Volentis 142
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
A fejesek bulija [V]
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Freya Peterson
Titulus : Parancsnok
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 470
Freya Peterson
Azonosítatlan létforma



#11Vas. Dec. 20, 2020 12:27 am
-Hééé ne nevess ki! Szerintem tök logikus. Legalább közben megvizsgálná őket, hogy jó ötlet e vagy sem...-Nem sértődöm meg miatta, amit a felé villantott mosolyom is bizonyít neki.
-Te jó ég Ethan ennyire azért ne rohanj előre. Adriannel most kezdtük el ezt az egész kapcsolatosdit. Igaz ő már vagy egy éve készen áll a dologra, de én... Tudod jól, hogy kissé félek ettől. Tény nagyon jól megvagyunk és rég nem éreztem már ezt, de... Áh ne haragudj. Nem akarlak ilyennel zaklatni.-Legyintek egyet, hogy haladjunk tovább. Nem kell a szerelmi életemet most kibeszélni. Meg talán ehhez jobb társaság lenne Pressi.
-De amúgy meg ha tényleg oda jutunk te fogsz összeadni minket!-Még egy utolsó gondolat a témával kapcsolatban, de erre már nem kell reagálnia semmit. Nem fogom magunkat összeadni és nem leszünk csak ketten. Nem is akarnék nagy felhajtást...Baszki miért kezdtem el ezen pörögni? Rohadj meg Ethan....
Szerencsére ismét a lényegre tér át. Pressit vinné. Kissé elhúzom a szám sarkát. Nem igen értek vele egyet.
-Ez biztos okos ötlet? Mármint, hogy Pressit vidd? Értem én, hogy nincs ott senki.... De.... volt már ilyen bevetésünk, ami balul sült el.-Nem Pressi képességében nem bízom, csak vannak gyerekeik és kötődnek egymáshoz. Egy ilyen helyzetben én biztosan nem Powellt választanám, mert félnék attól, hogy az érzéseim miatt rosszul döntenék.
Egy nagy levegőt veszek az ötletére. Féltem attól,hogy ez lesz a megoldás. Elfoglalni a siklót.... Ki tudja mennyien lesznek ott.
-Értem.-Próbálom összeszedni a cikázó gondolataimat, ami beletelik egy kis időbe.
-Rendben. Oda megyünk, elintézzük gondolom a katonákat és a siklóval együtt hozzuk a túszunkat?... Öhm én inkább megsemmisítenám azt a siklót. Ki tudja milyen követő rendszert tesznek bele. És kikre gondoltál?-Mármint kiket vigyek magammal, hisz nem mindegy, hogy milyen csapattal megyek.
Vissza az elejére Go down
Ethan 'Crash' Dobrik
Karakterlap : A fejesek bulija [V] - Page 2 2019-09-05
Titulus : Captain Crash
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 1040
Ethan 'Crash' Dobrik
Az URS Jola kapitánya



#12Vas. Dec. 20, 2020 2:26 pm
-Van benne logika persze de ez már majdnem olyan, mintha egy urológus lenne a pap, és egy nőgyógyász az anyakönyvvezető. Szegény Leda amúgy sem ér rá.
Ez azért elgondolkodtat azon, amit a középkorról olvastam, ahol a hóhér volt a király háziorvosa is. Szerencsére nálunk nem ennyire veszélyes a helyzet, de ki tudja meddig. Lehet tényleg eljutunk oda, mindenkinek 3-4 szakmát kell vinnie? Vagy csak rásózunk mindent az anroidokra.
-Nem zaklatsz. Hé... - Megveregetem a vállát, és mosolygok rá. - Csak azért piszkállak, mert máshogy nem tudom kifejezni, hogy örülök nektek. Viszont, igaz ami igaz, van most megbeszélnivalónk bőven, de később....hmmm...mi azt illeti, mit szólnál egy páros randihoz, ha túléltük ezt a két küldetést? Pressinek is jót tenne egy gyerekmentes est.
