Volentis 142
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Show me what you got [V]
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Morgan Ruh
Karakterlap : As above, so below
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 79
Morgan Ruh
Azonosítatlan létforma



#11Pént. Ápr. 02, 2021 8:33 pm
- Csak nyugodtan, eddig nagyon jól csinálod. - szólal meg és biztosítja a nőt a munkájának pontosságáról.
Csöndesen ücsörög és kivár, hála az érzéstelenítőnek, nem érez semmi fájdalmat, Hwan meg amúgy is tényleg ügyesen varrja össze. Pár öltés és szabadul, maga mögött tudhatva ezt az aprócska... kellemetlenséget. A nővérke szavaira finoman felvonja a szemöldökét, azután halk nevetést hallat.
- Nocsak, nocsak, Hwan. Mik ki nem derülnek itt a végén. - jegyzi meg cukkolva a másikat, majd mikor már az végez az öltésekkel, lazán csak összecsípi az ujjait Jeong-suk derekán, ahol eddig kényelmesen pihentettet a karját.
- És én azt hittem, hogy egy ártatlan hercegnő vagy. - teszi hozzá, aztán megmozgatja a vállát.
- Piros pont. -
Vissza az elejére Go down
Jeong-suk Hwan
Titulus : Chen nővér
Tartózkodási hely : Jola
Hozzászólás száma : 126
Jeong-suk Hwan
civil



#12Pént. Ápr. 02, 2021 9:24 pm
- Köszönöm, jó volt a tanárom.- Kacsintok egyet rá, de utána már megint csak a sebre koncentrálok. Nem akarom elrontani.
Csak mosolygok. Nah igen sokan hiszik ezt, pedig én sem vagyok ártatlan, de tény azért ennyire nem vagyok nyitott a durvulásra.
Kicsit megrezzenek a csipkelődésére, de csak én is mosolygok tovább.
-Egyik hercegnő sem ártatlan!- Rántom meg a vállam, majd a táskához sétálok.
- Várj! Még leragasztom.- Azzal hozom is már a nagyobb sebtapaszt, amivel gyengéden el is fedem a sebet.
-Most már kész!- Mondom kicsit büszkén.
Vissza az elejére Go down
Morgan Ruh
Karakterlap : As above, so below
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 79
Morgan Ruh
Azonosítatlan létforma



#13Pént. Ápr. 02, 2021 9:55 pm
Eltűnődve hümment, miközben Hwant hallgatja és hogy nem is annyira ártatlan a főnővér, mint amiyennek tűnik. Másnál, más körülmények között talán megállna a viccelődésnél, de a másik töretlen, bájos mosolya kissé felpiszkálja a csőrét. Szívesen megnézné, ahogyan a nő a gyönyörtől és egy leheletnyi kíntól kipirultan mindenre képes volna... csak mosolygásra nem. Mint egy cuki kis állatkát, úgy törné össze...
- Pazar ellátás. Köszönöm. - áttapogatja a kötést, aztán közelebb lép a nővérhez és egy apró puszit nyom az arcára.
- Mostmár tudom hova kell jöjjek, ha problémám akad. - kacsint egyet a lányra és mégegyszer körbepillant a kabinon.
- Remélem marad elég időd pihenni. -


Vissza az elejére Go down
Jeong-suk Hwan
Titulus : Chen nővér
Tartózkodási hely : Jola
Hozzászólás száma : 126
Jeong-suk Hwan
civil



#14Pént. Ápr. 02, 2021 10:09 pm
- Igazam nincs mit! Örülök,hogy tudtam segíteni. -  A puszi kicsit meglepődött, ami talán ki is ül az arcomra. Nem szoktam hozzá az ilyenekhez és őszintén szólva belőle ezt nem is néztem volna ki. Viszont hamar eltűnik a meglepődés és újra vissza tér a mosolyok.
- Hozzám nyugodtan jöhetsz. Bármikor elérhető vagyok. Sose kapcsolom ki a tabletet.- Bökök az asztalon pihenő kis kütyüre, ami most szerencsére csendben van.
- Más mint a ti kabinotok mi? Igazából nem rossz, meg lehet szokni nah meg nekem szerencsém van. Nekem nem kell osztozkodnom egy lakótárssal.-Nem is tudom,hogy azt hogy viselném el, szóval csak kiélvezni amíg csak lehet.
- Oh persze. Amúgy sem terveztem még aludni. Már csak holnap délután kell mennem. Szóval időm van bőven. - Közben elkezdem összepakolni a dobozát, amit hozott. Ennek köszönhetően háttal állok neki.
- Jah amúgy pár napig fürdésnél vigyázz vele... bár azt hiszem ezt nem kell magyaráznom neked.-Pillantok hátra a mondat erejéig, majd befejezem a pakolást.
-
Vissza az elejére Go down
Morgan Ruh
Karakterlap : As above, so below
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 79
Morgan Ruh
Azonosítatlan létforma



