Volentis 142
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Halloween
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Anonymous
Vendég
Vendég



#11Pént. Okt. 30, 2020 11:00 pm


Freyat végig mérem, ahogy beszél hozzám és lapogatja a vállamat.
Nem, csak ezt hozom helyre és már itt sem vagyok. –Jobb kezem hüvelykujjával mutatok fel a világításra, ami villódzik. Nem áll szándékomban maradni. Az öltözetem is ezt sugallja. Katonai bakancs, taktikai nadrág. Mindez fekete és a kivételes fehér és koszos póló. Ez nem jelmez, egyértelműen nem az. Melóztam és ez látszik és melózni is fogok, vagy aludni.
-Na, ez találó! – Biccentek egyet Powell irányába, ahogy megjelenik és ezt kihasználva meg is lépek Freya hatásköréből. Nem akarom hallgatni, hogy esetleg kommentálja, hogy nem űll szándékomban maradni. Meg jön a szokásos, lazíthatnál frázisaival. Ma nem. Köszönöm!
Elindulok végre a panel irányába és né, egy ijedt kis nyuszi kuporog ott pont a panelnél, ahol nekem dolgom lenne.
-Lemeradtak a nyúlfülek… - Jegyzem meg neki, ahogy megállok Valentine dokival szemben és lenézek rá. Sikítana, ha fognám és arrébb tenném? – Jobbra egy lépést Hófehérke… - szólok hozzá megint. Persze Jeong-suk is ott van vele.
-Párban… ? Most már magyarázzátok el nekem, mi ez a dilihopp a nőknél? – Közben a Nővért is megnézem magamnak. – Többször kellene… - jegyzem meg neki a dolgot. Jó lábai vannak neki is, villogtathatná többször is!
ENNYIT arról, hogy meglépek a KAPITÁNY elől. Utánam lép, elkap. Hát, baszod cimbora, kurvára hülyén nézünk így ki, hogy a nyakamba karoltál, mikor ennyivel magasabb vagyok nálad. A pohárra felvonom a szemöldökömet. A fordítást hagyom, mi a frászt akar ez most?
A gesztus meglep. Már mint az embereké, úgy kb velem szemben és körben. Biccentek a nép felé és viszonzom a poháremelő gesztust, mintegy megköszönve nekik a dolgot.
-Ki. Van. Zárva. – Közlöm halkan a Kapitánnyal a válaszomat. – Valaki kell a gépházba… mint látod, minden emberem itt van…. – szúrom közbe, hogy beléfojtsam a mondandóját.
-BAZDMEGHICKS! – Csattanok fel, ahogy a vizet kapom a nyakamba. Egy, pazarolta az alapanyagot, kettő, kibaszottul összevizezett és így kurvára nem nyúlhatok a kábelekhez.

Halloween - Page 2 Hnxdcdzr3sp2ohtki9xj

Vissza az elejére Go down
Morgan Ruh
Karakterlap : As above, so below
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 79
Morgan Ruh
Azonosítatlan létforma



#12Pént. Okt. 30, 2020 11:03 pm
Csöndesen lépked, nem célja a vad partyzás, leginkább a kaja és az ital vonzza ide. Pestis doktorok régi álarca mögé bújva rejti személyazonosságát, amíg szóba nem elegyedik valakivel, nem igen fogják felismerni, kit rejthet a maszk. Nem tervez nagy belépőt, de szerencsére nem is tűnik fel senkinek, mert Pressia éppen vízipisztolyos támadásba kezd.
Jól számította ki az érkezését.
A büféasztalhoz senderül és onnan szemléli az eseményeket.
Halloween - Page 2 Rn6tpOf

Vissza az elejére Go down
Freya Peterson
Titulus : Parancsnok
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 470
Freya Peterson
Azonosítatlan létforma