Felvonom a szemöldököm, szinte egyszerre azzal, ahogy elhúzza a száját. Mintha valami mágneses reakció lenne. Gondoltam, hogy ellenkezni fog, vagy legalábbis megjegyzést tenni. folyton óvatosságra int ebben. Lehet gyakrabban kéne rá hallgatni.
-Megértem az aggodalmad, de a helyzet az, hogy Pressi szerencsét hoz...vagy lelövi azokat, akik balszerencsét hoznak. Így vagy úgy, de eddig csak akkor voltam teljes biztonságban bármilyen bevetésen ha mellettem volt. Mellesleg, ez egy üres objektum. Értetek jobban aggódom.
Bólintok. Valóban az a terv dióhéjban amit mondott. Bár tényleg ilyen simán menne.
-Ez a te döntésed lesz. Ha úgy látod nem éri meg, lövesd szét a rákba. Komolyan. Ránk fér egy könnyű győzelem. Viszont tudnánk használni a készleteik, és Ms.Pavell...remek túsz lenne...amíg nem zúg bele valakibe a legénységből, mint az előző politikai fogjunk.
Lekapcsolom a kijelzőt, és hátradőlök a fotelben, kissé óvatosabban, mint szoktam. Még mindig nem szoktam hozzá, hogy nem kell ügyeskednem ahhoz, hogy ne nyilalljon bele a lábam minden mozdulatba.
-Aki önként jelentkezik. De Lynch kell. Egyedül ő tudja még vezetni az Artemis-t. Odabent lehet nem árt egy gépész neked, hogy be tudjatok jutni a siklóba, de ezen kívül rád van bízva. Vigyél akit akarsz, meg aki vállalja.
Vissza az elejére Go down
Freya Peterson
Titulus : Parancsnok
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 470
Freya Peterson
Azonosítatlan létforma



#13Kedd Dec. 22, 2020 6:31 pm
-Páros randi? Nem vagyunk már öregek az ilyenhez?... De amúgy én benne vagyok. Majd Andriant is megkérdezem róla, de szerintem ő sem bánná a dolgot.-Jól esik nekem, hogy örül az örömünknek. Tudom, hogy mennyire drukkoltak nekünk, amiért én mindig kiakadtam rájuk. De végül csak igazuk lett és ténylegláttak valami olyat, amit én nem. Ki tudja mi lett volna, ha Pressi nem vesz rá a dologra. Lehet még mindig azt az idióta pasast látnám benne, akinek korábban hittem. Igaz tényleg elég bolond egy fickó, de sokkal többet megmutatott nekem magából, ami kellemes csalódás volt.
De most nem is ez a legfontosabb. Számtalan dolgot kell megoldanunk, így jobb is, hogy tovább folytatjuk a megbeszélésünk tárgyát.
-Nem kételkedem Pressi tudásában, de ezt nagyon is jól tudod. Jól dolgozik, ügyes, de... Mindegy. BÍzzunk benne, hogy tényleg nem vár ott rátok meglepetés.-Inkább erre kell gondolni, bár jobb mindig felkészülni a legrosszabbra, ahogyan mi is tenni fogjuk.
-Neked mi a véleményed róla? Biztonságos lenne haza hoznunk?-Én kételkedem ebben, hisz ha tényleg csapda ki tudja, hogy mi mindent vetnek be. Azon sem lepődnék meg, ha egy bombát rejtenének el benne és a küldöttjükkel együtt minket is felrobbantanának.
-Önkéntesek... Hát kíváncsi leszek hányan fognak jelentkezni egy ilyen küldetésre. Szóval Tom, egy gépész... Aziban megbízom, de tudom, hogy nem jönnek ki Tommal... Így hogy bízzak abban, hogy a kettejük közötti viszony nem gátolja a küldetést? Próbáltam egyszer összebékíteni Powelt és Azit, de kudarcba fulladt... Ezen felül, ha elhozzuk a siklót kellene még egy pilóta és talán még két katona... Szóval összesen öt ember rajtam kívül.-Mondjuk magam is elvezethetném azt a siklót, de tartok tőle, hogy lesz annál fontosabb dolgom is.
