Volentis 142
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Show me what you got [V]
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
Morgan Ruh
Karakterlap : As above, so below
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 79
Morgan Ruh
Azonosítatlan létforma



#1Kedd Márc. 30, 2021 1:07 pm
Altiszti szállás
Lakó Fedélzet

Show me what you got [V] NuQWIfEMinden tizedes, és zászlós ilyen kétágyas szobákban van elszállásolva.  Alaptartozék egy számítógépes konzol és közös fürdőszoba.



Az utolsó utáni pillanatig kerülni akarta ezt, de miután két nappal az események után sem látszott begyógyulni a harapás okozta seb - minden erőfeszítése és kezelés ellenére sem -, arra jutott ideje felkeresnie azt a személyt, akinek a szakértelmében és főképpen diszkréciójában megbízhat.
Jeong-suk.
A főnővér és az ügyes keze most kapóra jön, különben is a legutóbb gyakorolni akarta az öltéseket, most itt lesz a lehetősége megmutatnia, mennyit fejlődött. Morgan sóhajt egy aprót, azután küld egy üzenetet a nővérnek, mégsem illene bejelentés nélkül rátörnie, majd összeszedi az elsősegélyes dobozát és ha a másiknak is rendben az időpont, megindul Hwan szállása felé.
Laza, csónaknyakú felsőt visel, a szóban forgó sebet tapasz fedi, a tapaszt pedig egy elegáns sál, elrejtve a látványt a kíváncsi tekintetek elől. Nem mintha bárki kíváncsiskodna ebben az órában, de sosem lehet tudni. Léptei ütemesen visszhangoznak a szinte kihalt folyosón, míg el nem éri a nő kabinját. Kopogtat. Kivár. Ha felbukkan Jeong-suk, üdvözlésül rávillant egy mosolyt.
- Jó estét. - teszi még hozzá, aztán ha engedik, belép a kabinba.
Vissza az elejére Go down
Jeong-suk Hwan
Titulus : Chen nővér
Tartózkodási hely : Jola
Hozzászólás száma : 126
Jeong-suk Hwan
civil



#2Kedd Márc. 30, 2021 9:39 pm
Már vége van a műszakomnak, a vacsorámat is elfogyasztottam. Sok mindent nem tervezek csinálni az est hátralévő részében, csak pihenni szeretnék. Az elmúlt napokban kicsit túl sokat vállaltam be. Gyakorlás, hosszabb műszakok, edzések, terápia. Nem sok időm maradt a pihenésre, de ennek ellenére sem panaszkodhatom.
Éppen kijövök a fürdőből mikor pittyeg egyet a tabletem.
-Kérlek, ne a gyengélkedő legyen!-Rebegek el gyorsan egy imát, majd elfog kissé az idegességmikor meglátom Morgan nevét és addig nem is tűnik el az, míg el nem olvasom az üzenetét. Összeráncolt homlokkal futom át újra, majd már pötyögök is neki választ, hogy nyugodtan jöjjön. Addig simán fel tudok öltözni, rendbe tudom szedni magam, csak a hajam marad kissé vizes, mikor ajtót nyitok neki.
-Szia!-Mosolygok rá én is és már félre is állok, hogy beljebb tudjon jönni.
-Minden rendben?-Egy orvos tőlem kér segítséget. Őszintén szólva ez aggódalomra ad okot.
Vissza az elejére Go down
Morgan Ruh
Karakterlap : As above, so below
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 79
Morgan Ruh
Azonosítatlan létforma



#3Szer. Márc. 31, 2021 4:45 am
Érdeklődve méri végig a nővért, konstatálja a vizes tincseket és szinte biztos abban, hogy a pihenésében zavarja a másikat, legyen bármilyen kedves is a nővér azzal, hogy fogadja. Besétál a kétszemélyes kabinba, amit láthatóan egyedül birtokol Hwan, aztán a neki szegezett kérdésre először csupán hümment egyet. Kellemetlenül érinti a dolog? Nem kifejezetten, sosem volt szégyellős, szívbajos, ami a szexszel kapcsolatos dolgait illeti, ám ez az első alkalom, hogy...konkrétan "külsős" segítségre szorul. Ezért még számol a gépésszel.
Elfojt magában egy sóhajt és Hwanra pillant. Ideje lenne válaszolnia a kérdésre.
- Igen és nem. Akadt egy kis problémám, ehhez kéne a segítséged. - közli a nővérrel, aztán nem szaporítja tovább a szót, helyette kiköti a sálat a nyakából, a gézlapot is leszedví a sebről.
Tisztán és sterilen tartotta, így nem elborzasztó a látvány, viszont nyilvánvalóan öltésre szorul. No meg a vak is láthatja, ez bizony harapásnyom.
- Kipróbálhatod magad a legfifikásabb öltéssel. Szeretném, ha a lehető legminimálisabb hege maradna utána. - teszi még hozzá.
Aztán a másikat figyeli, egyelőre nem tudja leolvasni a főnővér arcáról, mi is megy végbe benne. Sokkolódik, kíváncsi, harmadik opció? Amíg összevarrja, nem igen érdekli a megvetés sem.


