Volentis 142
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Halloween
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Freya Peterson
Titulus : Parancsnok
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 470
Freya Peterson
Azonosítatlan létforma



#21Szomb. Okt. 31, 2020 12:34 am
-Nah azért!...-Kacsintok egyet neki. Mondjuk nem fogom megérteni, hogy miért pont ezt választotta, de biztos megvolt rá az oka. Majd a levételnél szenvedhet egyet... Mert, hogy én nem segítek neki, az biztos... Na jó... talán de, fogok...
Pressiában nem csalódom most sem. Ilyen őrült ötlet is csak neki juthat az eszébe. Ki is használom az alkalmat és minden hímneműt, akit csak elérek locsolni kezdek.
Viszont kezdenek fellázadni és már náluk is van pisztoly. Ez galádság! Ez a ruha vizesen... Félek túl sokat fog mutatni. Itt gyerekek is vannak kérem szépen!
Pressi jelzésére biccentek egyet, majd támadásba lendülök. Azit kezdem el lövöldözni, ott ahol éppen éren. Nem célzok konkrét helyekre, az úgy nem poén.
-Éljen Azarov oroszlán!-Kiáltom el én is magam, majd csak nevetek.
-Igazán jól áll!-
Vissza az elejére Go down
Adrian Powell
Karakterlap : Halloween - Page 3 Xgputdm
Hozzászólás száma : 205
Adrian Powell
Hadnagy



#22Szomb. Okt. 31, 2020 12:40 am
KicsiE meg én olyanok vagyunk, mint Neo és Morpheus a Mátrixból. Én semmiben nem vagyok biztos, de ő elhiszi, hogy lefedhet egy majd kétméteres állatot. Hajrá, öcsi, sose add alább. Freya lő, mindenki lő, minden vizes, elfelejtkezem a sétabotomról, nem érdekes, egyszer élünk, kétszer halunk, pánikrohamom lesz, nem érdekel, le kell ülnöm. Leülök.
- Huuuh. Hajrá, hajrá. - nem tudom kit bíztatok, kinek szurkolok, de annak nagyon.
Félrevonultan pislogok ki a fejemből, ázott-csapzottan. Majd visszaélénkülök egyzser, de nem most. Roggyant Powell in da hauuusz.
Vissza az elejére Go down
Jaina Darklighter
Titulus : sikló pilóta, zászlós
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 195
Jaina Darklighter
Zászlós



#23Szomb. Okt. 31, 2020 12:56 am
- Nem igérem, de igyekszem majd arra is használni. - Mondom Pressinek, mikor a kezem nyom egy vízipisztolyt, és az első célpontom egy vámpírcsaj, és nolám ki van itt még, a droid páros is kap, majd az egyik biztonsági is olyan jól érzem magam. Közben hallom, hogy valamit csinálnak Alexel, amit látnom kell, így egy időre abba hagyom a lövöldözést, és megnézem. A látványra, kiszélesedik a vigyorom, majd nevetni kezdek, vicces Alex ebben a oroszlános sapkában.
- Pressi, van hozzá korona is, mert akkor lehetne már oroszlán király. - Hozom fel az ötletet bár nem tudom neki ez menyire tetszene, bár most nem is érdekel.
Vissza az elejére Go down
Jeong-suk Hwan
Titulus : Chen nővér
Tartózkodási hely : Jola
Hozzászólás száma : 126
Jeong-suk Hwan
civil



#24Pént. Nov. 06, 2020 8:12 pm
Sejthettük azt előre, hogy a végén végül mi is visszakapjuk az egészet. Azarovnak sikerül megszereznie egy fegyvert, ahogyan a kicsinek is. Nem is tudom mikor nevettem már ilyen jó nagyot. A legtöbb időmet a gyengélkedőn töltöm, vagy éppen Azit kell ápolnom... Egyik sem éppen vidám feladat, de most... Most végre mindenki kiadhatja a gőzt nevetés formájában.
Felsikoltok, mikor megkapom Azi bosszúját, de nem futamodok el. Inkább én is tovább lövöm őt. Tény nagyon vizesebb már nem tud lenni, de talán ezzel megzavarom őt... De valakinek jobb ötlete támadt és a gépészünk fejére felkerül egy oroszlán sapka. Ismételten csak jót derülök rajta. Közelebb is sétálok hozzá.
-Hmm micsoda sörény! Igazán jól áll neked.-Kacsintok egyet elé, majd a képébe lövök egy kis vizet és most már tényleg elmenekülök előle.
Vissza az elejére Go down
Ethan 'Crash' Dobrik
Karakterlap : Halloween - Page 3 2019-09-05
Titulus : Captain Crash
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 1040
Ethan 'Crash' Dobrik
Az URS Jola kapitánya



#25Pént. Nov. 06, 2020 8:25 pm
Senkit sem lep meg, hogy miután levettem a kezem Aziról, rögtön a feleségemhez vezetett az utam. Előtte állok meg, és végighúzom a kesztyűs tenyerem a játékszkafanderem plexibóráján, hogy letöröljek róla egy kis vizet.
-Tudod...nem ártott volna erre még egy ablaktörlő. A te jelmezed viszont tökéletes.
Felnyitom a búrát, ahogy még jobban megközelítem őt, de ami ez után történik, annak nem lesz szemtanúja, ugyanis mivel eddig senki sem szerelte meg a világítást, KicsiE ártatlan szabotázsa valamivel komolyabb hibává növi ki magát, és hirtelen sötétségbe borul a kantin. Csupán a Holografikusan kivetített sütőtökfejek világítanak kissé, ijesztő narancssárgán a terem négy sarkában, de ennyi fénnyel nem könnyű tájékozódni.
A fiamnak több sem kell. A mindig magánál tartott zseblámpát ráerősíti egy szigszalaggal az anyjától kapott vízipuskára, és gondolkodás nélkül telibe lövi Adrian-t. Freya-ra direkt nem lő a robotlába miatt, ez után viszont szalad a panel felé..vagy ki tudja merre a sötétben.
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
Vendég