-A túsz meg... Mellé állítunk egy hölgyet, aki figyel rá. Nem mászkálhat egyedül semerre, sőőt. Ő túsz. Kap maximum egy kabint és nem jöhet ki onnan. Kaját majd kap és ennyi. Ne legyünk lágy szívűek.-Mondom neki komolyan. Ha hagyjuk, hogy azt csináljon amit csak akar, akkor akár vendégnek is nevezhetnénk őt. Nem... Látniuk kell, hogy komolyan gondoljuk ezt az egészet.
Vissza az elejére Go down
Ethan 'Crash' Dobrik
Karakterlap : A fejesek bulija [V] - Page 2 2019-09-05
Titulus : Captain Crash
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 1040
Ethan 'Crash' Dobrik
Az URS Jola kapitánya



#14Kedd Dec. 22, 2020 7:33 pm
-Én nem vagyok öreg hozzá. És kíváncsi vagyok, mit dobnak össze az új bázisunkon. A pasidnak is jó alkalom lenne ez...had szokja, milyen felettessel randizni.
Ami a Pressivel kapcsolatos aggodalmait illeti, csak legyintek egyet. Megértem, de ez a döntés végleges. A két küldetést egyszerre kell csinálnunk, és bárki mást vinnék magammal azt a hajótól vonnám el, vagy Freya csapatából. Pressi akármennyire is vagány, mégiscsak szülési szabadságról tér vissza az első bevetésére. Aggódnék, érte, ha oda küldeném.
-Nem tudom. A legnagyobbat az STD reaktor tud robbanni. Ha a Jola-ban akarnak kárt tenni, oda kell bombát rejteni, szóval...nos, ez a gépészed második feladata. Megállapítani biztonságos e. Minden esetre, még akkor sem feltétlenül engedném dokkolni a hajónkkal azt a siklót.
Megmasszírozom a halántékom. Már megint erről a konfliktusról kell hallanom. Jobb lesz, ha ez a megbeszélés után magamhoz hívatom Hwan nővért. Oda sem nézve a Tabletre meg is teszem ezt. Bekéretem őt, egy egy órával későbbi időpontra.
-Tom csak a pilóta lesz. Ha pedig te is ott vagy, szerintem tudnak majd viselkedni. Ami pedig a második pilótát illeti...Nos, ezért vezeted te a küldetést. Félek kicsit híján vagyunk nekik jelenleg. Tényleg nem merek senki mást nélkülözni.
Félrehúzom a számat a túsz kérdésével kapcsolatban. Normális esetben nevetnék, de sajnos tényleg komoly fejfájást fog okozni Pavell kisasszony őrzése. Bár legendásan idegesítőnek tűnik, valamiért mégis képes magába bolondítani az emberek többségét.
-Meglátjuk, hogy áll hozzá. Kétlem, hogy olyan segítőkész lenne mint Nadine, viszont...a női őr sem feltétlen megoldás. Jaina például titkon belé van zúgva...nézegette a sminkelős videóit, meg minden. De elég is belőle. A siklón van Brown admirális is állítólag. Na ő....egy igazi tapló. De nem kell bemutatnom. Na őt ne fogjátok el élve, csak ha elkerülhetetlen.
Talán mulatságosnak hangzik, de komolyan mondom. Brown egy igazi haszontalan bunkó talpnyaló. Sajnálom rá az oxigént. Ha én lennék ott, csak akkor kegyelmeznék meg neki, ha parancsba adná minden embere fegyverletételét azonnal, és lehet még akkor is lelőném, ha nincs rá tanú. Azok után, amiket a kadétokkal művelt éveken át, ez a minimum.
Vissza az elejére Go down
Freya Peterson
Titulus : Parancsnok
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 470
Freya Peterson
Azonosítatlan létforma



#15Vas. Dec. 27, 2020 12:50 am
Kissé elmosolyodom, mikor kijeleni, higy a pasim. Nyilván az, de fura hallani ezt tőle.