#13Pént. Okt. 30, 2020 11:14 pm
Csak megforgatom szemeimet Azi válaszára. Meg sem lep igazából. Minek jártassam a számat? Úgy sem fog rám hallgatni. Sose hallgat rám.
-Jaaaj ne haragudj Kapitány, de az meg kicsoda?-Pillantok sajnálkozva a pöttömre. Soha életemben nem hallottam azt a nevet. Ami ezek szerint ciki, főleg mert a gyerek tudja miről van szó. Lehet valami híres űrhajós?
Elnevetem magam mikor betoppan a múmia, de rohadtul nem tudom, hogy kit is rejthet az a rengeteg géz, csak mikor megszólal ismerem fel a hangját. Megrázom a fejem, majd közelebb lépek hozzá.
-Ahoy emberek? Csak ennyi?-Pislogok rá rosszallóan, majd a Mini Kapitányunkra nézek.
-Nah arra én is kíváncsi lennék!-De hirtelen előtűnik Pressi, szinte a semmiből és egy vízipisztolyt nyom a kezembe. Egy széles mosoly kúszik az arcomra. Először a Kapitányunkat lövöm le, majd a gézlapokba tekeredett Powellt.
Vissza az elejére Go down
Adrian Powell
Karakterlap : Halloween - Page 2 Xgputdm
Hozzászólás száma : 205
Adrian Powell
Hadnagy



#14Pént. Okt. 30, 2020 11:22 pm
- Nos, MiniKapitány, a géztekercs tart össze. Ha meghúzod, szétesem, szőröstől-bőröstől és egy kupac bélként fogom összecsoszogni a termet. - mosolygok, még ha nem is látszik.
Azt ugyan nem tudom, ezzel még jobban felkeltettem-e a kissrác érdeklődését, vagy megundorodott. Az igazság az, a géz alá még egy alsógatya sem fért, ha valaki ezt lerántja, akkor annak Powi kolbi csattan az arcába és azt ugye, nem akarjuk.
- Én kérek elnézést, édes, egyetlen gyönyörű hölgyem! - pillantok Freya-ra, dögös, még dögösebb így, pöpecbe vágottan, de az már inkább csak dög, mikor leförcsköl.
Hicks mágia, boszorkányság, víz mindenfelé, a gézlap issza magába a folyadékot, ha nem vigyázok, vemhes múmiaként végzem. Anyám, borogass!
- Bakker! - visítok fel férfiasan és magam elé vonom KicsiE-t, pajzsként.
Felkapom és odaforgatom, ahonnét a támadás várható.
- Ne haragudj, Kölyök, de vagy te, vagy én. - paskolom meg a gyerek fejét és megint magam elé rántom, ha vízsugár érne.
Vissza az elejére Go down
Jaina Darklighter
Titulus : sikló pilóta, zászlós
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 195
Jaina Darklighter
Zászlós



#15Pént. Okt. 30, 2020 11:40 pm
Azt még hallom, hogy a kicsi E mit mond, hogy az apja minek öltőzött, de viszont rég volt, hogy régi meséket nézzek, és nem mindegyik maradt meg bennem, így az sem ismerős aminek Ethan öltözött. Épp azon vagyok, hogy hova is csatlakozhatnék, amikor is Pressi is megérkezik, és minden nőnek add egy-egy vízipisztolyt, még nekem is, és kezdődhet a móka. Használjam jóra? Hát szerintem pont arra nem fogom használni, és kiválaszom az első célpontom, és ráspicelek, majd keresem a következőt.
Vissza az elejére Go down
Leda Valentine
Hozzászólás száma : 156
Leda Valentine
Az URS Jola tisztje