#26Pént. Nov. 06, 2020 8:31 pm
Megtehetném, hogy a földhöz vágom azt a vackot a fejemről. De az van, hogy bosszút kell állnom Hicks-en és a Nővéren és a Dilidokin is. Ráadásul arra jó, hogy ne a tarkómra kapjam a következő adag vizet. Mert valaki volt olyan balga, hogy azt célozta be. Van haszna. Kis ideig marad az a szar. A nővért meg telibe lövöm a vízzel, ahogy oda jön hozzám. Persze nem adja magát könnyen. Pofára céloz. Egy adagot kiköpök, mielőtt el tudnám húzni a fejemet. Fognak még sírni!
-Így jártatok! – Morranok fel, amikor elmegy a világítás szabadságra. Innentől kezdve, részemről le vannak tojva. Nem hagyták, hogy megcsináljam. Ennyit róluk. Nekem máshol van dolgom. Még tudom az irányt, merre voltam az ajtótól. Szándékomban áll kigyalogolni a kantinból és ebből az ökörségből!

Vissza az elejére Go down
Freya Peterson
Titulus : Parancsnok
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 470
Freya Peterson
Azonosítatlan létforma



#27Pént. Nov. 06, 2020 8:40 pm
Azira felkerül a sapka, ami egészen jól áll neki. Hátrálok is pár lépést, majd tekintetem Powellre téved. Összeráncolom a homlokom, amint meglátom, hogy ő inkább félre vonul és csak szemléli az eseményeket. Kissé aggódva sétálok oda hozzá.
-Hé minden rendben? Jól vagy?-Egy picit idegesít, hogy nem látom az arcát, hogy nem tudok rendesen belenézni a szemeibe, de ettől függetlenül elég ötletes a jelmeze. Puszit nem kap tőlem, hisz egy picike szabad bőrfelület nincs.
-Hozzak...-És ekkor megy el az áram, amitől ránk borul a sötétég.
-Muhahahahahaha!-Kiáltom el magam. Látom a mozgó, alacsony fényt, aki felénk rohan, de nem mozdulok, csak érdeklődve figyelem. Milyen okos ez a gyerek. Lenne mit tanulnunk tőle.
-Akkor most mindenkinek szabad a rablás?-
Vissza az elejére Go down
Adrian Powell
Karakterlap : Halloween - Page 3 Xgputdm
Hozzászólás száma : 205
Adrian Powell
Hadnagy



#28Pént. Nov. 06, 2020 8:49 pm
- Csak fáradékonyabb vagyok a kelleténél. - legyintek egyet és rámosolygok a nőre, aztán az események továbbpörögnek, KicsiE nagyon beleéli magát az akcióba, aminek én iszom meg a levét.
Már ami a múmiajelmezemet illeti és a folyadékadagot, amivel betalál a kölyök.
- Neked is minden jót, Junior! - kiáltok a kissrác után, aztán megcsóválom a fejemet, tekintetemet tök mindegy hová emelem, a sötétség szépen a szobára telepszik, a halloween-i zsizsálós cidriztetős hangulatvilágítást a töklámpásnak álcázott holográfia adja meg. Nagyon pöpec.
Búúúú-ssza meg a béka. Erre csörög a dió, arra meg a mogyoró elve alapján követem denevérhallásommal Freya hangját, aki szerencsére rikkantós kedvében van.
- Mégis kit szeretnél rabolgatni? - szegezem neki a kérdést, karom a dereka köré fonódik és odahúzom az ölembe.
Mert miért ne?
Vissza az elejére Go down
Jaina Darklighter
Titulus : sikló pilóta, zászlós
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 195
Jaina Darklighter
Zászlós



#29Pént. Nov. 06, 2020 8:55 pm
Alex re fel kerül egy oroszlános sapka, majd ugyan volt egy ötletem, amit fel hozok, közben Alex is beszerez vízipisztolyt, és vissza adja a locsolást. Ketten is kapnak némi vizet, mikor elsötétül minden, majd hallom ahogy Freya el kiáltha magát, csak nem értem mire is gondolt rablás alatt, de azért folytatom a locsolást.
Vissza az elejére Go down
Morgan Ruh
Karakterlap : As above, so below
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 79
Morgan Ruh
Azonosítatlan létforma



#30Pént. Nov. 06, 2020 8:56 pm
Eddig békésen csemegézett a büféasztalnál, de most nagyon úgy fest, a helyzet kezd "komollyá" fordulni. Mindenki vadul lövöldözik, nem egyszerű szárazon maradni, kellő navigálás és stratégia kell hozzá. Szerencsére nincs szem előtt, aztán ahogy beáll a sötétség, szépen belesüpped a jelmezével az árnyakba.
Helyes.
Nem vesz részt továbbra sem aktívan a "harcban", helyette csak arról gondoskodik, hogy mindenki a teremben maradjon. Settenkedik, surran, akadályokat állít fel, és elzárja a szabaduláshoz vezető utat, na nem emberi torlasszal, annyira nem veszett meg.
A lényeg, észrevétlenül senki nem menekül el.
Kackac.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Vissza az elejére Go down
3 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Ugrás:
^
ˇ