-Milyen felettessel randizni? Mármint most magadra gondolsz?-Ha ketten vagyunk nem vagyok a felettese, eldobom a rangomat és élezem, hogy végre felszabadulhatok a felelősség alól. Persze így is van, amire vigyáznom kell, de nem fogom hagyni, hogy mások véleménye miatt Powellnek egy pillanatra is kellemetlen legyen. Nyilván már sokan kibeszéltek a hátunk mögött. Biztosan mind a ketten kaptunk rossz kritikát. De amíg ezek nem gátolják meg a munkánkat, vagy nem bátják Andriant nem foglalkozom vele. Ha ez teszi őket boldoggá.
-Nos akkor mire gondolsz? Az űrben szedjék szét a siklót, hogy fel tudjuk használni? Vagy vigyünk két gépészt és alaposan nézzék át? Mert nem állunk úgy, hogy hagyjuk veszni az alapanyagokat. De az lenne a legjobb, ha megtarthatnánk. Csak koczkázatos. Talán beszélni kellene erről Azial is. Ő jobban ért ezekhez.-Egy-két dolgot én is tudok, de már kopott a tudásom, így jobban bízom a gépészekben.
-Jó de akkor kell valaki, aki út közben is vigyáz a túszunkra. Kiben bízol meg annyira? -Én magamban bízom.  Én nem a sikló vezetését osztanám ki magamnak, de nyilván, ha ő úgy akarja, akkor elfogadom a döntését.
-Először is miért Jint helyeznéd oda? Ő pilóta... Másodszor végig kell nézni, hogy ki az, aki képes lenne az őrzésére. Akár felváltva többen is lehetünk. Ott van Pressi, Powell, Te, Én. Ha Andrian belezúg, nos... Akkor így jártam, de én bízom benne. Talán jobb is, ha többen őrzik, így kevésbbé tudja az illető agyát átmosni.-Fél-fél napokat bőven elég lesz vele eltölteni.
-Brown meg... Tudod hogy állok ehhez a kérdésre. Sose szerettem az öldöklést, szóval ha nem szükséges nem öljük meg. Hogy te utána mit csinálsz vele azt rád bízom.-Nem fogok rá neheztelni vagy bármi ilyesmi, csak ilyen téren nem egyezik a véleményünk. Nyilván, ha az életünk múlik a dolgon végezni kell vele, de különben meg, miért?
Vissza az elejére Go down
Ethan 'Crash' Dobrik
Karakterlap : A fejesek bulija [V] - Page 2 2019-09-05
Titulus : Captain Crash
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 1040
Ethan 'Crash' Dobrik
Az URS Jola kapitánya



#16Vas. Dec. 27, 2020 7:47 pm
Picit vigyorgok én is. Jó látni ezt rajta. Kicsit arra emlékeztet, amikor én adtam be a derekam pár éve.
-Mondhatni...de úgy általában véve minden felettesére. Powell szerencsére maga is elég magasan van a ranglétrán, szóval nincs olyan helyzetben, mint például Pressia, akinek közlegényként kellett admirálisokkal együtt lógnia így. De akkor is...akad akinek kellemetlen a kapitánnyal lógni. Róla mondjuk pont nem gondolnám ezt, de majd meglátjuk.
Felemelem a kezeit a kérdéseire, és bár ezek mind jogos meglátások, sajnos nem fogok tudni neki segíteni, és látatlanban más sem. Ezek mind olyan dolgok, amiket ott helyben kell majd eldöntenie, már ha marad valami egyáltalán a siklóból.
-Beszélj vele. Jól jönne mégy egy tehersikló, de ez rajtatok múlik majd. Ami pedig a túszunkat illeti... nem akarok senkit leszólni, de ő Pavel unokahúga, szóval egyedül benned bízom meg. Többek közt ezért is ragaszkodom hozzá, hogy ott legyél. Amíg nem hoztad vissza a Jola-ra, ne veszítsd szem elől.
Hogy utána ki vigyáz rá, az jó kérdés. Lehet csak bezárjuk a fogdába, és adunk neki egy táblagépet, hogy csinálhassa tovább a börtön fitnesz videóit, meg persze a sminktippek extrémen kevés büdzséből sorozatot. Esküszöm még meg is nézném.
