Volentis 142
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
You and I until eternity [V]
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Adrian Powell
Karakterlap : You and I until eternity [V] - Page 2 Xgputdm
Hozzászólás száma : 205
Adrian Powell
Hadnagy



#11Vas. Dec. 13, 2020 6:12 pm
Nem fogom vissza magamat. Kellően hosszan, pont úgy, hogy mindkettőnknek jó legyen.


30 másodperccel később.
(Na jó, nem Laughing )

Csöndesen pihegve szedem a levegőt, karjaim között a nővel, akiért már nagyon sokszor hálát rebegtem a felsőbb hatalomnak - nem, nem a Consiliumra gondolok - és akiért még megannyiszor fogok köszönetet mondani. Huuuh, azért ez... nem semmi. Vigyorgok, mint a tejbetök, oldalra fordítom a fejemet, megcsókolom, igazából ott ostromlom ahol csak érem, apró puszikkal borítva be az arcát, a nyakát.
- Nincsen egy ép ruhánk sem. - töröm meg a csöndet, igazából most jutott el az agyamig meztelenségünknek a ténye.
Mert az én gézkupacomat nem igen lehet öltözéknek nevezni, Freya csupavíz cafatjait szintén nem. Marad a plédbe burkolt szégyenfutam a moziteremtől az alvóhelyiségeinkig... vagy ha valami úton-módon elérjük az egyik diszkrét barátunkat és könyörgünk neki a segítségért, akkor talán megússzuk a kéretlen tekinteteket.
- Teljesen megérte. - teszem még hozzá és megint vigyorgok, ujjaim pedig ismét - igazából még mindig - Freyát cirógatják ott, ahol nem mondom meg, mert úriember vagyok.
Vissza az elejére Go down
Freya Peterson
Titulus : Parancsnok
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 470
Freya Peterson
Azonosítatlan létforma



#12Vas. Dec. 13, 2020 6:49 pm
Kimelegedve fekszem a karjaiban. Olyan jó érzés ez. Szinte már el is felejtettem, hogy mennyire szerettem bújni. Parancsnokként nem engedhetem meg magamnak, hogy ellágyuljak, de mellette... Nos ezzel rohadtul nem foglalkozom. Mellette nem akarok parancsnok lenni, hanem csak Freya. Egy nő, aki vágyik a szeretetre, a férfi közelségére, a biztonságra. És mind ezt megkapom tőle, meg egy adag őrültséget is, de az meg csak visszahozza azt a dilis énemet, aki kadétként is voltam. Hálás is vagyok érte.
-Nos ez az előtt is eszedbe juthatott volna, mielőtt széttépted azt a drága ruhát.-Nem én nem akarok egy szél takaróban rohangászni a folyosókon. Nem mutatnék túl jó képet, így kénytelenek leszünk valami másmegoldást találni. Talán majd Pressi tud segíteni nekünk.
-De van egy olyan érzésem, hogy nem fogunk egy hamar elmenni innen.-Nem lököm félre a kezét, hülye is lennék. Csak élvezem a simogatását. Kicsit helyezkedem is.
-Khm... Mi lenne, ha... befoglalnánk ezt a helyet magunknak, amíg nem csinálják meg a lakófedélzetet?-Ajkaimba harapok.
-Ez gonosz Andrian!-Mondom neki suttogva egy mosoly kíséretében.
Vissza az elejére Go down
Adrian Powell
Karakterlap : You and I until eternity [V] - Page 2 Xgputdm
Hozzászólás száma : 205
Adrian Powell
Hadnagy



#13Vas. Dec. 13, 2020 7:06 pm
- Mentségemre szóljon, olyan széttépésre váró ruhának nézett ki. - pislogok ártatlanul, a megbánás legkisebb jele sem látszik az arcomon.
Nos, az tényleg balszerencsés, hogy Freya esetleg sokat költött a hacukára, de... mit lehet ilyenkor tenni? Késő bánat, eb gondolat. Wow, közhely gyűjtemény felsőfokon. Nem sok időm marad agyalni, mert Freya édesen helyezkedik és még inkább megnyílik a cirógatás előtt, amitől a vérem megint célirányosan kezd száguldani. Hálás köszönet a fizióterápiának is, máskülönben már bedobnám a törölközőt.
- Nem ellenkezem, mert sokkal jobb itt lenni, mint egy rakáson, de szerinted kapunk rá áment a kapitányéktól? Nem lenne nagy kivételezés? - kérdezek vissza, közben csak vigyorgok, mikor a nő halkan suttogni kezd.
Az ujjaim rátalálnak az aprócska gyöngyre és mivel még az előző együttlétünktől nedves, igazán egyszerű dolgom van, ami a másik ingerlését illeti.
- Mondd, hogy utálod és esküszöm, abbahagyom. - suttogom vissza, aztán közelebb hajolok egy csókért.
Vissza az elejére Go down
Freya Peterson
Titulus : Parancsnok
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 470
Freya Peterson
Azonosítatlan létforma



