Volentis 142
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Show me what you got [V]
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Morgan Ruh
Karakterlap : As above, so below
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 79
Morgan Ruh
Azonosítatlan létforma



#21Csüt. Ápr. 08, 2021 6:09 am
18+

- Ezt már szeretem. - mosolyodik el halványan, ahogyan Hwan engedelmesen elfekszik alatta.
Ugyan nincs ellenére az sem, ha meg kell vívnia a harcot az ágyban, de egy édes, engedelmes szeretővel sosem lehet melléfogni. Mindennek meg van a maga bája, Jeong-suk pedig ilyen különlegesség... Vétek volna nem belekóstolni. S ugyanilyen vétek lenne teljesen bepusztítani.
Hmmm.
Csók csókot követ, míg duzzadttá nem válnak a nővér ajkai, azután lágyan moccan lejebb, felfedezve a kecses nyakat, a puha bőrét, a finom kulcscsontot, az másik keblének súlyos halmait. Óvatosan karcolja fogaival az érzékeny részeket, s húz nyelvével ösvényt egészen a forró ölig.
Szájával és ujjaival szolgálja a másikat, elmerülve benne, hajszolva őt addig a bizonyos csúcsig, ahonnan nem fogja egyhamar ereszteni. Nem egy gyöngéd partner, nem szokása ez az engedékenység. Kegyelem.
Addig nem áll le, míg a gyönyör hangjait ki nem csikarja a másikból és még azután se sok időt hagy neki a pihenésre. Pár pillanat, néhány lélegzetvételnyi, apró, finom harapás az ínycsiklandó comb belső részén.
Vissza az elejére Go down
Jeong-suk Hwan
Titulus : Chen nővér
Tartózkodási hely : Jola
Hozzászólás száma : 126
Jeong-suk Hwan
civil



#22Csüt. Ápr. 08, 2021 7:10 pm
Ajkamba harapok ahogy ajkaival elindul lefelé. Lassan behunyom a szemem és úgy élvezem a gyengéd érintésait. Azapró harapások mosolyt csalnak arcomra. Ahogy egyre lejebb vonulúgy fokozódik bennem a vágy is, hogy végre megérintsen Ott engem. Ahogy az megtörténik hangosan nyögök fel és markolok bele a lepedőbe.
Tetszik,amit csinál és ezt folyamatosan jelzem is neki hanggal, a testem rezdüléseivel. Minden porcikám élvezi és egyre többet akar belőle. A szívem hevesen kalapál és szaporábban is veszem alevegőt. Egyik kezemmel a hajába túrok és kissé rámarkolok.
-Istenem!-Kúszik ki az ajkaim közül két élvezettel teli sóhaj között. A fejem teljesen kiürül.Már nem gondolok arra, hogy mennyire fura ez a helyzet, hogy nem egy férfival vagyok együtt.Azzal sem foglalkozom, hogy esetleg túl hangos lehetnék. Egyszerűen csak élvezem a kényeztetését és ahogy elérem a csúcsot egy újabb hangos nyögés törki belőlem miközben hátam kissé ívesen meghajlik.
Vissza az elejére Go down
Morgan Ruh
Karakterlap : As above, so below
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 79
Morgan Ruh
Azonosítatlan létforma



#23Pént. Ápr. 09, 2021 12:42 am
18+

Lágyan, finoman becézi tovább a nőt, míg az lassan lecsillapszik a gyönyört követően és visszatalál hozzá. Puha puszikat szór az ölére, a csípőjére, a hasára, ahogyan lassan halad felfelé, most sem hagyja ki a formás melleket, míg végül lecsap a nővér szép szájára. Hosszú, mély csókot vált vele, nyelvével felfedezve a forró zugokat és csupán akkor húzódik el, mikor kezdenének lassan kifogyni a levegőből.
- Hmm, nem minden hercegnő ártatlan, jól emlékszem, hogy ezt mondtad? - szólal meg félmosollyal az ajkain, az oldalára fordulva, de a lába még mindig Chen formás virgácsai között nyugszik, szabad kezével pedig egy pillanatra sem pihen meg.
Végigcirógatja a nővér selymes bőrét az oldalán, hol elmarkolja a combját, hogy aztán pofátlanul betérve a nedves, érzékeny ölhöz, ismét ingerelni kezdje azt. Csak egy picit, óvatosan, vigyázva...
- Lehet gyakrabban kéne közös programot szerveznünk. - teszi hozzá cukkolódva, ujjai közben tovább munkálkodnak Hwanon és nem tervezi, hogy egyhamar leáll ezzel.
Ahhoz túlságosan is élvezetesek a főnővér reakciói.
Messze még a reggel...
De egyszer az is elérkezik.
Vissza az elejére Go down
Jeong-suk Hwan
Titulus : Chen nővér
Tartózkodási hely : Jola
Hozzászólás száma : 126
Jeong-suk Hwan
civil



