Volentis 142
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Home, Sweet Home [V]
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Freya Peterson
Titulus : Parancsnok
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 470
Freya Peterson
Azonosítatlan létforma



#21Hétf. Feb. 22, 2021 8:24 pm
Tudom, hogy nem a legjobb zárás lett volna a beszélgetésünknak az, ha elvonulunk aludni, vagy legalább is megpróbáljuk, de tudtam ha folytatjuk akkor annak csak is veszekedés lenne a vége. És lám... Adiran ideges lett. Az ágyon ülve figyelm, hallgatom őt és próbálom nem magamra venni a szavait, mert akkor valami összetörne bennem. Még mindig nem tudom felfogni, hogy miért akarja ennyire kizárni az életéből a gyerekét, a lányát....
-A lányod Adrian! A saját lányod!-Ismétlem meg neki a szavaimat, de még mindig nyugodt hangnemben.
-Te nem az az ember vagy, aki nem foglalkozik a családjával... Vagyis nem ilyennek ismertelek meg. Nem tudom elképzelni azt, hogy ennyire hidegen hagyjon, hogy a saját gyerekeddel mi van. Férjhez ment? Jól bánik vele a mellé kiosztott férfi? Van gyereke, boldog?... Nekem nagy szerencsém volt anno... De sok nőnek nem adatik meg az. Nem egy olyan történetet hallottam, ahol kiderült, hogy a kiválasztott férj erőszakos volt.-Még mindig nem tudom elhinni, hogy nem érdekli hogy van a lánya.
-Sokan küzdenek azért, hogy lehessen gyerekük... Neked lett és nem érdekel téged... Pedig lehet ő lesz az egyetlen gyereked Adrian. Én nem tudom megígérni neked, hogy megajándékozlak eggyel... Ő a véred!-Az anyja nem igazán érdekel. Oké kitervelték ezt az egészet. Meg megértem, hogy anni téyleg nem érdekelte a baba, hisz nagyon fiatal volt, de most? Felnőtt férfi. Nem kiabálok vele, de a hangom határozott. Bár örülök neki, de a könnyek is utat találnak maguknak, amit próbálok azonnal letörölni.
Vissza az elejére Go down
Adrian Powell
Karakterlap : Home, Sweet Home [V] - Page 3 Xgputdm
Hozzászólás száma : 205
Adrian Powell
Hadnagy



#22Hétf. Feb. 22, 2021 8:46 pm
Hallgatásba burkolózom, Freya szavai visszhangoznak ebben a némaságban. Hosszú, súlyos percek telnek el így, még mindig csak magam elé bámulok, majd a kedvesre emelem a tekintetem, a könnyeit látván a harag újabb hulláma tör rám, de nem hagyom, hogy elragadjon magával. Mi értelme volna?
- És most, hogy tudod milyen is vagyok igazából, mit fogsz tenni? - szólalok meg fásult hangon.
Összefűzöm a karjaim a mellkasom előtt, veszek egy mély levegőt majd kifújom azt. Muszáj lenyugodnom. Bár attól félek, ez a nyugodtság helyett inkább csak a lassan rámtelepedő érdektelenség, közöny... így talán nem okozok még több kárt. A franc se tudja már.
- Nem érdekel mi történik a nejemmel, nem érdekel mi van a lányommal. Nem érdekel élnek vagy halnak-e. Te vagy az egyetlne, aki számít, Freya. És ezerszer mondtam, elmondom ezeregyedjére, az sem érdekel lesz e valaha közös gyerekünk, amíg együtt lehetünk. - folytatom a mondanivalómat, aztán közelebb sétálok hozzá és letérdelek elé.
Ha hagyja, akkor a kezeimet a lábára simítom és úgy pillantok fel rá.
- Túl jó vagy, Freya. Mindig a fényt keresed másokban. És ez... ez az, amiért többek között szeretlek. Csak azt sajnálom, hogy nem illek az értékrendedbe. - hajtom a fejemet az öléhez.
Mert tényleg ez az egy, ami frusztráló. Hogy leromboltam a szépen felépített képet a szemében magamról. Pedig minden olyan jól ment...
Vissza az elejére Go down
Freya Peterson
Titulus : Parancsnok
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 470
Freya Peterson
Azonosítatlan létforma