-Jinjin csak az első volt, aki eszembe jutott. Egyszer láttam, hogy ezt érzi, és megmaradt. Brown miatt meg ne aggódj, csak pufogok. Nem fogjuk kivégezni, vagy megkínozni, vagy ilyesmi. Ha elhozod élve, kihallgatjuk, és ki tudja, hátha tud mondani valamit, ami a hasznunkra lehet.
Bezárom a tehersikló képét, mert sok mindent tényleg nem tudunk megbeszélni. Örülnék, ha segíthetnék a tervezésben, de tényleg gőzöm sincs, mi vár rá ott, így csak bízhatok benne, és várhatok mi sül ki az egészből.
-Ugorjunk a személyzeti kérdésekre. Megint nincs se biztonsági vezetőnk, se taktikai tisztünk. Mit gondolsz, meg tudjuk oldani ezt egymás között, amíg nem találunk valakit? Illetve....orvosunk is...mondjuk jótékonyan azt, hogy kevés van. Kell valaki a nővérek közé, aki egy kicsit több felelősséget vállal. Egy főnővér, ha úgy tetszik.
Felhozom a nővérek aktáit képekkel együtt, és megmutatom őket Freya-nak is a képernyőn.
-Hwan keményen dolgozik. Nem hallottam rá panaszt, és túlélte a megbízatását azival. Szerintem már ezért megérdemli, szerinted?
Vissza az elejére Go down
Freya Peterson
Titulus : Parancsnok
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 470
Freya Peterson
Azonosítatlan létforma



#17Kedd Dec. 29, 2020 7:53 pm
-Szerintem sem fog ebből problémát csinálni. De ettől függetlenü jó ötletnek tartom a dolgot. Régen ültünk le csak úgy, mint barátok. Hiányoztok ám!-Lököm meg a vállánál picit. Lehet, hogy ő a Kapitány, de a barátom is, ahogyan Pressi is. Régebben sem lógtunk túl sokat együtt, de azért többet, mint most. És most már mellettem is van valaki, így nem leszek kakukktojás a csapatban. No nem mintha ezért lennék Powellel.
-Nos akkor mindenképpen kelleni fog egy másik pilóta is mellém. Ha úgy döntünk, hogy a siklót magunkkal hozzuk nem tudok ott lenni két helyen. Én sem akarnám magára hagyni a foglyunkat, amíg nem zárjuk be őt. Viszont ki kell találni, hogy mi legyen utána. Attól még, hogy Pavel nem fogjuk vörös szőnyeggel várni és pihepuha ággyal. Nem a vendégünk lesz, hanem a foglyunk. Tudom, hogy nem a Consilium vagyunk Ethan, de emlékezz vissza arra, hogy ők mit műveltek veled. Nem azt mondom, hogy kínozzuk, verjük szét, de érezze, hogy igen is bajban van.-SZóval ha nem akarunk kezdőkek kinézni, akkor igen is ki kell találnun minden tervet az előtt, mielőtt belevágunk az egészbe. Nyilván kérdéseket fog feltenni nekem. Némelyikre biztosan nem fog választ kapni, de akkor sem ülhetek majd ott és vakarhatom a fejem, hogy hmmm... Ezt hogyan is akartuk?
De végül terelődik a téma. Egy újabb probléma, amit meg kell oldani igen hamar.
-Nos nagyon nincs más választásunk. Több munka, kevesebb alvás... De ez a sorsa a Kapitánynak és a Parancsnoknak.-Igazából, ha nemet mondok akkor ő fogja mind a kettőt bevállalni? Azt nem bírná csinálni hosszú ideig. Szóval jahm, túl sok választásunk nincs jelenleg. Sajnos nem állnak az ajtónk előtt libasorban a jelentkezők.
-Egy orvos kitanítása hosszú idő. Talán meg kellene kérdezni a civileket, hogy ki az, aki egy kicsit is ért a dologhoz és azokat felkarolni. Illetve beszélni kellene az orvosokkal is. Meghallgatni a véleményüket. Mi ehhez nem értünk igazán. Ők jobban rálátnak a dolgokra.-Tőlem akár kinevezhetünk egy bizonyos orvost, akiről úgy véljük rendesen végzi a dolgát és rá merjük bízni az egészségügyi részleg vezetését. Akármennyire is szeretnénk nem tudunk ott lenni mindenhol.