#15Pént. Ápr. 02, 2021 10:26 pm
- Vigyázz mit ajánlasz fel, a végén még rákapok. - egyértelműen csak vicclődik ezzel, bármennyire is csábító volna a szórakozgatás, rengeteg munkája van, ami nem ereszti.
A saját tabletje is folyamatosan készenlétben van, így megérti a nővér helyzetét. A kabinos kérdésre mindössze vállat von, annyival nem másabb a szoba, eltekintve néhány berendezéstől és a ténytől, hogy magad lehetsz .
- És mi jót tervezel a szabadidőddel? - érdeklődik a másik programja felől.
Egyelőre neki sincsen most különösebb dolga és a munkán megtanításon túl ne tölt sok időt Hwannal. Vagy épp másokkal, ha már itt tartunk. Ami olykor áldás, viszont manapság igencsak unalmas.
- Igenis, doki. - felel a tanácsadásra, majd Hwan mellé sétál és nekitámaszkodik az asztalnak.
- Akkor lehet újfent a segítséged kell kérnem. Fürdés ügyileg. - mosolyodik el pimaszul.



Vissza az elejére Go down
Jeong-suk Hwan
Titulus : Chen nővér
Tartózkodási hely : Jola
Hozzászólás száma : 126
Jeong-suk Hwan
civil



#16Pént. Ápr. 02, 2021 10:57 pm
A kérdésen elgondolkozom egy ideig. Igazából ne agyaltam még ezen. Örültem, hogy végre vége a műszakomnak.
-Igazából semmi extrát. Olvasni, pihenni, talán edzeni egyet.- Tényleg nem tudom, majd azt csinálom amihez éppen kedvem van. Az is lehet, hogy csak alszom egy jó nagyot.
Rá emelem a tekintetem mikor mellém lép, majd a szavaira az első reakcióm csak egy homlok táncolás, végül leesik a dolog. Az a nézés, az a mosoly minden csak nem ártatlan. És így össze is áll a kép. Ahogy felfogom az üzenetét azonnal zavarba jövök és először nem is reagálok neki, csak elkezdett kicsit kapkodni, aminek köszönhetően ki is esik a kezemből a fertőtlenítő, amiért rögtön lehajolok.
-Ne haragudj, csak ez kissé váratlanul ért. Nem számítottam erre.-Kezdek el habogni kicsi, de elutasítást még mindig nem kap tőlem. Az egyik énem azt mondja csak bele, mi rossz lehet belőle, hisz mióta nem volt ilyen alkalmam, míg a másik énem próbál lebeszélni róla, hogy ez nem én vagyok...
- Én még nem... Szóval... Nem voltam Úgy nővel.- Nézek most már a szemeibe, kissé kipirosodva.
Vissza az elejére Go down
Morgan Ruh
Karakterlap : As above, so below
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 79
Morgan Ruh
Azonosítatlan létforma



#17Pént. Ápr. 02, 2021 11:27 pm
Szótlanul ácsorog tobábbra is az asztal mellett, majd mikor a nővérnél leesik a kétfilléres és pániküzemmódba vált, nem bírja ki, és elneveti magát. Édes, drága Chen, vajon hányszor kerültél ilyen pironkodtató helyzetbe, mert... cukorból vagy? Fut át az elméjén a gondolat, de aztán ezt ezzel a sunggal el is hessegeti magától. Hwan már felnőtt nő, ha valami nem tetszik neki, majd mondja. Ahogyan Morgan is az és ha valamit akar, akkor azért tesz. Például most szívesen eljátszana a főnővérrel... minden őrlődés és felesleges agyalás nélkül.
- Hmmm mit értesz az alatt, hogy úgy? - szegezi a kérdést a másiknak, persze, pontosan tudja mire céloz Hwan.
Nem tudja, hogy megszabadítsa a "kínlódástól" vagy lökjön rajta egy picikét. Végül az utóbbira teszi le a voksát, mert ahhoz túl szórakoztató a helyzet, mintsem most távozzon. Így aztán magához húzza a nővért és lágyan megcsókolja őt. Hogy ez búcsúzós jóéjt csók lesz vagy több, már nem rajta áll.