#23Hétf. Feb. 22, 2021 9:11 pm
Megrázom a fejemet. Nem ő nem ilyen.... Pont ez az, hogy ő pont nem ilyen. De valamiért mégis kizárja az életéből azt a lányt, aki tény lehet teljesen jól megvan az apja nélkül, hisz ha sosem foglalkozott vele, akkor túl nagy kötődés sem alakulhatott ki irányában. De ezt valahogy továbbra sem tudja feldolgozni az agyam.
-Egyszerűen csak próbálom felfogni, hogy miért... Hogy miért ignorálod őt. Láttam hogy bánsz a gyerekekkel. Szeretnek téged és szerintem olyankor te is teljesen kikapcsolsz és élvezed a társaságukat, hogy bolondozhatsz velük. Főleg KicsiEvel.-És mégis azt mondja, hogy nem érdekli, hogy az egyetlen lánya él e még. Egyszerűen nem fér a fejembe ez a dolog. Végig kísérem őt a tekintetemmel, ahogy elém sétál. Nem söpröm el a kezeit. Örülök neki, hogy a közelembe jött, de igen... van bennem egy kis csalódás az irányában.
-Nem vagyok én olyan jó. Nekem is vannak hibáim...-Szólalok meg hosszabb hallgatás után. Kezemet a fejére helyezem, de csak a szemközti falat nézem.
-Talán egyszer majd megértem, hogy miért zárod ki őt az életedből. Nem ismerem a teljes múltadat, nem tudom, hogy mi volt pontosan... Ahogy mondtad nincs is jogom ítélkezni, hisz a te életed, a te döntésed....-Egy nagy levegőt veszek, majd lepillantok rá miközben végig simítok a haján.
-Nem akarlak elveszíteni Adrian. Őszintén mondtam neked, hogy szeretlek és ez nem változott meg. Még mindig szeretlek, csak kell egy kis idő, hogy ezt feldolgozzam.-Ha felnéz rám egy mosolyt varázsolok az arcomra.
-Legalább kérlek azt engedd meg nekem, hogy én megtudjam mi van vele.-Nem tenném meg ezt a háta mögött. Önzőség tudom, hisz csak az én lelkem megnyugtatására szolgálna a kis kutatómunka. De tudnom kell, hogy jól van e!
Vissza az elejére Go down
Adrian Powell
Karakterlap : Home, Sweet Home [V] - Page 3 Xgputdm
Hozzászólás száma : 205
Adrian Powell
Hadnagy



#24Hétf. Feb. 22, 2021 9:48 pm
Lehunyom a szemeimet. Lassan lélegzem. Halkan. Érzem, ahogyan a tenyerével a fejemen simít végig. Ez akár tökéletesen idilli is lehetne, de a lelkem mélyén tudom, hogy nem az. Csak időhúzás, álomgyár. Mert még kapaszkodunk a csudabuborékba, ami körülvesz minket a rózsaszínjével, és eltereli a figyelmünket a zord valóságtól.
- Attól félek, én foglak elveszíteni, ha mélyebbre akarsz ásni ebbe. - mormolom halkan, aztán emelem csak rá a tekintetemet.
Lehet mosolyog, de nem érzem igazán őszintének. Nem neheztelek érte, valószínűleg én sem volnék vigyorgós kedvemben egy ilyen beszélgetést követően. Mi a fenéért nem fogtam be a számat? Kitalálhattam volna valami hazugságot is... de azzal csak odáztam volna a dolgokat. Ha akar, úgyis utána nézhetne, ott van a rendszerben, hogy nős voltam a Volentisen. Parancsnokként hozzáférhet ezekhez.
- Miért akarod ennyire tudni, mi van velük? Miért nem lehet enélkül továbbélni az életünket? - nézek rá komolyan, kezeim közé veszem az arcát és közelebb vonom őt magamhoz.
Homlokom a homlokához koccan, apró csókot nyomok az ajkaira. Újra és újra, aztán lágyan megcirógatom az arcát.
- Csak te és én. Nekem csak ez számít. - ismétlem magam sokadjára.
Vissza az elejére Go down
Freya Peterson
Titulus : Parancsnok
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 470
Freya Peterson
Azonosítatlan létforma



