Volentis 142
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Home, Sweet Home [V]
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
Freya Peterson
Titulus : Parancsnok
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 470
Freya Peterson
Azonosítatlan létforma



#31Pént. Feb. 26, 2021 11:39 pm
Mindaddig míg nem említi meg a masszázst nem mutatok igazából túl nagy lelkesedést a maradjunk fent hajnalig tervére... De annak a masszázsnak nem igen tudnék ellenállni. Jól esne, ha kicsit megnyomogatná a hátam.
-Egy masszázsnak nagyon tudnék örülni... De biztos vagyok benne, hogy csak azért ajánlottad fel, hogy ezzel vegyél rá arra, hogy megszabaduljak a felsőmtől.-A nyakamat jobban szabaddá teszem neki, hogy könnyebben hozzáférjen. Hazudnék, ha azt mondanám nem esik jól és lehet, ha nem ajnlotta volna fel azt a masszázst hagynám is, hogy tovább haladjon, de így viszont elbukta a dolgot. Mert én bizony ezt az alkalmat megragadom és nem eresztem.
-Egy fél órát kapok?-Állítom le végül, majd én nyomok az ajkaira egy apró csókot. Ha hagyja felülök, hogy kibújjak a felsőmből, de takarom magam. Nem mintha szégyellném előtte a testem. Jól ismeri már miden egyes porcikáját. Semmi újat nem tudnék mutatni neki, de továbbra is ragaszkdom a masszázshoz, így szépen megfordulok és hasamra fekszem, fejem alá gyűrve az egyik párnát.
Vissza az elejére Go down
Adrian Powell
Karakterlap : Home, Sweet Home [V] - Page 4 Xgputdm
Hozzászólás száma : 205
Adrian Powell
Hadnagy



#32Szer. Márc. 03, 2021 5:21 am
- Vagy egy órát, amennyit csak akarsz. - a lényeg, hogy evezzünk új vizekre, de persze ezt nem mondom így ki.
Megvárom, míg elhelyezkedik és jófiúhoz méltóan csak és kizárólag a masszázsra koncentrálok. Tudok igazi pöcstarisznya is lenni, de azért sosem erőltetném magamat a másikra, főleg ha Freyanak semmi kedve nincsen szerény személyemhez. Ennyire még én sem vagyok elcseszett. Rutinos, határozott, de egyben gyengéd mozdulatokkal gyúrom át a drága párom hátát, vállait, derekát. Mondhatjuk azt is, rohadt profi vagyok, meg sem kísérelek kétérételműen nyúlkálni illetlen helyekre, tartom magamat a főbb területekhez. Eltelik egy félóra, egy óra, aztán annyi, amennyit Freya nem szégyell. Ha ő nem unja meg, én sem hagyom abba, talán csak akkor, ha úgy látom megpisszent.
Ha ez bekövetkezik, akkor szépen betakargatom, és magam is ledőlök az ágyba. Ideje némi alvást is beiktatnunk... reménykedve abban, a holnap talán valamivel kedélyesebb lesz. És a fátyol szépen visszahullhat a múlt csúf pofájára.
Vissza az elejére Go down
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
Ugrás:
^
ˇ