#24Pént. Ápr. 09, 2021 7:07 am
Kinyitom szememet, ahogy egyre feljebb kúszik hozzám. Egy mosollyal fogadom őt, de hamar megszakítja azt egy újabb csókkal. Egyik kezemmel a hajába túrok, míg a másikat a hátára helyezem. Elszakadunk egymástól, de ő nem hagyja abba. A keze ismét olyan helyre siklik, ami újabb sóhajokat "erőszakol" ki belőlem. A kérdésére ennek köszönhetően nehezen tudok válaszolni, de végül felé fordítom a tekintetem és rá mosolygok.
-Mondj csak egyet is,aki az!- Mert szerintem nincs olyan. Talán annak néz ki, de a gyönyörtől sokan elvesztik a fejüket... Ahogyan szerintem lassan én is teljesen elfogom. A kezem az övére téved ezzel nem eresztve el onnan. Tetszik, amit csinál ezt nem tudom tagadni. Akarom is, hogy folytassa, hogy ne álljon le vele.
Közben kicsit helyezkednem és most én hajolok közelebb hozzá, hogy megcsókolhassam.
-Támogatom...-Szakadok el tőle, hogy egy újabb hangosabb nyögést engedhessek szabadjára.
Vissza az elejére Go down
Morgan Ruh
Karakterlap : As above, so below
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 79
Morgan Ruh
Azonosítatlan létforma



#25Pént. Ápr. 09, 2021 1:46 pm
- Nem vagyok jártas hercegnőkben. - jegyzi meg egy vállvonással, és ebben a pillanatban jut eszébe, hogy nem rég még öltötték.
Az érzéstelenítő hatása lassan múlni kezd, a sebe pedig tompa, sajgós lüktetésbe kezd, ami ugyan nem elviselhetetlen, de azért nem is a legkellemesebb élmény. Lehunyja egy pillanatra a szemeit, aztán felül az ágyban és óvatosan megmozgatja a karját. Ad magának pár másodpercet, míg csillapszik a fájás és utána fordul ismételten Chen felé.
- Hol is tartottunk? - szegezi a kérdést a nővérnek, majd ismét fölébe kerekedik.

Valamikor jóval később.
A kommunikátora pittyegése ébreszti, jelezve, ideje volna kelnie. Ritka pillanatok egyike, mikor valaminek ténylegesen riasztania kell, máskor jóval a ciripelés előtt, magától eszmél a reggelre. Mondjuk tény, a tegnapi program szépen kivette belőle a szuflát... Pillantása a mellette szendergőre esik, aki édesen alussza a már nem is olyan ártatlanok zavartalan álmát, vagy legalábbis úgy tesz. Ki tudja? Volt már rá példa, hogy a pillanat múltával ismét beütött valakinél a bűntudat és próbált úgy tenni, mintha előzőleg nem alatta nyöszörgött volna a gyönyörtől.
De ez már nem az ő dolga.
Csöndesen igyekszik kihúzódni az ágy szélére és ugyanilyen nesztelenséggel kezd neki az öltözésnek.
Vissza az elejére Go down
Jeong-suk Hwan
Titulus : Chen nővér
Tartózkodási hely : Jola
Hozzászólás száma : 126
Jeong-suk Hwan
civil



#26Kedd Ápr. 13, 2021 8:18 pm
Akaratlanul is kiül rajtam az aggódás, mikor észre veszem rajta a fájdalom jeleit. Éppen megkérdezném tőle,mikor ismét fölém hajol. Nem szólok közbe, nem állítom le. Ő tudja, hogy mit visel el. Ha kell tudok adni neki fájdalomcsillapítót.

