Volentis 142
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
You and I until eternity [V]
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Adrian Powell
Karakterlap : You and I until eternity [V] - Page 3 Xgputdm
Hozzászólás száma : 205
Adrian Powell
Hadnagy



#21Vas. Dec. 27, 2020 9:51 pm
- Most nagyon, nagyon aljas vagy. - mormolom a nyakába, ahogyan mocorogni kezd.
Sóhajtok egyet és ölelem, csókolom, cirógatom, nem mozdulok, nem hagyom, hogy elhúzódjon, nem mintha akarna, de ha szeretne sem lehetséges. Egy megveszekedett pióca veszett el bennem és most kiélvezek minden vele töltött pillanatot. Az sem érdekel, ha éhenveszünk, ha meztelenül találnak minket, holtan a moziteremben. Bánom is én...
- Ez még kérdés volt? - pillantok rá hatalmasra nyílt szemekkel és puszit nyomok az ajkaira.
Az én fejemben meg sem fordult, hogy visszatérünk a régi életünkhöz. Ha elkezdődik a szolgálat, hiába leszünk a hídon, valószínűleg ő ezerfelé fog rohanni ügyetintézni, aládolgozni a kapitánynak, én pedig nem szórakozhatok a kommunikációs vonalakkal. Akármi van ott kint vagy lehet kint, ismeretlen és nem tehetjük kockára a hajó legénységét. Heccből, felelőtlenségből nem.
- Tudom, hogy sokszor baromkodom, és nem egyszerű komolyan venned, de veled akarok lenni. Túl sok minden történt, hogy egy pillanatot is elpocsékoljak. - jegyzem meg és megcsókolom őt, aztán elmarkolom a kerek fenekét és egészen magamhoz húzom őt.
Ha még tovább mocorog, akkor meg Powi Junior olyat tesz, amit valószínűleg nem bánunk meg, de lehet meglepi az orvtámadás...
Vissza az elejére Go down
Freya Peterson
Titulus : Parancsnok
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 470
Freya Peterson
Azonosítatlan létforma



#22Vas. Dec. 27, 2020 10:12 pm
-Te húztá az öledbe. Én csak próbálok kényelmesen pozíciót találni.-Szívom a vérét. Nem mintha bánnám, hogy az ölébe húzott, de akkor viselje el a következményeket. Nyilván nem fogok egy helyben ücsörögni, miközben érzem őt. Ahogyan ő is én is kívánom őt még mindig, de azt hiszem ez nem is fog változni, vagy ha igen akkor már gondok lesznek. De most... most még nagyon is izgalmas minden kettesben töltött perc.
-Nem volt kérdés, de gondoltam jó lenne ezt megerősítenünk szóban is.-Lehet ez szakmai ártalom, de nekem ez számít. De nem is tárgyaljk túl ezt a témát. Beköltözik hozzám és pont.
Egy éve számomra ő csak egy dilis pilóta volt, aki folyton bepróbálkozott nálam. Most meg... Fura az emberi agy, vagy inkább szív.
-Tudom... Vagyis igen sokszor vagy idióta, de azt tudom, hogy a munkában és az érzéseidben komoly vagy... Vagyis utóbbi esetében nem rég tudtam meg. Pontosabban az első randinkon. Addig azt hittem, hogy csak ugratsz engem.-Belemerülök a csókba és közelebb kerülök hozzá.
-Én is ugyanígy érzek. Köszönöm, hogy ilyen türelmes vagy velem.-És nem csak azért, hogy ennyi ideig képes volt rám várni és képes még mindig. Tudom, hogy ő már rég feltette volna megint A kérdést, de nekem még mindig kell idő.
Egy puszit nyomok az ajkaira, az arcára, beleharapok gyengéden a fülcimpájára, majd a nyakára is nyomok egy puszit. Csak ez után térek vissz az ajkaira. Hosszú, lágy csók, miközben felemelem csípőmet és egyik kezemmel rásegítek, hogy ismét érezhessük egymást teljesen.
Vissza az elejére Go down
Adrian Powell
Karakterlap : You and I until eternity [V] - Page 3 Xgputdm
Hozzászólás száma : 205
Adrian Powell
Hadnagy