Vissza az elejére Go down
Jeong-suk Hwan
Titulus : Chen nővér
Tartózkodási hely : Jola
Hozzászólás száma : 126
Jeong-suk Hwan
civil



#4Szer. Márc. 31, 2021 5:12 am
Egy pillanatra sem futott át az ágyamon az, hogy elküldöm őt a francba csak azért mert épp a pihenő időmet töltöm éppen. Rengeteg segítséget kaptam tőle, így az a minimum,hogy most viszonzom azt neki. Nem felel azonnal a kérdésemre én viszont nem kezdem el nyaggatni. Addig is csak törölgetem a hajamat. Végül aztán lehull a lepel, vagy jobban mondva az a sál és felfedi a "bajt". Közelebb sétálok hozzá, hogy szemügyre vegyem a sebét. Kell pár másodperc, de végül a meglepődés ül ki az arcomra. Egyértelmű, hogy azt egy második személy okozta neki. Nem nézem le őt, vagy borzadok el miatta. Végig fut az agyamon egy gondolat. Egy pillanatra belenézek Morgan szemeibe, majd végül biccentek neki egyet.
-Ülj le az ágyra kérlek.-Mutatok a szomszédos helyre. Közben ha megkapom az elsősegély dobozt előveszem belőle az érzéstelenítőt.
-Akarsz róla beszélni?-Mosolyodom el barátilag, bár mondjuk én se tárgyalnék ki egy ilyen sebet. Miután leül a seb környékén elosztva beadom neki az érzéstelenítőt és utána jön egy pár perc várakozás.
Vissza az elejére Go down
Morgan Ruh
Karakterlap : As above, so below
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 79
Morgan Ruh
Azonosítatlan létforma



#5Szer. Márc. 31, 2021 5:39 am
Hwan tényleg valami egészen más bolygóról származhat, a meglepődöttségen túl nem igen mutat egyéb reakciót. Biccent és engedelmesen helyet foglal az ágyon, lejjebb húzva a vállán a felsőt, noha annak szabása eleve elég csupasz felületet biztosít a munkához. Újabb feltörni készülő sóhajt fojt el magában, majd egy pisszenés nélkül viseli az érzeléstelenítést, nem idegen számára a helyzet, plusz a nővér valóban ért a szakmájához.
- Mondjuk úgy, kifogtam egy felettébb engedetlen és öntörvényű... alakot. - ad feleletet a másik kérdésére, anékül, hogy konkrét információkat árulna el arról a bizonyos partnerről.
Szerencsére több, mint diszkréten éli a magánéletét, így találgatni sem egyszerű, ki is lehet a harapós kedvű.
- Nem sűrűn találnak meg ilyen kéréssel, igaz? - nevet fel halkan, pillantását Jeong-sukon nyugtatva.
Ha könnyebben elérhető ponton kapta volna az "ajándékot", most ő sem pazarolná a főnővér idejét és energiáját a saját kicsavart ízlésének eredményével.
- Te magad sem tűnsz olyannak, aki efféle hobbinak hódolna...- jegyzi meg elgondolkodva.
Őszintén meglepné a dolog.

Vissza az elejére Go down
Jeong-suk Hwan
Titulus : Chen nővér
Tartózkodási hely : Jola
Hozzászólás száma : 126
Jeong-suk Hwan
civil



#6Szer. Márc. 31, 2021 1:32 pm
Miért kellene ilyen dolgon megrökönyödni? Igen, talán nekem nem tetszik a dolog, nem fogom megérteni, hogy miért is jó ez, de tény nem is próbáltam még ki. Vagy hát ennyire durván nem. A válaszára egy pillanatra eszembe jut Azi, majd azonnal el is hessegetem a dolgot. Mások is lehetnek olyanok.
- Nem igazán. De ki tudja... Sokszor nem kérdezzük meg, hogy pontosan mi történt, bár van aki magától elmesélni. Hidd el találkoztam elég sok érdekes "balesettel". De nem akadok fent ilyeneket. Nem vagyunk ugyanolyanok és ez így van jól.-Rántom meg a vállam.
- Nem igazán. Nekem az ilyen nagyon idegen tőlem és el se tudom képzelni, hogy élvezni tudnám. De ne érts félre engem. Nincs bajom vele, csak rám ne akarják rám erőltetni.-Felállok, oda sétálok hozzá, majd kicsit megnyomogatom a seb körül.
-Érzed ezt?-
Vissza az elejére Go down
Morgan Ruh
Karakterlap : As above, so below
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 79
Morgan Ruh
Azonosítatlan létforma