#16Pént. Okt. 30, 2020 11:43 pm
Szia! A tiéd is meglehetősen szexire sikerült. - felelem Jeong suk-nak mosolyogva, és vállat vonok hozzá. - előbb bátorra iszom magam, aztán hátha valaki elvisz táncolni. - teszem még hozzá egy nyuszis mosollyal, így aztán, mikor Azarov megjelenik a nyúlfüleket emlegetve, egy pillanatra megrémülök, hogy a gondolataimba lát.  Arrébb lépek azért, természetesen még kettőt is, aztán egy nagyot kortyolva az italomból, felnézek rá. - Ez nem nyúlkosztüm, de köszönöm a tanácsot. Maga is felvehetett volna valamit, amitől kevésbé tűnik Azarovank... - csapom oda nem túl kedvesen, de mellékelek hozzá egy cuki mosolyt, hátha enyhít a dolgon. Többet nem is szólok, hagyom, hogy Jeong suk vegye kézbe a  beszélgetést, én inkább tovább iszogatom az ízre agyonvodkázott italomat.
Legalábbis addig, amíg Hicks tizedes fel nem bukkan. Csak nézek rá, és a többiekre, és akkor is csak pislogok, mikor elkiáltja magát. leteszem a poharam és hosszú, egyenes sugárban telibe találom előbb a kapitány, majd Azarov hátát is. Ennyi elég is a jóból, leeresztem a fegyvert és elsunnyogok az italoshoz egy újabb adag szeszért.
Vissza az elejére Go down
Jeong-suk Hwan
Titulus : Chen nővér
Tartózkodási hely : Jola
Hozzászólás száma : 126
Jeong-suk Hwan
civil



#17Pént. Okt. 30, 2020 11:55 pm
-Oh biztosan akad egy férfi, aki elvisz. Egy ilyen csinos hölgyet mindenki észrevesz.-Kacsintok rá. Nem hittem volna, hogy ennyire bátortalan a tömegben. Őszintén szólva direkt nem mentem oda korábban a kisebb tömeghez... Erre tessék az ok, most itt van előttünk.
-Már nem is beszélgethet két nő egymással? Láttam, hogy egyedül van, hát ide jöttem. Már ez is baj?-Ráncolom össze a homlokom, de hamar enyhülök. Egy kis mosoly kúszik arcomra.
-Köszönöm!-Biccentek is egyet felé, de utána már a Kapitány el is rabolja Azit. Éppen fordulnék vissza Ledahoz, mikor Pressi megjelenik és egy pisztolyt nyom a kezünkbe.
-Jó kiss jelmez Pókné! Számíthatsz ránk!-Kacsintok rá, majd ahogy elkiabálja magát már célba is veszem Azarov-ot. Nah most mindent kiadhatok, magamból. Persze egy nagy vigyor ül a képemen, miközben megállás nélkül locsolom őt.
Vissza az elejére Go down
Ethan 'Crash' Dobrik
Karakterlap : Halloween - Page 2 2019-09-05
Titulus : Captain Crash
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 1040
Ethan 'Crash' Dobrik
Az URS Jola kapitánya



#18Szomb. Okt. 31, 2020 12:08 am
Biccentek a kölyöknek, hogy ideje, hogy helyrehozza, amit szétszedett, de sajnos minden lelkesedése ellenére most nem tud a kábelekhez menni. Látszólag azonban nem bánja ezt. Erőteljesen csap Powell kezére, hogy elengedje, de nem áll félre az útból, sőt, Superman pózban tűri, hogy locsolják, ha locsolják. Még a karjait is felemeli, hogy az izmait mutogassa. Ezzel csak az a baj, hogy a fények egyre jobban kihagynak. Még öt perc, és konkrétan félhomály lesz itt. Szerencsére az őrség hozott éjjellátó szemüveget...
Ami engem illet, soha senki sem fogja elhinni nekem, hogy nem tudtam róla, mire készül Pressia. Mintha ki tudnám számítani, mi jár a fejében. Vigyorogva nézek rá, bármerre mászkál, és egy helyben tartom Azi-t, had locsolják.
-Ugyan haver...élvezd, ki tudja mikor kapsz megint kimenőt.
Lassan eleresztem azért, és megindulok a póknő felé, feltartott kezekkel. Egy ablaktörlő azért nem ártana erre. A szemem sarkából még pont látom, ahogy Stonebridge doki kissé megszenvedi az elfogyasztott halipiát, és jobb híján Leda-ba kapaszkodik meg, mielőtt elesne. Aztán, rögtön rá is vágja, hogy"szabad egy táncra?", mintha ezzel tudná leplezni mennyire bizonytalanok a léptei.
Vissza az elejére Go down
Pressia Hicks
Karakterlap : Halloween - Page 2 ZNr5NhZ
Titulus : trouble
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 509
Pressia Hicks
Tizedes



