapcsolatunkban te hord a nadrágot. Nem lettél kevesebb ettől nekem.-Kacsintok rá, majd egy rövidebb puszit kap tőlem. Éppen leülök a székre, mikor én is meghallom azt a bizonyos sípolást. A tekintetemet a hang irányába fordítom, majd egy széles mosollyal állok fel a székről mikor meglátom, hogy Ethan az. Egy kissé laza tisztelgést ő is kap tőlem. Nem igen szoktuk ezt egymás között, de ha most ennyire hivatalos akar lenni, hát legyen!.. De utána azért kap tőlem egy hatalmas ölelést, hisz mégis csak jó barátom.
-Szia Ethan! Oh én már szinte remekül. Powell meg... Hát...-Elég csak rá nézni. Őszintén szólva egyáltalán nem fest jól. De azért a humoránál van és ez jó. Bár a jelek szerint egy kicsit ez egy álca is. Hisz az előbb úgy tűnt azért belül nincs ilyen jó hangulatban.
-Szóval még nincs kész? Hát sajnálom, de addig akkor nem is tudok visszamenni dolgozni!-Szélesedik ki a mosolyom. Nyilván csak poénkodom, hisz attól még bőven van mit csinálni.
Átadom a helyem a Kapitánynak, így az ágy végéből figyelem ahogy Powell megkapja a plecsnit.
-Nos Üdv a klubban! Gratulálok! De igen! Legközelebb óvatosabban, sokkal óvatosabban!-Emelem meg a mutatóujjam fenyegetően, majd csak felnevetek.
-És Kapi hogy vagytok? Pressi, a gyerekek?-Érdeklődöm én is irántuk, hisz régen láttam már. őket.
Vissza az elejére Go down
Ethan 'Crash' Dobrik
Karakterlap : Blood & bones - we're alive [V] - Page 3 2019-09-05
Titulus : Captain Crash
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 1040
Ethan 'Crash' Dobrik
Az URS Jola kapitánya



#26Pént. Nov. 06, 2020 8:53 pm
Felvont szemöldökkel hallgatom Freya-t, és a "Powell meg hát.." résznél az említett férfi felé fordulok, és megveregetem a vállát.
-Ő rendben lesz. És ne vegye a szívére fiam az előbbi kritikát. Én sem az óvatosságomért kaptam a "Crash" becenevet.
Biccentek, miután megköszöni. Már épp felelnék erre is valamit, de Freya megakasztja a gondolatmenetem. A székes dologra direkt nem válaszoltam. a hajtómű sincs kész, szóval boldogan hagyom, hogy pihenjen még itt egy darabig. Rá fér. Mosolyogva legyintek a gyerekek kérdésre.
-Pressia...Pressia. - Sóhajtok egyet. Pont úgy, amitől tudom, hogy mindenkinek felfordul a gyomra, de nem tehetek róla. Legalább most gyorsan kiesem ebből a bűvöletből. - A gyerekek meg...a legnagyobb folyton üvölt, és követelőzik, de KicsiE és Zetta jól vannak. Mondjuk a fiúnak épp szerelmi bánata van...ne akard tudni.
Aztán visszafordulok Powell felé, és komolyan nézek rá.
-Mondja hadnagy..érdekelné egy pozíció a hídon, amíg újra siklóba ülhet? És...lesz egyáltalán sikló, amibe beleülhet?
Vissza az elejére Go down
Adrian Powell
Karakterlap : Blood & bones - we're alive [V] - Page 3 Xgputdm
Hozzászólás száma : 205
Adrian Powell
Hadnagy



#27Pént. Nov. 06, 2020 9:24 pm
Értékelem mind a dícséretet, mind a megdorgálást és még csak ellenkezni sem tudok. Egyikkel sem, mert előbbinek a sérült egóm örül, az utóbbit pedig a szétroggyant testem veszi tudomásul. Nem egyszerű ez, én mondom nektek. Gyerekek, igyekezzetek ne címeres barmokként létezni, mert előbb-utóbb többel kötitek be, mint hinnétek.
Csöndesen hallgatok a Kapitány és a Parancsnok beszélgetését, ujjaim között öntudatlanul forgatva az érmet, aminek hűse jóleső érzéssel tölt el, közben meg... na, most már komolyan, ideje összeszedni magadat, Powell. Veszek egy mély levegőt és félreteszem a nyavalygást. Dobrik kérdése ránt ki a gondolataim közül.
- Uram, odamegyek, ahol hasznomat veszi. Ha a hídon, akkor rendelkezzen velem! - biccentek beleegyezőleg, ugyanis a zsigereimben érzem, egyelőre nem tudnék az a pilóta lenni, aki üti a Jola mércéjét.
Ebben az állapotomban egy ideig biztosan nem.
- Jó kérdés, kapitány. Bízom benne. - kissé elhalkulok, ennek az eshetőségébe nem igen gondoltam bele.
Vissza az elejére Go down
Freya Peterson
Titulus : Parancsnok
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 470
Freya Peterson
Azonosítatlan létforma