Vissza az elejére Go down
Jeong-suk Hwan
Titulus : Chen nővér
Tartózkodási hely : Jola
Hozzászólás száma : 126
Jeong-suk Hwan
civil



#18Vas. Ápr. 04, 2021 8:13 pm
Igaz kedvelem Morgant, de álmomba sem gondoltam volna azt, hogy egyszer ilyen helyzetbe kerülök az ő társaságában. Sőt őszintén szólva soha nem gondoltam, hogy egy nő társaságában ilyen helyzetbe kerülhetek majd. Most mégis megtörténik. Igaz kissé lassan fogtam fel a jelzéseket, de végül csak megértettem.
-Intim közelségben.-Válaszolok neki, bár úgy érzem teljesen feleslegesen tettem. Elég egyértelműen fogalmaztam és most már elég egyértelműek az ő jelzései is.
De én még mindig nem mozdulok felé. Viszont ő cserébe megteszi az első lépést (?). Közelebb von magához, majd megcsókol.
A gondolataim ezerrel cikáznak a fejemben. Az egyik hang üvölt, hogy hajrá, menjek bele, lazítsak. Régen nem volt már alkalmam ilyenhez és ő örömöt akar adni nekem, miért lenne ez akkora nagy baj? Csak engedjek neki, hagyjam hadd sodródjak az árral és ne agyalj ennyit.
Eltelik egy kis idő, de végül az a hang mélyen elnyomja a gyengébbiket, aki megpróbált leállítani. Így hát megkapja a viszomzást tőlem, de érzehető, hogy nem túl merész.
Vissza az elejére Go down
Morgan Ruh
Karakterlap : As above, so below
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 79
Morgan Ruh
Azonosítatlan létforma



#19Szer. Ápr. 07, 2021 10:24 pm
18+?

Érezve a nővér hajlandóságát, elmélyíti a csókot, miközben jobbja felkúszik a másik tarkójára, baljával pedig finoman a felső alá simít, ahol ujjai lágyan becézik végig Chen oldalát, majd siklanak le a derekára. Nem éppen ezt tervezte az estére, de csöppet sincsen ellenére a dolgok alakulása...
Alapvetően nem szereti a munkát a magánéletével keverni, de... a kivétel erősíti a szabályt, nem igaz?
Ajkai lassan szakadnak el a nőétől, és az ölelése is enyhül körülötte, csak annyira, hogy az ágyhoz vezethesse őt. Ha magától nem mozdulna, akkor finoman elkezdi vetkőztetni Chent, előbb a felsőjétől szabadítja meg, amit aztán az alsó következik, míg a másik gyönyörűen és anyaszült meztelenül nem áll előtte. Leplezetlen élvezettel mustrálja végig a törékeny testet, ami pont ott gömbölyödik, ahol kell. Finoman megnyalja a szája szélét, pillantása akár egy ragadozóé, aki épp most talált rá a legízletesebb falatra.
- Csak bízz rám mindent. - hajol oda a nő füléhez, apró csókot nyomva a nyakára, majd gyengéd, de határozott mozdulattal az ágyra nyomja őt és nem sokkal később fölébe kerekedik.
Újabb csókot pecsétel Hwan puha ajkaira, miközben a formás lábak közé helyezkedik, ujjaival a combon simítva fel.
Vissza az elejére Go down
Jeong-suk Hwan
Titulus : Chen nővér
Tartózkodási hely : Jola
Hozzászólás száma : 126
Jeong-suk Hwan
civil



#20Szer. Ápr. 07, 2021 11:15 pm
Én sem számítottam arra, hogy a napom így ér véget. Zavarban vagyok, amit nem is tudok leplezni. Kissé úgy érzem magam, mint a legeslegelső alkalommal. Hasonló helyzetben voltam akkor is, de az egy fiúval történt meg és azóta... Nah igen... Abban már van tapasztalatom. Ez viszont teljesen új a számomra. Ha valaki megkérdezte volna, hogy nő társaságát élvezném e így, szerintem hevesen ráztam volna meg a fejem. Most mégis igent mondtam neki. Talán egyrészt a kíváncsiság, másrészt meg a vágy, hogy valaki "törődik" velem még ha csak egy estére is.
Az érintésétől kellemesen megborzongok és hirtelen észbe kapok, hogy nem is akarom, hogy abba hagyja. De a csók, simogatása mégis abba marad. A szemeibe nézek és hagyom, hogy vezessen. Az ágyhoz érve lepillantok rá, majd vissza Morgan szemeibe. Ahogy elkezdi lehámozni rólam a ruháimat érzem, hogy elvörösödöm, pedig nem vagyok az a szégyenlős fajta. Most mégis itt állok előtte a tiszta valómban kipirosodott arccal.
-Rendben!-Suttogom én is a szavakat majd végül elfekszem az ágyon, felhúzott lábakkal, hogy Ő fölém hajolhasson. A csók közben, talán reflexből, de most az én kezemcsúszik a derekára, hogy simogatni kezdjem puha bőrét.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Vissza az elejére Go down
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Ugrás:
^
ˇ