#14Vas. Dec. 13, 2020 8:05 pm
-Szóval azt mondod, hogy ronda volt?-Nyilván tudom, hogy nem erre gondolt, de így sokkal viccesebb az egész. Kellemes nyugodtság uralkodik a helyiségben. Nekem se akaródzik sehova se menni, főleg hogy keze olyan helyeken jár, ami igen kellemes érzéseket vált ki belőlem.
-Már miért lenne kivételezés? Hidd el, ha másnak eszébe jutott volna... Már rég lefoglalták volna.... És amúgy te láttad a Kapitányt és feleségét a tömegben aludni? Ugye, hogy nem?... Nekik is megvan a maguk helye. A nagy felelősség mellé járjon már egy kis plusz. Különben is. Eredetileg is saját kabinom van. Az is kivételezés nem?-Mosolyodom el. Csoda, hogy képes voltam ekkora monológot végig mondani a nélkül, hogy ne csuklott volna el a hangom.
A kérdésére egy mosoly kúszik az arcomra. Nem válaszolok neki azonnal.
-Rettentően gyűlölöm!-Simítok végig a karján, amit éppen munkára fogott. A csókot viszonzom neki, de megszakítom azt, hogy útjára engedjek egy erőteljesebb sóhajt.
Vissza az elejére Go down
Adrian Powell
Karakterlap : You and I until eternity [V] - Page 2 Xgputdm
Hozzászólás száma : 205
Adrian Powell
Hadnagy



#15Szomb. Dec. 19, 2020 4:05 pm
18+

- Akkor maradjunk itt. Béke, nyugalom... kedvedre nyögdécselhetsz. - vigyorodom el, aztán tovább ingerlem a nőt az ujjaimmal, egészen addig, míg el nem jut a csúcsra.
Elégedetten nézem, megint csókokkal hintem teli az ajkait, a nyakát, majd lágyan az öléhez furkaszom és lassan a magamévá teszem őt.
- Most hogy mondod, tényleg borzasztó. - cukkolom, de igencsak koncentrálnom kell, mert beszélni és elmerülni benne egyszerre nem könnyű múvelet.
Nos, ez legyen a legnagyobb gondom az életben. Ó, édes kínok.

Valamikor később.
- Oké, rólam tudják, hogy nem vagyok teljesen százas. Mi lenne, ha én szedném össze a cuccainkat, aztán visszacaplatnék ide gyorsan? - vetem fel az ötletet a kedvesnek, gondosan betakarva őt az álláig, mert mikor agyalni kell, nem terelheti el a figyelmemet a gyönyörű cickóival.
- Nem tudom mi a rosszabb. Ha Pressia-t hallgathatjuk emiatt életünk végéig vagy ha a félhajó újra elkönyvel elmebetegnek. Amondó vagyok... - nem fejezem be a mondatot, várom életkém véleményét.
Vissza az elejére Go down
Freya Peterson
Titulus : Parancsnok
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 470
Freya Peterson
Azonosítatlan létforma



#16Szomb. Dec. 19, 2020 4:49 pm
Nem mondok semmit a szavaira, csak élvezem a simogatását. Nem fogom vissza magam, hisz minek? Egyedül vagyunk és nem is hiszem, hogy kiszűrődnének a hangok. Ha meg igen, nos akkor irigykedhetnek ránk egy sort.
A földre terített takaróba markolok ahogy ismét elélvezek. Egy széles mosoly kúszik arcomra, ahogy oldalra fordítom tekintetem. Átkarolom őt, ahogy felém hajol. Bárcsak ilyen nyugodt lenne az egész életünk. Csak élveznék egymás társaságát. Bár lehet egy idő után mind a ketten megunnánk a másikat. Különben is szeretjük az izgalmakat. Az első randik sem éppen szokványos volt. Én mégis nagyon élveztem.


