Volentis 142
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
You and I until eternity [V]
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Adrian Powell
Karakterlap : You and I until eternity [V] Xgputdm
Hozzászólás száma : 205
Adrian Powell
Hadnagy



#1Szomb. Nov. 07, 2020 2:25 pm
Mozi terem
Legénységi fedélzet

You and I until eternity [V] Thumb-350-84604

Egy régi eligazítótermet alakíttattak át erre a célra. Általában hetente egyszer szoktak itt filmet vetíteni, természetesen csak a Consilium által jóváhagyott listából.



A halloween buli igazán érdekes volt, kicsit talán oldotta a csapat csata utáni döglődő hangulatát, de egyáltalán nem bánom, hogy véget ért. Letudtuk a gravitációs mizériát és mindenki mehetett a maga útjára. Nem sokat teketóriázunk Petersonnal, csöndesen távozunk a színről és nem sokkal később már az épen maradt folyosókon száguldunk. A "hova kéne kicsit félrevonulni" kérdés nem egyszerű, mióta annyi a lakófedélzetnek, egymás hegyén-hátán tipródunk és a magánélet, mint olyan...
- Hé, hölgyem, kifejezetten csöndes. - szólalok meg, közelebb húzva magamhoz a nőt andalgás közben, jobbommal a derekát fogva át, balommal a sétapálcám tartom, mert arról se feledkeztem ám meg.
- Jól érezted magadat? - érdeklődöm mosolyogva, mert ugyan lazán indult a buli, ahogyan Hickey beszabadult a vízipisztolyokkal, eléggé átpörgött csatározásba a helyzet.
Ami nem rossz. Arról nem beszélve, hogy láthattam Freya-t jókat derülni.
Vissza az elejére Go down
Freya Peterson
Titulus : Parancsnok
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 470
Freya Peterson
Azonosítatlan létforma



#2Szomb. Nov. 07, 2020 2:50 pm
Jó volt kicsit kikapcsolódni, szórakozni. Ez ráfért mindenkire. Rengeteget dolgoztunk a csata előtt és most utána is, hogy helyrehozzuk a károkat. Így igen, mindenki megérdemelte ezt. Gondolataimból Powell ránt vissza. Egy halvány mosollyal pillantok felé.
-Ne haragudj, csak kicsit elgondolkoztam. Hozhattunk volna kaját a partiról... Kezdek éhes lenni.-És attól tartok, hogy később csak még éhesebbek leszünk. Azt hiszem most már mindenki tudja, hogy bizony... Powell kitartása nem volt hiába és végül beadtam a derekam. Igaz még nem mondtam neki igent az ajánlatára, de az még korai lenne, amit vele szerencsére meg tudtam beszélni.
-Igen, jól éreztem magam. Jó volt kicsit lazítani...és veled lenni.-Oké nem voltunk kettesben, de ettől még nagyon is élveztem a helyzetet. Igazából a vízi csata után már nem igen foglalkoztam mással.
-Hova menjünk? Nekem csak olyan helyek jutnak az eszembe, ami nem túl romantikus és veszélyes is lehet.... -Nem akarom sokáig húzni a hely keresgélést. Le akarom már hámozni az arcáról azt a vackot. Látni akarom őt, érinteni... De próbálok még türelmes lenni.
Vissza az elejére Go down
Adrian Powell
Karakterlap : You and I until eternity [V] Xgputdm
Hozzászólás száma : 205
Adrian Powell
Hadnagy



#3Szomb. Nov. 07, 2020 3:41 pm
Na igen, leszámítva a csata előtti estét, nem igen volt időnk kettesben lenni. Ami valljuk be, annyira nem meglepő, de feletébb irritáló tud lenni hosszútávon.
- Hm, jó kérdé... - felelnék Freya kérdésére, de amint lefordulunk a sarkon, a válasz már kínálja is önmagát.
A moziterem és a környéke érintetlennek tetszik, ha pedig így van, akkor gyakorlatilag szabad a pálya. Elvigyorodom és izgatott kölyökként húzom a parancsnokot magam után, aztán tüzetesen vizslatni kezdem a terem melletti kijelzőt. Semmilyen abnormalitást nem mutat, semmilyen vörös kód és társai nem villannak fel, ergo használatba vehető a helyiség.
- Úgy néz ki mégse veszett az ügy. - szólalok meg vidáman, aztán felnyitom a bejáratot és előremegyek, ha netán mégis gikszer lenne.
Miután meggyőződöm róla, hogy tiszta a terep, betessékelem Freya-t is.
- Az első randink színhelye. Mit szólsz hozzá? - kacsintok rá, és lassan elkezdem letekerni a kötést a képemről.
Vissza az elejére Go down
Freya Peterson
Titulus : Parancsnok
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 470
Freya Peterson
Azonosítatlan létforma