-Hwan... Hwan...-Gondolkozom el, hogy mégis kiről beszél, majd beugrik nekem.
-Oh Chen! Ezt mondjad!...-Mosolyodom el, majd bólogatok egy sort neki.
-Igen szerintem jó ötlet. Volt időm nekem is megfigyelni őt a gyengélkedőn. Mindig mindenhol ott van, szinte az összes nővér hozzá fordul, ha kérdésük van, vagy baj történt. Úgy tűnik mindenki benne bízik a legjobban. És igen, kell egy személy, aki összefogja azt a kis csapatot is. Igazából minden egyes ilyen bloknak kell, hogy legyen egy vezetője. Nem tudunk minden katonával beszélni, meghallgatni. Egy embernek képviselnie őket.-
Vissza az elejére Go down
Ethan 'Crash' Dobrik
Karakterlap : A fejesek bulija [V] - Page 2 2019-09-05
Titulus : Captain Crash
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 1040
Ethan 'Crash' Dobrik
Az URS Jola kapitánya



#18Csüt. Dec. 31, 2020 1:45 am
Mosolygok rá. Amíg nem kér még egy pilótát maga mellé. Na itt picit húzom a szám. Nem mond hülyeséget természetesen. Távolról sem. Csak éppen...
-Nem szívesen vonnék el még több pilótát a hajóról. Talán Jaina...ha már ennyit emlegettük. Viszont így, ha valami baj lesz, nem fogok tudni erősítést küldeni csak az egyik csapatnak, szóval...reménykedjünk benne, hogy csak az egyikünk küldetése csapda.
Ami viszont Faye-t illeti, legyintek egyet.
-Természetesen. Nem terveztem elkényeztetni. Nadine is a fogdába ment volna ha nem...nos, így belegondolva, elég vicces, hogy miért nem. Minden esetre, kétlem, hogy ez a hölgy ennyire segítőkész lenne, és egyébként sem hiszem, hogy jó ötlet lenne védelem nélkül hagyni.
Több munka, kevesebb alvás. Remekül hangzik. Már így is a hatalmammal visszaélve szervezek küldetést, hogy kettesben lehessek a párommal. Komolyan nem tudom, mihez kezdenék, ha béke lenne.
-Tudom...és kérdeztük már a civileket...vagyis, Nadine megtette. Van köztük egy sámán, és egy gyógyfüves. Nos...ez így nem pontos. Van egy botanikus, meg egy olyan, aki beadta a jelentkezését az orvosira mielőtt száműzték, és úgy érzi tehetsége van. Egy a lényeg, műtőbe csak altatva engedném őket.
Türelmesen várok, amíg eszébe jut, kiről van szó. Chen...sosem szerettem ezt a becenevet. De annyi baj legyen.
-Akkor megyéztünk. Ő lesz a főnővér. a főorvos meg...nos, majd lesz legalább két orvos visszatérünk erre.
Vissza az elejére Go down
Freya Peterson
Titulus : Parancsnok
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 470
Freya Peterson
Azonosítatlan létforma



#19Pént. Jan. 01, 2021 11:45 pm
-Ethan nem fogom elvezetni a siklót és közben figyelni a túszunkra. Nem ültetem magam mellé, csak elvonná a figyelmemet. És ne most gyere azzal, hogy bízzunk benne, hogy csak az egyik a csapda. Eddig én voltam az óvatosabb és te megnyugtattál azzal, hogy semmi nem lesz veletek. Baszki Ethan... Két gyereketek van. Ha egy kis esély is van arra, hogy veszélyes lehet nem mehettek TI ketten. Értem én, hogy Pressi mennyire jó katona. Ezzel egyet is értek veled, de nem teheted meg, hogy mind a kettőtök életét kockáztatjátok... Ha meg biztos vagy benne, hogy nem lesz semmi gáz akkor viszont nem baj, ha velem tart még egy pilóta.-Most már sokkal komolyabbá válik a hangom. Muszáj felfognia, hogy nem kockáztathat. Van két gyerekük, akik számítanak rájuk. Tény, ha valamiért mégis egyszerre hagynának itt minket biztonságban lennének mellettünk, de... Nem ilyen jövő vár rájuk. Élniük kell és öregen meghalniuk. Nincs helye vitának.