#19Szomb. Okt. 31, 2020 12:18 am
Wáhhhahhhahhhhhahaaaaaaaaaaaaaaaaaaa-  Azi még ezt is jól megkapja a víz mellé, aztán Powi is kap egy loccsantásnyit, bár nem tudom, hogy ez most igazából jó ötlet, vagy sem. Remélem, hogy nem lesz baja, de ha igen, akkor seggbe is rúgom, amiért itt flangál védtelenül és félhullán... vagy majdnem... szegény kicsiE. Küzdelmes ez az élet, na.
Mire a kapi eljut odáig, hogy rám is tudjon figyelni, én addigra körbeugrálom a a termet és lelocsolok mindenkit, aki kívül hordja a nemi szervét, aztán a negyedtáras puskát Kicsi E kezébe nyomom. - jó szórakozást, Bogyó! A szép lányok is kapjanak! - közben visszamegyek a hátizsákhoz, és intek Freyának, hogy foglalja le Azit egy pillanatra, amíg én hátulról becserkészem, és egy nagy ugrással a hátára vetődöm, hogy a fejébe tudjam nyomni az oroszlános sapkát. Gyorsan le is ugrom róla, és elkiáltom magam. - Azarovok oroszlánja, oroszlánok Azarovja! - olé! megmindenkisfaszom.  #Partyhard

Halloween - Page 2 444lll11
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég



#20Szomb. Okt. 31, 2020 12:24 am
-A Kapitány nem ereszti el az irhámat. Hallom a teremben, hogy nem csak én kapok a vízből. Powell sikolya elér hozzám is és basszameg telibe röhögöm. Ezt egyszerűen nem lehet másképpen bírni, még akkor is ha a pofámba kapom a következő adag vizet valamelyik csajtól. Nem lesz itt Azarov vagy oroszlánvadászat! Meg fogom torolni mindegyiken!
Hogy a rohadt kurva életbe bele!?
-MivanNyuszika… felbátorodtál?! – Fordulok a doki felé, mikor megérzem az első vízsugarat a hátamban, de nem kell sokat várnom a következő adagra sem. Több választ egyelőre nem kap tőlem, mivel leköt a vízsugár amit kapok. Egy adagot ki is köpök. Mivel a számba is ment neki. Felteszem egy két lélegzetvételre a kezeimet, hogy jól van élje ki magát a nővér, meg mindenki más is, aki csak célba vett.
Aztán jöhet a revans. Léda után lépek és elveszem tőle a vizi puskát. Elsőnek a kezébe tolom az italomat, amit a Kapitány nyomott a kezembe. Nem iszom. Utána kap egy adag vizet a teste közepére és jöhet Chen is. Nem fogom kímélni, felé fordulok és nesze neked! csak a miheztartás végett.
-Lófaszt lesz a világítás nektek rendbe… - morgom az orrom alatt.
Majd válaszolok a Nővérnek is.
-Mindig párossával vagytok…. – Aztán adok neki a vizipuskával. Talán nem az egészet pazarolta rám a doki.
Majd Stonbridge doki kap egy angy adagot a tarkójára.
-Elszámolni valóm van a dokival…. – szúrom oda neki.
Még a csajokkal foglalkozom és visszaadom a kölcsönt és a Parancsnok is megjelenik a színen orv támadás áldozata leszek. Valami a fejemre is rákerül.
-Miafasz?! –hördülök fel, ahogy Pressi után nyúlok, hogy levágjam a hátamról. Már ha vizet kapok a pofámba, akkor a morgás inkább gugrulázó hörgés.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Vissza az elejére Go down
2 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Ugrás:
^
ˇ