#4Szomb. Nov. 07, 2020 3:57 pm
Először nem értem mire fel ez a nagy lendület, de mikor felfogom, hogy hol is vagyunk csak elmosolyodom. Ez a hely nem is jutott az eszembe, pedig mennyire nyilvánvaló. Ide nem hozattunk senkit. Talán mert nem volt olyan állapotban, vagy csak már felesleges lett volna? Már nem is tudom miért maradt üresen ez a nagy terem... De nem is izgat, hisz ez azt jelenti, hogy megtaláltuk az a helyet, ahol mi ketten ellehetünk. Talán be is kéne költözni ide. Így legalább lenne egy kis magán szféránk.
Amint jelt kapok, hogy minden rendben van be is sétálok és megállok Powell mellett.
-Ennél tökéletesebb... Hé!...-Rácsapok Powell kezére.-
-Eddig vártam, hogy letekerhessem rólad ezt szart.. Ne vedd már el tőlem az örömöt!-Meg is fogom a géznek azt a végét, amit ő is elkezdett letekerni. Csak akkor hagyom abba, mikor a nyakához érek. Végre rendesen bele nézhetek a szemébe. Kezemet felemelem és először csak beletúrok a hajába, hogy összekócoljam azt, majd végig simítok az arcán.
-Hát.. Sokkal helyesebb voltál a kötéssel.-Nem nevetek, csak mosolygok, majd végre megcsókolom őt, de még visszafogottan.
Vissza az elejére Go down
Adrian Powell
Karakterlap : You and I until eternity [V] Xgputdm
Hozzászólás száma : 205
Adrian Powell
Hadnagy



#5Szomb. Nov. 07, 2020 4:17 pm
Megadóan emelem fel a kezeimet és hagyom, hogy Freya kicsomagolja a fejemet a géztekercsek alól. Pimaszul vigyorgom végig a műveletet, majd elnevetem magamat a "beszólásra".
- Kackac, viccesnek tetszik lenni. - morolom halkan, aztán ennyit a dumálásról, helyette viszonzom az édes csókot.
Bakker, hogy mennyire hiányzott már ez. Lehet Freya visszafogja magát, én azonban nem tudom, helyette elmélyítem a csókunkat, karjaimmal átfonom a derekát, balom a tarkójára kúszik fel, úgy ölelem szorosan. Itt van. Egészen belefacsarodik a szívem a gondolatba, a szó pozitív értelmében, hiszen nem olyan régen még semmi sem volt biztos.
Ő és én. A tény, hogy élünk.
- Khm. - köszörülöm meg pillanatokkal később a torkomat és egy picit elhúzódom tőle.
Tekintetem végigsiklik a nőn. Gyönyörű. Csuromvizes.
- Vajon akad itt valami takaró vészhelyzetre? -
Vissza az elejére Go down
Freya Peterson
Titulus : Parancsnok
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 470
Freya Peterson
Azonosítatlan létforma



#6Szomb. Nov. 07, 2020 4:38 pm
Elmerülök a csókban, kezeim az arcára helyezem, ahogy közelebb húzódom hozzá. Legközelebb megtiltom neki, hogy ilyen jelmezt válasszon magának... Vagy legközelebb én fogok így öltözni és akkor megérti milyen kínzás ez a másik félnek.
Nehezen engedem el, de egy kis időre muszáj lesz. Látom, hogy végig mér. Nah igen, végül én is kaptam egy adag vizet és a ruhám világos színű. Gondolom semmi sem titok előtte. Bár úgy is látott már ruha nélkül, így meg végképp nem az.
-Azt hiszem igen, bár veled voltam itt utoljára, de gondolom azokat a holmikat te hoztad.-Kelleme este volt az. Akkor jöttem rá, hogy Powell nem is olyan idióta, sőőt. Szóval igen, nagyon jól sikerült, főleg a szimulációs versenyünk. Majd egyszer igazán megismételhetnénk.
-Én erre nézek körbe.-Mutatok bal irányba, majd el is indulok. Kinyitom az ajtókat, bekukkantok. A takarítószertár már megvan, de annak semmi hasznát nem vesszük...
-Bingó!.. -Ha oda jön hozzám a kezébe nyomok jó pár takarót, majd én is megfogok néhányat. Jók lesznek ezek párnáknak is. Több takarót is egymásra pakolunk. Igaz még mindig nem olyan kényelmes, mint egy ágy, de a semminél sokkal jobb.
Vissza az elejére Go down
Adrian Powell
Karakterlap : You and I until eternity [V] Xgputdm
Hozzászólás száma : 205
Adrian Powell
Hadnagy



#7Pént. Nov. 27, 2020 4:25 pm
Pici felnőtt tartalom. Óccó, óccó, nem olvaszni.