#23Hétf. Dec. 28, 2020 4:11 pm
A mai estével azt hiszem rekordot állítottunk, legalábbis egyelőre. Miután újra elmerültünk egymásban, őszintén szólva hamarabb elkapott az álom, mintsem vártam volna. A semmiből riadok fel, aztán pillantok a moziteremben lévő kijelzőre...
Huh, ugyan már hajnal felé járunk, de még szerencsére mindenki az igazat álmát alussza, pontosabban kéne aludnia. Tekintetem Freya-ra siklik, ha alszik, nem fogom felébreszteni, ha a mocorgásom miatt mégis éberre pillázza magát, akkor odahajolok hozzá és egy puszit nyomok a homlokára.
- Elszaladok a cuccainkért. - jelentem ki határozottan, aztán visszaeszkábálom magamra a jelmezem maradványait, nem a legideálisabb, de közszeméremsérétsért már nem fognak fogdába zárni.
Gyorsan és célirányosan haladok az átmeneti lakórészünk felé, némán settenkedek - hála a kiképzésnek és mert furcsa állat vagyok -, a pillanat törtrésze alatt kapkodom össze a cuccainkat, majd vonulok vissza a moziteremhez.
Útközben megejtem a kantint, felpakolom magamat egy-két pudinggal, végül ténylegesen visszatérek a parancsnokhoz. Gézbetekert málhás szamárként sikeresen debütálok.
- Tádáááám! - vigyorgok büszkén.
Vissza az elejére Go down
Freya Peterson
Titulus : Parancsnok
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 470
Freya Peterson
Azonosítatlan létforma



#24Hétf. Dec. 28, 2020 7:50 pm
Kellemes esténk volt kettesben. Amit lehetett azt hiszem kimaxoltuk. Örülök neki, hogy ez az idióta barom végül nem hagyta ott a fogát a nagy hősködésben. Hozzá bújva alszom el én is igen hamar.
A mocorgására felébredek, de még kómás vagyok, így csak annyit fogok fel, hogy valahová készül. Hümmentek neki egyet, majd vissza is alszom. Hosszú volt az éjszaka, bár nem panaszkodom. Nagyon is élvezetes volt a vele töltött idő. Ha lehetne nem is nagyon mozdunánk ki innen, de sajnos az élet megy tovább és munka van bőven.
Nem ébredek fel a visszatérésére, csak mikor "elkiáltja" magát. Kissé szúrós tekintettel pislogok rá, megdörzsölöm a szemeimet, majd kiszélesedik a mosolyom.
-Jól áll neked ez a gönc. Többször kellene hordanod.-Gondolok itt a jelmezére, majd csak felé nyújtom a kezem.
-Búj még vissza ide mellém. -Közben a gyomrom is megkordul, amire a tekintetem a pudingokra siklik.
-És olyat is hozz magaddal.-Bökök a finomságok felé. Nem, még nem fogok még kimászni a takaró alól. Túlságosan is kényelmes itt.
Vissza az elejére Go down
Adrian Powell
Karakterlap : You and I until eternity [V] - Page 3 Xgputdm
Hozzászólás száma : 205
Adrian Powell
Hadnagy



#25Szomb. Jan. 02, 2021 2:54 pm
- És még Tarzant akartál volna a Múmia helyett. - fejet csóválok és bár értékelem, hogy Freya értékeli a göncöt, azért megválok tőle és egy boxert húzok magamra, ha már itt vannak a cuccaink.
Aztán pudingot, kanalat és egy üveg vizet ragadok magamhoz, majd visszamászok a takaró halom alá, ahol egy édes macsek vár. Átnyújtom a szerzeményeket Freyanak, aztán az oldalamra fordulok és megtámasztom a fejemet a karomon. Ezerszer mondtam és elmondom ezeregyedjére is, meg tudnám szokni ezt. Csak mi ketten, nyugiban, a külvilág bajai nélkül.
- Mindenki húzza a lóbőrt. Kimerültek. - szólalok meg újfent, híradást tartva a kinti szituról.
Mondjuk ez nem csoda, a Jolán lévő összes ember mindent beleadva dolgozik azon, hogy minél előbb visszatérhessünk a rendes kerékvágásba. Ez pedig energiagyilkos.
- Ízlik? - bökök az édességre, noha ez hülye kérdés.
Édesszájú kisasszonynak pont ne ízlene a desszert? Mosolyogva nézem, ha falatozik már.
Vissza az elejére Go down
Freya Peterson
Titulus : Parancsnok
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 470
Freya Peterson
Azonosítatlan létforma