#25Hétf. Feb. 22, 2021 10:09 pm
Jól esik a közelsége, ahogy a keze az arcomhoz ér egy pillanatra behunyom a szemeimet. Tény, hogy nem értem őt, de nem utáltam meg miatta. Biztosan megvan a jó oka arra, hogy így döntött. A szavaira egy újabb mosoly kúszik az arcomra. Én viszont nagyon is bízom benne, hogy nem csak ketten leszünk, hogy hamarosan megemlíthetem neki, hogy bizony már nem csak Pressiék gyerekeire kell majd vigyéznia, hanem a sajátjára is.
-Csak magam miatt... Túl sokat kattognék rajta. Így legalább lenyugodnék. Nem akarlak megbántani. Ha azt mondod, hogy nem örülnél neki, hogy ne kutakodjak akkor megteszem. Hagyom... De azt nem ígérem, hogy nem fog eszembe jutni, hogy nem fogok agyalni a dolgon.-Most én nyomok egy puszit az ajkaira.
-Nem akarok mélyebbre ásni, csak megtudni, hogy most mi van vele. Pontosabban Fayet kérdezném meg, hogy esetleg van e információja róla... Vagy Nadinet. Még ős is tudhat valamit. Azon kívül nem igen van esélyem bármit is megtudni... Nem hiszem, hogy beengednének a volentisi adatbázisba. És ha te nem akarod tudni, nem fogom elmondani... Bár továbbra sem értem, hogy miért nem.-Igen most próbálom elérni nála, hogy ne tiltsa meg nekem és nagyon is bízom benne, hogy nem fog nemet mondani.
-Ha esetleg egyszer mégis sikerülne... Örülnél neki?-Nézek mélyen a szemeibe egy kis kétséggel. Igen ez is eszembe jutott, hogy mi lesz ha...
Vissza az elejére Go down
Adrian Powell
Karakterlap : Home, Sweet Home [V] - Page 3 Xgputdm
Hozzászólás száma : 205
Adrian Powell
Hadnagy



#26Hétf. Feb. 22, 2021 10:56 pm
Tudhattam volna, hogy nem fogja annyiban hagyni a dolgot. Az nem Freya lenne. Nos mindegy, most már abból gazdálkodunk, amiből tudunk. Még nincsen minden teljesen veszve, még elvarrhatom ezeket az undorítóan felszakadt szálakat. Csak jól kell keverni a lapokat és rábízni magamat a szerencsére. Meg a tényre, hogy Freya tényleg szeret.
- Legyen. Ha valóban megnyugtatna mi van vele, akkor nézz utána. - biccentek egy aprót.
Akármi is lesz, a teljes igazság nem fog napvilágot látni, míg élek biztosan nem. Minden egyéb... azzal majd akkor számolok, mikor eljön az ideje. Egyelőre el kell altatnom a drága párom kíváncsiságát, aztán dolgozhatunk a csalódottságán. Az utálatig talán nem jut el, de ha mégis megtörténne... reményeim szerint túl késő lesz ahhoz, hogy eltántorodjon a kapcsolatunktól.
El kell fojtsam a mosolyomat a gondolatra, megköszörülöm a torkomat, aztán a kedves szemeibe pillantok. A kérdését nem értem először, aztán leesik a tantusz. Gyerek. A mi közös gyerekünk.
- Persze, hogy örülnék neki, Freya! A miénk lenne. - szólalok meg halkan és átölelem a páromat, egyik kezem a tarkójára siklik, másikkal a derekánál fogva húzom közelebb magamhoz.
- Te vagy, aki kell nekem. És minden, ami hozzád tartozik. - suttogom halkan.
Vissza az elejére Go down
Freya Peterson
Titulus : Parancsnok
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 470
Freya Peterson
Azonosítatlan létforma



#27Csüt. Feb. 25, 2021 7:52 pm
-Köszönöm.-Csak ennyit mondok neki. Már ettőlmegnyugszik kicsit a lelkem, de ezzel még nagyon nem zártam le a dolgot és igazából lehet, hogy az után sem fogom tudni, miután sikerül valami információt szereznem róla. Mégiscsak a lányáról van szó....
Kicsit szidom magam amiért sikerült feltennem ma este ezt a kérdést. Igaz már eszembe jutott korábban is, de akkor valahogy nem tűnt annyira fontosnak... Talán jobb lett volna hallgatnom, talán nem. Nem is tudom eldönteni a dolgot, hisz valami olyat tudtam meg róla, amit nagy eséllyel magától sosem mesélt volna el. Egy nagy titkot őrzött ott legbelül és még most is úgy érzem, hogy még mindig nem tudom a teljes igazságot.
A szavainak örülök, de mégsem nyugtatnak meg teljesen. Csak egy apró mosoly kúszik arcomra egy pillanat erejéig, ahogy közelebb húz magához. Nem távolódom el tőle, de nem is bújok, mint korábban. Nem hagy nyugodni a dolog, de nem faggatom őt tovább erről.
-Remélem majd meglephetlek vele.-Tényleg nagyon szeretném, bár kissé megijedtem. Örülne neki, de meddig?
-Azt hiszem tényleg ideje lenne aludnunk.-Egy puszit nyomok az arcára. Bár jelenleg úgy érzem, hogy nem fogok tudni elaludni. Túlságosan is sok gondolat cikázik a fejemben és nem tudom őket eltűntetni.
Vissza az elejére Go down
Adrian Powell
Karakterlap : Home, Sweet Home [V] - Page 3 Xgputdm
Hozzászólás száma : 205
Adrian Powell
Hadnagy