Bingó és bingó. Ha élt valaki még gyors megágyalást, akkor amit leművelek, igazán üti a mércét. Plédek a földön, takarosan egymáson és a helyzetünkhöz mérten kényelmesen elhelyezve hegyre-halomra.
- Milyen előrelátóak voltunk. - jegyzem meg, aztán lehuppanok a rögtönzött nyoszolyára és megpaskolom magam mellett a helyet.
Viszont amint Freya is földet ér, szemrebbennés nélkül gyűröm a hátára és támadom be az ajkait, mert most már igazán felháborítóan sok idő telt el csók nélkül.
A többiről nem beszélve. Azóta kismilliószor megbántam a jelmezemet, szívem szerint levagdosnám a testemről a mindent beborító géztekercset, mert.... útban van. Nagyon. Freya pedig....említettem, hogy csuromvizes?
Fehér ruhában?
Csurom. Vizes.
Nyelek egyet.
- Pressi most nagyon, nagyon veszedelmes volt ezzel a vízipisztolyos baromsággal. - szólalok meg, aztán a hüvelykujjammal, finoman a merev mellbimbóra simítok a ruhán keresztül.
Vissza az elejére Go down
Freya Peterson
Titulus : Parancsnok
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 470
Freya Peterson
Azonosítatlan létforma



#8Pént. Nov. 27, 2020 4:59 pm
Csak vigyorgok Powell gyorsaságán. A jelek szerint kezd türelmetlen lenni.... Pedig az ő jelmezét jóval nehezebb lesz lehámozni róla...És ez általál rólam is.
Mielőtt leheveredem mellé kiengedem a hajam. Bár az is kissé vizes, de majd megszárad. Még helyezkednék egy sort, de nincs rá lehetőségem. Azonnal letámadnak engem. Tény nem bánom a dolgot, sőőőt... Kár, hogy véget ér egy kis időre.
-Azt hiszem az enyém még veszedelmesebb lesz.-Pillantok le a kezére, gyengéden alsó ajkamba harapok, majd ismét a szemeibe.
-Amíg rólad nem kerül le, addig rólam se.-Mosolyodom el, majd kicsit felemelkedve újra megcsókolom őt, miközben megkeresem az újabb géztekercs végét. Én akarom őt kihámozni belőle. Ha már ilyen idióta volt, hogy ezt választotta legalább ez az örömöm hadd legyen meg.
-Legalább megtanulod, hogy legközelebb jobb, ha mondjuk... Tarzannak öltözöl... Tudod azon nincs más csak egy ágyékkötő!-Kacsintok rá, majd ha engedi felülök őt is húzva magammal, hogy letekerhessem a mellkasáról is a gézt.
Vissza az elejére Go down
Adrian Powell
Karakterlap : You and I until eternity [V] Xgputdm
Hozzászólás száma : 205
Adrian Powell
Hadnagy



#9Vas. Dec. 13, 2020 5:14 pm
Hess, hess, 18+

A szemeimet forgatom, mert ez a amíg te se, addig én se játék nagyon nem tetszik. Éppen nem duzzogok, mint egy vérig sértett kiskölyök, szerencsére a szabadulási vágyam a jelmezeinktől most nagyobb, mint az önérzetesség.
- Oké, legközelebb én lenni Tarzan, te pedig Jane. - öltöm a nyelvemet a nőre, bár ebben a pillanatban egész máshol nyelvelnék, de akadályoz a géztelenítési folyamatom.
Csöndesen szemlélem Freya ténykedését, úgy mozdulok a kezei alatt, hogy minél hamarabb és minél egyszerűbben kerüljön le rólam az anyag. Amint ez megtörténik, nem várok tovább, kegyetlenül szaggatom le a parancsnokról a kényes textilt.
- Egyéb óhaj, sóhaj, panasz? - mérem végig a másik izgató idomait, lágyan az alsó ajkamba harapva, mert különben a nőn próbálgatnám a fogaimat.
Édes jó mennyei manna, köszönöm, hogy élek. Köszönöm, hogy áll a farkam, Halleluja.
- Mert kb. fél percig még eszemnél leszek. - teszem hozzá, lassan a nő lábai közé férkőzve.
Aztán nesze neked józanság.
Vissza az elejére Go down
Freya Peterson
Titulus : Parancsnok
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 470
Freya Peterson
Azonosítatlan létforma



#10Vas. Dec. 13, 2020 5:30 pm
-Benne vagyok!-Nekem nem sokat fog változni a jelmezem akkor, de neki... Igen sokkal gyorsabban szabadul majd meg a jelmezétől, bár tudtommal nem is feltétlenül kell attól megszabadulni. Túl sok vizet nem kavar az az aprócska kis anyag, ami eltakarja fenségességét.
Próbálok én is sietni a kicsomagolásával. Mintha csak a karácsonyi ajándékomat kapnám meg. Persze azrt figyelek. Nem szeretném, ha véletlenül megsérteném.
Viszont ő kevésbbé óvatos és a ruhámnak már búcsút inthetek. Ha tudta mennyiért szereztem lehet nem bánt volna így. Már csak az a kérdés, hogy így, hogy egyikünknek sincs egy normális gönce sem hogy fogunk visszajutni az ideiglenes helyünkre?
Természetesen én is alaposan végig futtatom rajta a tekintetemet. Túl régóta rejtegette már előlem.
-Ne fogd vissza magad!-Kacsintok rá. Én is ugyanúgy vágyom rá, ahogyan ő is rám, de tudom, hogy semmi olyat nem tenne, amivel bánthatna engem.  Átadom magam neki, hagyom, hogy ő irányítson.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Vissza az elejére Go down
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Ugrás:
^
ˇ