#26Szomb. Jan. 02, 2021 4:44 pm
-Nem mondtam, hogy ez jobban áll, mint a Tarzan jelmez... Egy nő nem élvezheti párja testének a látványát? Hidd el én is szeretem legeltetni a tekintetemet rajtad. Főleg csípő alatt, de a felette lévő részre sem lehet panaszom.-Ezt bebizonyítva végig is nézem, ahogy leveti a jelemezét és felveszi az bokszerét. Legalább a pólóját hanyagolja még.
Mielőtt átvenném tőle a pudingot mecsókolom őt, miközben végig simítok a csupasz mellkasán.
-Köszönöm, hogy kockáztattad a jó hírneved értem. Ezért majd kérhetsz tőlem valamit cserébe.-Kacsintok rá, majd kissé felülök, hogy meg tudjam enni azt az isteni pudingot.
-Akkor nekünk sem kell túlságosan sietnünk a felkeléssel.-Ha mások is lustálkodnak, akkor mi miért ne tehetnénk meg. Tény sokáig már nem élvezhetjük ezt a nyugalmat, de az biztos, hogy amíg csak lehet én ki nem mozdulok az "ágyból".
-Igen nagyon! De neked is kellene enned valamit. Eléggé sok energiát használtunk fel az éjszaka.-Kap egy újabb kacsintást tőlem, majd egy hirtelen ötlettől vezérelve ujjammal belenyúlok a pudingba és összemaszatolom vele az arcát.
Vissza az elejére Go down
Adrian Powell
Karakterlap : You and I until eternity [V] - Page 3 Xgputdm
Hozzászólás száma : 205
Adrian Powell
Hadnagy



#27Kedd Jan. 05, 2021 2:16 pm
A fejemet megingatva vigyorgok a nőre, aztán csak csöndesen hallgatom. Szeretem mikor ilyen ellazult és játékos, ilyenkor tudom, hogy sikeresen kirángattam a komoly parancsnoki szerepköréből.
- Nem hiszem, hogy túlságosan félteni kellene a "jó hírnevemet", az itteni emberek nem hiszik el, hogy nekem van olyanom. - nevetem el magamat, aztán sóhajtok egyet.
Nos, a képességeimet viszont elismerik és ez bőven elég. Az, hogy ki mit gondol rólam, más lapra tartozik, nem igazán érdekel, csak azt sajnálom, hogy emiatt esetleg Freya döntéseit megkérdőjelezhetik, noha nem parancsnoki szinten. Inkább a férfiak terén, ízlés szempontjából. A döbbent tekintetek: "Powell? Pont Powell? Annyi más jó embert találhattál volna, Parancsnok."
Megint sóhajtok egyet, aztán a pudingos támadás ránt vissza a jelenbe.
- Hééé! - ráncolom össze a homlokomat játékosan, aztán letörlöm az ujjammal az édességet és lenyalom.
- Pilóta létedre rettentő rossz a koordinációd, Parancsnok. A szám itt van. - mutatok az ajkamra, persze csak húzom ezzel Freya agyát.
Vissza az elejére Go down
Freya Peterson
Titulus : Parancsnok
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 470
Freya Peterson
Azonosítatlan létforma