Oldalamra fordulva figyelem őt. Még kapkodva veszem kissé a levegőt.  Boldog vagyok és ez nagyon is rá van írva az arcomra. De nem csak az együttlét miatt. Tény az is csodálatos és basszus... Rohadtul jól csinálja, de nem ez a fő szempont.
-Dilis vagy!-Figyelem ahogy betakar engem, de én azért közelebb kúszom hozzá.
-Nem rossz ötlet, de féltékeny lennék, ha más nő is így láátna téged. Ez csak az enyém, ahogyan a takaró alatt lévő meg csak a tied.-Kacsintok rá. Nyilván ő sem lenne túl boldog, ha pucéran rohangásznék a folyosókon. Mondjuk nem is tenném meg.
-Pressit én már így is életem végéig hallgathatom. Tudod Ő beszélt rá, hogy adjak neked egy esélyt... És be kell vallanom igaza volt. Nem bántam meg.-Egy puszit nyomok az ajkaira.
-Szóval legalább a kisfickót takard el a gézzel.... Vagyis akarom mondani a nagyfickót.-
Vissza az elejére Go down
Adrian Powell
Karakterlap : You and I until eternity [V] - Page 2 Xgputdm
Hozzászólás száma : 205
Adrian Powell
Hadnagy



#17Szomb. Dec. 19, 2020 5:19 pm
- Nem terveztem Ádám kosztümben nekiindulni. - azért ezt így hozzáteszem, mert lehet nem volt elég nyilvánvaló a tervemnek ezen pontja.
Még egy kicsit élvezem az évődést, majd ami a kisnagyfickómat illeti, tényleg nem ártana valami takarást eszkábálni rá, és noha valami csoda folytán a jelmezhez elégnek bizonyult a gézköteg, így levétel után már nem biztos, hogy újrahasznosítanám. Vagy most rendesen takarna.
- Pressinek sokat köszönhetek. De azért kellettünk ehhez mi is. - simán kiderülhetett volna az első randi után, hogy semmi közös nincs bennünk és a vonzalom sem olyan, amilyennek lennie kéne.
Akkor meg úgy eszi meg a fene, ahogyan csak bírja. Elmosolyodom, ujjaimmal beletúrok a hosszú, hullámos hajzuhatagba és finoman rászorítok. Miért ilyen nehéz elmozdulni mellőle? Nem mintha rossz dolog volna, éppen ellenkezőleg, de... muszáj leszünk visszatérni a valóvilágba.
- Várod már az első közös munkánkat? - váltok témát, ráérünk később szedelőzködni.
Vissza az elejére Go down
Freya Peterson
Titulus : Parancsnok
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 470
Freya Peterson
Azonosítatlan létforma



#18Szomb. Dec. 19, 2020 10:38 pm
-Helyes!... De akár a ruháim cafatjaiból is kihozhatunk valamit.-Nevetek fel. Talán szerencséje lesz és senkivel nem fut össze, hisz már elég későre jár. A bulinak vége, mindenki visszavonulót fújt.
-Ez így igaz, de kellett az a öket is.-Bevallom őszintén mikor készülődtem a randihoz nem hittem volna, hogy ez lesz belőle. Volt egy kialakult képem róla és azt hittem nem sokat fog változni, de tévedtem. Megmutatta a valós énjét és nos elrabolta a szívemet. Bár még mindig nem értem, hogy miért pont engem nézett ki magának. Más nőt is megkaphatna, akinek kát lába is van.
A takarót úgy igazítom, hogy ő is beférjen alá, nincs túl meleg és bár korábban nem fáztunk, de azért nem venném a lelkemre, ha miattam betegedne le. A keze a hajamba túr én meg csak elmosolyodom. Azt hiszem nem most fog elmenni a cuccokért.
-Nem is tudom... Biztos jó lesz az nekünk?-Nézek rá komoly tekintettel, majd megcsókolom őt és elmosolyodom.
-Várom már! Remélem te is!-És ezt teljesen őszintén mondom, közben közelebb is bújok hozzá, ahogy átölelem őt.
-Nem szívesen mondom, de lehet jobban járnál ha most mennél összeszedni pár cuccot. Szerintem a legtöbben alszanak. Kevesebb az esély arra, hogy összefuss bárkivel is. Utána meg ráérünk reggel itt hagyni a helyet... Bár most már lefoglaltuk...-Felülök, de a takarót magam elé fogom.
-Segítsek?-Veszem a kezembe a gézt.
Vissza az elejére Go down
Adrian Powell
Karakterlap : You and I until eternity [V] - Page 2 Xgputdm
Hozzászólás száma : 205
Adrian Powell
Hadnagy