Az éjszaka, nos.... Tele volt meglepetésekkel, vagyis jobban mondva eggyel. Nem hittem volna, hogy egyszer Morgan fog kikötni az ágyamban. Sőt jelen állapotomban abban sem hittem, hogy bárki is kiköt ott. Egy ideje nem keresem az e fajta kontaktust... De ez... Mégsem tudtam ennek nemet mondani, mert jól esett. Mindent, amit csinált élveztem. Igaz próbáltam elérni, hogy ne csak egyoldali dolog legyen, de számomra ez egy igen is idegen terep volt. Mint egy szűz lány, aki először bújik ágyba valakivel.

Egyszer sem kelek fel az éjszaka. Kellően elfáradtamahhoz, hogy végigaludjam azt. Viszont mikor Morgan mocorogni kezd arra már felfigyelek. Előbb csak megmozdulok, csak később nyitom is ki a szemeimet, hogy megnézzem mi is történik.
-Ilyen korán mész?-Bár fogalmam sincs hány óra, de mégis úgy érzem még nem aludtunk eleget. A hangom halk,kissé rekettes. Meg sem várom a válaszát, csak behunyom a szemem és kezemel felé nyúlok. A kezét próbálám megfogni. Ha az sikerül csak húzni kezdem.
-Pihenj még. Mindenki ráér.-
Vissza az elejére Go down
Morgan Ruh
Karakterlap : As above, so below
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 79
Morgan Ruh
Azonosítatlan létforma



#27Szer. Ápr. 14, 2021 12:47 am
Próbálna tényleg csöndesen összekészülődni, de ez nem jön össze, legalábbis Hwan hamarabb megébred, mint azt gondolta. Orvosok, nővérek, inszomniások versenghetnének az éberalvó posztért. Az örökös készenléttel jár mindez. A nővér kérdése meglepi a semmiből, leteszi a felsőjét maga mellé, majd kissé oldalvást fordul, hogy a másikra pillanthasson.
- Kinek mi a korán. - ennyit jegyez meg egy mosollyal az ajkain, aztán mikor a nővér keze kutatóan nyúl az övéi után, szusszan egyet és hagyja magát.
Odahencseredik a "hercegnő" mellé, fejét a kezével támasztja meg, szabad karja Jeong-sukon, de most kivételesen nem téved "illetlen" helyekre, csupán ujjai között gyűrkészi finoman a lepedőt, ami a másik testét fedi el nyomokban.
- Ha ennyire marasztalnál... - hangja szemtelenül cseng, csak egy egészen picikét akarja húzni a nő agyát, igazság szerint semmi sürgős dolga nem akad, ami olyan, azt meg úgyis késő éjjelre halasztja.
Jelenleg nem a megszokott beosztás szerint alakulnak a dolgai munkatéren, amit nem bán. Sosem szeretett túl sok megkötéssel ténykedni, de ez most nem is lényeg. Ebben a pillanatban nem dolgozik.
- A szorgos főnővérünk lustálkodik. Ez is új. - teszi hozzá, és bár a kijelentés annyira lehet érdekes, mint azt mondani, az ég kék, a fű meg zöld, viszont ezzel is csupán azt érzékelteti, mennyire nem lát bele a másik életében a hivatásukon túl.
És az is jól látszik, mennyire nem szokása szex után összebújni. Egész picit megakasztja a helyzet.
Vissza az elejére Go down
Jeong-suk Hwan
Titulus : Chen nővér
Tartózkodási hely : Jola
Hozzászólás száma : 126
Jeong-suk Hwan
civil