#28Kedd Jan. 05, 2021 8:19 pm
-Ne becsüld le ennyire magad. Nagyon sokan szeretnek téged. Én nem igen hallottam még panaszt rólad... Vagyis... De... Pár lánytól, akiknek összetörted a szívét. -Nem egyszer láttam siránkozó lányokat, akik az ő nevét emlegették. De tény ez sem most volt. TAlán még a lázadás előtt, de nem is lényeges. Engem cseppet sem érdekel az, hogy kinek mi a véleménye arról, hogy mi együtt vagyunk. Na jó van egy-két ember, akinek igen is érdekel a véleménye, de miattuk sem fogom őt elhagyni. Én nagyon is boldog vagyok mellette. Aki elfogadja, az elfogadja, aki nem.... Nos az így járt.
Látom rajta, hogy nagyon elmereng a gondolataiba, de egy kis pudinggal kizökkentem őt. Egy széles mosolyt kap tőlem. Egy újabb kanál puding kerül a számba, majd fel is nevetek a szavain.
-Oh szóval itt?-Kap egy újabb adag pudingot, de most a homloka közepére.
-Amúgy még maradt az előzőből egy kis adag az arcodon.-Közben próbálok teljesen ártatlan arcot vágni, mint aki semmi rosszat nem csinált.
Vissza az elejére Go down
Adrian Powell
Karakterlap : You and I until eternity [V] - Page 3 Xgputdm
Hozzászólás száma : 205
Adrian Powell
Hadnagy



#29Szer. Jan. 06, 2021 11:51 am
- Ó, jajj, az összetört szívek klubja. Utólag belegondolva lehettem volna kevésbé seggfej is velük, de sosem ígértem olyat, amit félreérthettek volna. Mindegy is. - legyintek egyet, elég bizarr a múltbéli kalandjaimat feszegetni a mostani párom előtt, főleg így, ágyban, párnák között,szerelmeskedés után.
Tudom, hogy Freya-t nem érdekli a múlt és az sem, hogy mások mit szólnak hozzánk, ettől függetlenül elmondhatjuk, mindennek van határa. Hát befogom a számat.
- Nagyon, nagyon rossz vagy. És maszatosan eszel. - jegyzem meg, igyekezve komoly képet vágni, aztán ahelyett, hogy letörölném a homlokomról a pudingot, letámadom a másikat és odadörgölőzöm hozzá.
Kb. mindenét éri a csokiszósz, aztán visszavonulok és a mellettünk heverő gézköteggel törlöm le a megmaradt édességet az arcomról.
- El fogom kobozni az édességet! Nem viccelek. - emelem fel a mutatóujjamat, de a komolyság oda, helyette megcsókolom a nőt, aztán elheveredek a nyoszolyánkon.
Nem ártana aludni pár órát, mielőtt vissza kell térnünk a valóvilágba.
Vissza az elejére Go down
Freya Peterson
Titulus : Parancsnok
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 470
Freya Peterson
Azonosítatlan létforma



#30Szer. Jan. 06, 2021 9:03 pm
Tudom jól hogy sok nővel volt dolga, miért kellene erről hallagatni? Ez a múlté. Én is voltam másokkal, miután kihevertem férjem halálát. De most már együtt vagyunk és reményeim szerint nem fog már más nő felé pislogni. Ha igen, nos... Az biztosan nagyon fog fájni, de akkor azt jelenti, hogy valami nagyon nincs rendben velünk.
-Hé ne!-Kezdek el kapálózni é próbálom ellökni őt magamtól, de így is sikerül kapnom egy adagot a fejére kent pudingból. Közben még a pohárkában lévőből is kifolyt egy kevés. Nem igen figyeltem rá, de nem is nagyon érdekel. Csak élvezem ezt a nyugalmat vele együtt. Magam lehetek, teljes valójában. Ez vagyok én.
Kitépem a kezéből a gézkteget és magamról is eltávolítom a pudingot.
-Én csak az arcodat koszoltam össze... Te meg...-Nézek végig magamon. De tudom, hogy ezzel végül ő jár rosszabbul. Rajtam még mindig nincs semmi.
A csókják viszonzom és ölelem őt, majd ahogy elfekszik csak nézem, miközben befejezem az evést is.
-Azt hiszem mára már nagyon sok nő gyűlöl engem.-Egy dögös, szigli pasival kevesebb van a hajón. Csak elég a kidolgozott felső testére pillantani...
Miután kinézelődtem magam lefekszem mellé. Fejemet a mellkasára hajtom, miközben kezemmel átölelem őt és ha nyugton marad nekem is sikerül újra elaludnom.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Vissza az elejére Go down
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Ugrás:
^
ˇ