#7Csüt. Ápr. 01, 2021 11:55 pm
Ha nem a gyógyításban remekelne, akkor Hwan simán elmehetne diplomatának, olyan gondosan fogalmazza meg a véleményét az egész helyzetről. Enyhén felvont szemöldökkel szemléli a másikat, végül csak finoman elmosolyodik... nagyjából erre számított. Ami teljesen rendjén is van. A skála két külön végén helyezkednek el, nem zavarják egymás köreit.
- Nos igen, az régen rossz, ha a szexben...kapcsolatban... bármit erőltetni kell. - vállat vonna, de nem teszi meg, helyette mozdulatlan ücsörög tovább az ágy szélén és hagyja, hogy a nővér nyugodtan ténykedjen, munkálkodjon a seben.
A kédésére tagadóan megrázza a fejét és félre is biccenti azt, jobb látószöget biztosítva Jeong-suk számára. Egy jó kis masszázst el tudna viselni, ám ezt a gondolatot megtartja magának, hiszen nem sziesztázni érkezett.
- Hogy tervezel nekiállni a varrásnak? - szegezi a kérdést a másik felé, és türelmesen vár a válaszra.
Annyira jó tancinéni, ezért valami kitüntetés járna...


Vissza az elejére Go down
Jeong-suk Hwan
Titulus : Chen nővér
Tartózkodási hely : Jola
Hozzászólás száma : 126
Jeong-suk Hwan
civil



#8Pént. Ápr. 02, 2021 5:09 pm
-Bár van, aki meg azt szereti. - Nem jövök azért annyira zavarban, ha ilyenekről beszélgetünk. Igaz a múltkor nagyon is meglepett a közvetlensége, őszintesége, de most már tudom, hogy ő ilyen, így annyira nem várhat meglepetésként.
-Lefertőtlenítem elsősorban. Amúgy elég szép a seb és láthatóan nem mai. Elég hamar be fog gyógyulni. A varrás meg...-Szépen elmagyarázom neki,hogy pontosan mit is tervezek csinálni, pontosan úgy, mintha egy betegek volna. Felveszem a kesztyűt, jön a fertőtlenítés majd elő is kerül a varrás hoz szükséges holmik is, de előtte még a kezébe nyomok egy tükröt,ha esetleg felügyelni szeretné a munkám.
-Akkor kezdem.- Igyekszem gyors és pontos mozdulatokkal haladni.
Vissza az elejére Go down
Morgan Ruh
Karakterlap : As above, so below
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 79
Morgan Ruh
Azonosítatlan létforma



#9Pént. Ápr. 02, 2021 5:26 pm
- Sosem tudhatod mit rejt a felszín. - jegyzi meg, elég sok emberrel volt már dolga ilyen-olyan minőségben és nem egyszer derültek mocskos kis titkok róluk.
De ezt valahol mindig ezerszer érdekesebbnek találja, mint a "patyolat" lelkeket, akik annyira tökéletesen élik az életüket, hogy szinte már lehetetlen meglenni a közelükben. Ide neki az összes páriát, különcöt, meg nem értettet, a fertőt és mocskot és fájdalmat... mosolyogva öleli mindezt a keblére, ha ő maga is elenyészik közben.
- Hajrá, nővér, rajtad a világ szeme! - bólint egyet.
A tükör nem szükséges, ennél jobban ismeri a másikat és a képességeit. Helyette a szabad karját a főnővér derekára fogja, lazít a tartásán, ujjbegyei alatt akarja érezni mennyire magabiztos vagy feszült Hwan. Ennek fényében fog megszólalni, bíztatni vagy korrigálni őt.
- Ne aggódj. Nem harapok. - szólal meg komolyan.
- Legalábbis nem nagyot. - teszi még hozzá.
Sokkal komolyabban.
Vissza az elejére Go down
Jeong-suk Hwan
Titulus : Chen nővér
Tartózkodási hely : Jola
Hozzászólás száma : 126
Jeong-suk Hwan
civil



#10Pént. Ápr. 02, 2021 7:46 pm
Nem idegeskedem. Elég sokat gyakoroltam és sokat tanultam tőle. Ha a munkákról van szó magabiztos vagyok. Ha olyan feladatot osztanak rám, amiben nem vagyok biztos inkább nem vállalom be, vagy csak felügyelet mellett. Minden koncentrációmat a munkára fordítok. Csak akkor állok meg a mozdulatban mikor hozzám ér. Először rá pillantok majd le a kezére.
-Nem aggódom.-Mosolyodom el.
-Mindjárt végzem. Már csak pár öltés.-Pillantok rá ismét, majd inkább csak folytatom. Gondolom ő is szeretne minél előbb túl lenni ezen.
-Amúgy a harapással nincs semmi gond, csak nem mindegy az ereje.- Szélesedik ki a mosolyok, de nem nézek le rá csak folytatom a varrást.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Vissza az elejére Go down
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
Ugrás:
^
ˇ