#28Szer. Ápr. 14, 2021 6:36 am
Magam sem tudnám pontosan megmagyarázni, hogy miért is húzom vissza őt. Hozzá szoktam, hogy egy ilyen kellemes program után nincs összebújás. Talán pont ezért élvezem azt, hogy ő nem ment el?
Elmosolyodom, mikor vissza fekszik mellém, de a szememet továbbra sem nyitom ki, csak mikor ismét megszólal. Mosolyogva fordulok meg felé és pislogok fel rá nagyokat.
-Nem tagadom, hogy jól esik és miért ne élveznénk ki ezt a nyugalmat, amíg lehet?-Továbbra is suttogó a hangom, néha még mindig lehunyom a szememet pár másodpercre.
-Igen, mert megérdemli néha, ahogyan te is... De ha tényleg nagyon menni akarsz nem tartalak vissza.-Egy mosoly kúszik az arcomra, úgy pislogok fel, majd kicsit feljebb is húzom magam, hogy félig felülve helyezkedjek el mellette. Megdörzsölöm a szememet, majd a nyakára téved a pillantásom.
-Nem fáj?-
Vissza az elejére Go down
Morgan Ruh
Karakterlap : As above, so below
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 79
Morgan Ruh
Azonosítatlan létforma



#29Szer. Ápr. 14, 2021 2:27 pm
Visszahanyatlik a párnára, pillantása a kabin plafonját pásztázza, ahogyan a saját szobájának falával tenné. Kiélvezni a nyugalmat, amíg lehet? Néha, ritka pillanatokban mintha tudná mi az. Átadnia magát a "békességnek". Igaz, a nővér talán azt nem kifejezetten nevezné annak, vagy értékelné a módszereit, ahogyan eljut addig az állapotig... Nem mintha számítana, nem mintha az orrára kötné és érdekelné bárkinek az ítélete, miként éli az életét.
- Nem sietek sehová. Így meg főleg nem. - felemeli a balját és ujjbegyével finoman érinti meg a nővér orrhegyét.
Hwant akarta a kellemetlenségektől megkímélni, de mivel úgy tűnik a nőnek nincsen utólagos megbánása a történtekkel kapcsolatosan, nem kell játszania a tapintatosat. Nyújtózik egyet, gerince ívben hajlik meg és elégedetten sóhajt egyet, mikor a másik kérdése megakasztja. Szinte már el is feledkezett arról, mi miatt kötött ki a főnővér kabinjában. Megmozgatja a vállát, aztán az ujjaival végigtapogatja az említett területet.
- Volt már rosszabb is. Szépen összeöltötted. - ennyit felel, valóban nincsenek komoly fájdalmai, mindössze zavaróan feszül a bőr ott, ahol gyógyul a sebhely.
Érezni, nem érezni. Fájdalom. Élvezet.
Újabb történet bőrbe vésve.
- Szeretnél egyet te is? - moccan, fordul, Hwan fölébe kerekedik, kezeivel a nő feje mellé szögezve annak karjait, hogy véletlenül se szabadulhasson a másik.
Azután odahajol a nyakához, mint aki komolyan harapni készül, de egyelőre csak az ajkai siklanak végig a puha bőrön.
Vissza az elejére Go down
Jeong-suk Hwan
Titulus : Chen nővér
Tartózkodási hely : Jola
Hozzászólás száma : 126
Jeong-suk Hwan
civil



#30Szer. Ápr. 14, 2021 3:47 pm
Nem vagyok zavarban attól, ami az éjszaka történt. Akkor az elején még igen, hisz egy új és idegen helyzetbe kerültem, de Morgan elég hamar eltűntette a rossz érzéseimet ezzel kapcsolatban és már csak a kellemes emlékek maradtak meg róla, amin nincs mit szégyellni.
Végig mérem őt, mikor kinyújtoztatja magát. Nah igen... Mikor először megláttam... Nah akkor elszégyelltem magam. Az ő teste az enyémet képest. Nos maradjunk annyiban, hogy nem akartam hinni a szememnek. Egy versenyben biztosan könnyen legyőzne engem. Minden pasi álma egy ilyen nő...
-Ezt örömmel hallom.- Mosolyodom el és hagyom, hogy végül megint fölém kerekedjen. Nem ellenkezem vele, nyugton maradok mikor pedig, de picit elnevetem magam ahogy a nyakamhoz ér.
-Egy gyengéd harapásnak még én sem tudok nemet mondani.-Jelzem így felé, hogy ha nem is egy olyan komoly harapást, de egy kisebbet még én is képes vagyok élvezni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Vissza az elejére Go down
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Ugrás:
^
ˇ