-Akkor mondj rajtam kívül más jelölteket.-Én már mondtam neveket, akikben százszázalékig megbízom. Persze ez nem elenti azt, ha nem kutatunk tovább mást ne találnánk.
-Amúgy meg kulcs csak nálunk lesz, így ha meg is próbálja elcsábítani azt, aki éppen őrzi... Nos kiengedni nem fogja tudni.-Szóval innentől kezdve viszont mindegy ki az, csak ne legyen pletykás típus.
-Nem a legjobb jelöltek, de akkor beszélgessen el velük a bázison lévő egyik orvos és ha úgy látja, hogy van bennük potenciál...Nos akkor megkezdhetik a tanításukat.-Muszáj lesz jobban belevonni a civileket, elkezdeni a továbbképzésüket, amíg máshogy nem tudjuk megoldani az ilyen problémákat.
Csak biccentek egyet. Végre valami, amit tényleg rendesen le tudtunk zárni. A többi meg, hát majd még kell róla beszélnünk, de azért sok mindent sikerült átbeszélni.
-És ha most nincs több megbeszélni valónk akkor mesélj! Hogy van az én keresztlányom? Mikor dögönyözhetem meg?-
Vissza az elejére Go down
Ethan 'Crash' Dobrik
Karakterlap : A fejesek bulija [V] - Page 2 2019-09-05
Titulus : Captain Crash
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 1040
Ethan 'Crash' Dobrik
Az URS Jola kapitánya



#20Szomb. Jan. 02, 2021 1:19 am
Összeráncolom a homlokom, és én is szigorúan nézek rá. Nem szólok közbe, aztán viszont picit vészjósló a hangom.
-Tudom, hogy helyén a szíved, és csak aggódsz értünk, de ebben nincs igazad. Pressivel nem leszünk nagyobb veszélyben a bevetésen, mintha a hajón lennénk, de ha nagyobb veszélyben is lennénk, nem engedhetjük meg magunknak azt a luxust, hogy kispadon ülünk, mert gyermekeink vannak. Nem mi vagyunk az egyetlenek. Van aki egyedüli szülőként küzd most a gyengélkedőn az életéért. És ezzel ezt a témát lezártnak tekintem, örökre.
Aztán hátradőlök, és sóhajtok egyet.
-Megkapod a pilótádat, de vigyázz rá. Így is túl kevesen vannak. Ami pedig a jelölteket illeti...tudod jól, hogy senki másban nem bízhatok, csak benned. A pokolba is, ha nem egy mélynövésű, törékeny lányka lenne, lehet én sem tudnék ellenállni a kísértésnek, hogy lelőjem. A nagybátyján sokan akarnak revansot venni...
Egy lázadó hajón ez aligha meglepő. Sőt, amennyire tudom, még a volentis-en sem biztonságos a számára védelem nélkül mászkálni.
-Meglátjuk...reményeim szerint a mostani csata után mellénk pártolnak még páran.
Picit vigyorgok, és megrázom a fejem. Pici Zetta alig van ébren. Nem olyan rég jutott csak el oda, hogy életben tud maradni gépi segítség nélkül is. Vagy legalábbis, nekem nem tűnik régnek. Egek...lehet azóta le is érettségizett? Csak nem...
-Alapvetően szabad a naptára. De ha gondolod, akár most rögtön is, ahogy itt végeztünk. Amikor eljöttem még aludt, de kétlem, hogy ez sokáig fenn állna. De ha a pasid is magaddal vinnéd csak óvatosan...a kis huncut már most csak a fiúk ölében hallgat el, ha lehet választani...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Vissza az elejére Go down
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Ugrás:
^
ˇ