#19Vas. Dec. 27, 2020 5:00 pm
- Jó csapat vagyunk. Profik. És nyugodtabb leszek én is, hogy láthatlak és tudom, nincsen semmi bajod. - szólalok meg, aztán elmosolyodom, mikor Freya felajánlja a segítségét.
Nos, kb. két perccel ezelőtt még komolyan szándékomban állt összeszedni a cuccinkat, de... most valahogy nem akaródzik megmozdulnom. Ujjaimmal átfogom a nő csuklóját és odahúzom magamhoz, egészen pontosan az ölembe, úgy igazodva, hogy a combjaival átölelhesse a derekamat, majd lecsapok az ajkaira és csókolni kezdem őt.
- Segíthetsz, de már semmi kedvem öltözködni. - mormolom halkan, finoman az alsó ajkába harapok, aztán a nyakát csókolom végig, míg le nem érek a kerek halmokhoz és lágyan megszívom a cukin meredező bimbóját.
Egy egészen picikét el is vetem a súlykot, és nem kizárt, hogy nyoma marad majd a műveletnek, ám szerencsére rajtam kívül senki sem fogja fedetlen kebeltájékon nézegetni a parancsnokot.
- Mostantól fogva pucéran fogunk létezni itt, a moziteremben és teszünk a külvilágra. - jelentem ki, és hatalmas macskaszemekkel nézek a másikra, hátha van esély rá, hogy ez meghatja és egyetért az ötletemmel.
Vissza az elejére Go down
Freya Peterson
Titulus : Parancsnok
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 470
Freya Peterson
Azonosítatlan létforma



#20Vas. Dec. 27, 2020 8:48 pm
-Én is így vélekedem erről. Szerintem jól fogod végezni a munkádat. Tudsz te komoly is lenni. Utána meg, mikor már elhagyjuk a hídat és visszatérünk a kabinunkban... Nos akkor már más munkánk lesz... Nem lesz túl sok így magunkból? Mármint nullhuszonnégy együtt... Mondjuk igaz én nem vagyok mindig a hídon.-Az sem jó, ha egy páros állandóan össze van zárva, hisz egy idő után már nem lesz miről beszélgetniük, mert nagyon is tudják, hogy mi történt a másikkal. Mindenesetre bízom benne, hogy nekünk nem lesz semmi ilyen problémánk.
Én próbálnám rávenni, hogy még most menjen el ruhát szerezni nekünk, mert valamikor innen ki kell jutnunk, de nem járok sikerrel. Csak hagyom, hogy az ölébe ültessen engem. Elmosolyodom szavain és viszonzom a csókját, miközben kezeimet a vállára helyezem és feje mögött fonom össze ujjaimat.
Ahogy lejjebb kezd el csókolni behunyom szemem és csak élvezem a dolgot. A szívására fel is szisszentek, de nem állítom le őt.
-Szép elképzelés drága. De attol tartok nem tudnánk sokáig éélvezni egymás társaságát. Hamar éhen halnánk... Ami a kaját illeti... Jó lenne enni valamit.-De úgy érzem, hogy ennek sem jött még el az ideje. Így itt hagyni őt kegyetlenség lenne. Kicsit mocorogni kezdek, miközben most én csókolom meg őt. Szorosan átölelem őt és teljes testemmel hozzá bújok, de a mocorgást nem hagyom abba.
-Mi lenne, ha egy kabinba költöznénk, ha elkészül a lakófedélzet?-Suttogom az ajkaiba. Úgy is mindig együtt lennénk, akkor már nem egyszerűbb így? Nem kellene hiányolnunk a másik társaságát és sose lenne gondunk az alvással.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Vissza az elejére Go down
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Ugrás:
^
ˇ