#28Pént. Feb. 26, 2021 10:30 pm
Egyáltalán nem úgy alakul az este, ahogy én azt szeretném. Olyan dolgok kerülnek felszínre, amiknek rég a földben kellene pihenniük és nem a jelenemet kísérteni. Érzem, hogy Freya-ban megváltozik valami, ha nem is élesen nyilvánvaló a dolog, számomra ordít a kettőnk közé ékelődni látszó távolság. Eddig mindegy mennyire és hogyan léptünk össze, a nap végén ugyanolyan szeretnivalóan simult a karjaimba. Most... másabb. Ah, a franc egye meg, hallgatnom kellett volna. Tényleg. Egyszer legyen őszinte az ember.
- Lesz, ahogyan lesz, drágám. Időnk és lehetőségünk van bőven. - biztosítom a gyerekvállalás témája felől.
Akár lesz, akár nem, nem számít. Amíg Freya-t a magaménak tudhatom. A javaslatára, miszerint menjünk aludni, enyhén felvonom a szemöldökömet. Ezt most komolyan mondaná? Aludni? Nem igazán van ehhez kedvem és az sem a legjobb, hogy az álmok előtti pillanatok túl jó talajt szolgáltatnak a felesleges agyalásnak, amit nem nagyon kéne hagynom, főleg nem Freya esetében. Most nem, nem a múltamról és az exemről vagy a gyerekről. A "lányomról".
- Hová sietsz, édes? - hajolok közelebb a páromhoz és húzódom a combjai közé, két karommal közre fogom őt, tenyereimmel az ágyon támaszkodom meg.
- Végre mindketten ébren vagyunk. És akad még pár szabad óránk munka előtt. - jegyzem meg mosollyal a szám szélén, homlokomat a homlokának koccintva.
Vissza az elejére Go down
Freya Peterson
Titulus : Parancsnok
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 470
Freya Peterson
Azonosítatlan létforma



#29Pént. Feb. 26, 2021 10:54 pm
-Azért lehetőségünk nem végtelen. Tudod a nőknél ez korlátozott.-Egy újabb mosolyt kap tőlem. Csak piszkálódom. Tudom jól, hogy hogy gondolta, de nem tudtam kihagyni a lehetőséget, még akkor is, ha nincs olyan jó hangulatom. De nem lehet mindig minden csudiszép. Akkor egy idő után egymásra unnánk.
Én halálosan komolyan gondoltam az alvást, bár tény nekem sincs túl sok kedvem hozzá. Vagyis... Fáradtnak elég fáradt vagyok, de az agyam nem hagyna pihenni.
Nem lököm le magamról, mikor fölém hajol. A szemeibe nézek, majd ismét elmosolyodom.
-Az embernek szüksége van pihenésre is. Tudod, ha az agyad fáradt nem tudsz rendesen koncentrálni a munkára és a végén olyan üzeneteket küldesz a Consiliumnak, ami a vesztünet okozza.-Nézek rá komoly ábrázattal, majd csak ismét elmosolyodom. Kezeimmel gyengéden ölelem át őt.
-Felébresztett a hidegvíz?-
Vissza az elejére Go down
Adrian Powell
Karakterlap : Home, Sweet Home [V] - Page 3 Xgputdm
Hozzászólás száma : 205
Adrian Powell
Hadnagy



#30Pént. Feb. 26, 2021 11:19 pm
- Pedig biztos értékelnék a kialvatlan agymenéseimet. - jegyzem meg kajánul, aztán finoman lenyomom az ágyra a kedvest és fölébe kerekedem.
A hidegvizes kérdésére csupán megrázom a fejemet, és lehajolok hozzá, hogy csókot nyomhassak az ajkaira. Nem kifejezetten a hidegvíz ébresztett fel, de most nem akarok visszakanyarodni ahhoz a ponthoz, ahol agyalni kezd. Feleslegesen. Feleseges dolgokon. Használja az okos fejét másra, azzal már ki tudnék egyezni.
- Mit szólnál egy masszázshoz? - vetem fel neki az ötletet, a múltkor nagyon azon volt, be kéne vezetni a heti egyszeri testgyúrást.
Most itt a remek alkalom rá, a lelkesedésem az egekben, nem volna érdemes elszalasztania az ajánlatom.
- Ha csak egyéb stresszoldó gyakorlatot nem tudsz? - pislogok rá "ártalmatlanul".
Én, meg az ártalmatlanság. Ugyan kit akarunk ezzel nevettetni? (Haha. Ha... ha...) Míg dönt a kedves, addig elfészkelődöm a combjai között, apró puszikat hintek a nyakára és engedelmesen várom mit fog mondani.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Vissza az elejére Go down
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Ugrás:
^
ˇ