#28Szomb. Nov. 07, 2020 1:19 pm
Azt hiszem Ethan pont jókor jött. Most Powellnek pont egy ilyen pozitív dolog kellett ahhoz, hogy kicsit megfeledkezzen a jelenlegi helyzetéről. Mosolyogva figyelem őket. Bár Powell egy igazi idióta, a munkájában viszont nagyon is jó.
Meglepetten pislogok a Kapitányra, mikor egy harmadik gyereket is megemlít. Valami lemaradtam? Befogadtak egy gyereket?
-Legnagyobb? Mióta van nektek három gyereketek?-Értetlenkedem egy sort. Persze azt is meghallom, hogy KicsiEnek szerelmi bánata van. Mondjuk még nagyon fiatal. Biztos beleszeretett egy felnőttbe, aki meglepő módon nem viszonozza azt. Hát igen, ilyen sajnos van. Én mondjuk ezt nem éltem át, de aranyos lehet.
-KicsiEnek meg üzenem, hogy fel a fejjel. Megtalálja majd azt a lányt, aki viszonozza érzéseit... Szerintem az egyik legkelendőbb pasas válik majd belőle.-Jó géneket örökölt és iszonyatosan okos fiú. Szóval... Nem féltem őt. Maximum Pressitől félteném a lányokat.
Ez után viszont csendben maradok, hisz most a hímek beszélgetnek. Nem tudtam, hogy ez a terve a Kapitányunknak, de én is kíváncsian várom, hogy mégis milyen pozícióra gondolt.
Vissza az elejére Go down
Ethan 'Crash' Dobrik
Karakterlap : Blood & bones - we're alive [V] - Page 3 2019-09-05
Titulus : Captain Crash
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 1040
Ethan 'Crash' Dobrik
Az URS Jola kapitánya



#29Kedd Nov. 10, 2020 9:49 am
-Nagyon helyes. Mosolygok Powel-re, aztán kicsit elkomorodva folytatom: - A csata közben a kommunikációs tiszt, és a navigátor is az életét vesztette. Pilótaként mindkettejük képzését el kellet végeznie, szóval egyik sem jelenthet gondot. Döntse el, melyik tetszene jobban önnek.
Aztán Freya értetlenkedését látva csak nevetve rázom meg a fejem.
-3? Inkább vagy 130. Az előbbi egy gonosz vicc volt a legénység egyik tagjának a kárára. Ha nem evidens, kiről van szó, akkor lehet annyira mégsem volt találó.
Megvakarom a tarkómat, ahogy azt mondja, a fiamból egy Adonisz lesz. Ha az anyjára üt akkor biztosan. De, hogy kelendő lenne. Legfeljebb, ha leszokik arról, hogy az idősebb nőkről álmodozik. A kis rohadék még képes volt a fejemhez vágni, hogy az anyja és köztem jóval nagyobb a korkülönbség.
-Szegény csak magányos. A hajón mindenki 6 évvel idősebb, vagy 4 évvel fiatalabb nála legalább. És pont kezd abba a korba lépni, amikor ez zavarja. Na, de nem is tartalak fel tovább titeket. Powell! aludjon a dologra egyet, és jelezzen vissza, ha döntött.
Újabb tisztelgés a sérültek előtt, és már indulok is, had legyenek kicsit kettesben. Van mit megbeszélniük. Például, hogy innentől együtt fognak-e dolgozni.


//Köszi, és bocsi a lassúságért Very Happy
Vissza az elejére Go down
Adrian Powell
Karakterlap : Blood & bones - we're alive [V] - Page 3 Xgputdm
Hozzászólás száma : 205
Adrian Powell
Hadnagy



#30Szomb. Dec. 19, 2020 3:46 pm
Komolyan figyelem a kapitányt és a mondandójára egyetértően biccentek. lesz mit megemésztenem, de szerencsére - vagy ellenkezőleg - most elég időm akad a döntéshozatalra. Mindenki kivan, lábadozik, egyelőre igyekszünk visszaépíteni az életünket a normális kerékvágásba.
A harmadik gyerek említésére nekem egyből a varjú jut eszembe, de hallgatok, hagyom, hogy a kapitány és Freya kibeszélgessék magukat, hiába, csak közeebbi viszonyban állnak egymással, mint én. Legalábbis ami Dobrikot illeti, Peterson más kategória... hehe. Baszki, még a belső monológjiam is szánalmasak.
- Igenis, Uram. Amint döntöttem, jelentkezem. - visszatisztelgek, ami nem sikerül fényesre, de bízom benne, ezt most elnézik.
Miután a kapitány távozik, Freyára emelem a pillantásomat.
- Nos, mit szólsz ehhez? -
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Vissza az elejére Go down
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Ugrás:
^
ˇ