Volentis 142
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Show me what you got [V]
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
Morgan Ruh
Karakterlap : As above, so below
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 79
Morgan Ruh
Azonosítatlan létforma



#31Szer. Ápr. 14, 2021 4:41 pm
Leáll egy pillanatra és elgondolkodik a nő szavain, már ami a gyengéd harapást illeti. Tegnap/ma hajnalban ugyan elég engedékeny volt és a másik határain belül játszadozott, de ezt nem tervezi így folytatni. Sok mindent tud és szeret is élvezni az ágyban, de a gyengédséget nem igen műveli, főleg nem hosszútávon.
- Mi lenne, ha megmutatnád mire gondolsz? - szegezi a tekintetét a nővérre, közelebb hajolva hozzá, szinte belesuttogva a szavakat annak ajkaiba.
- Hmm? Szabad kezet kapsz. - nyom egy apró csókot Hwan szájára, miközben karjaival megtámaszkodik mellette, mert ha a másik le kívánja gyűrni, akkor azért picit többet kell tennie.
Most már nem játszhatja ki a tapasztalatlanok kártyáját.
Meg aztán kifejezetten élvezi figyelemmel kísérni a főnővér frusztrációját, ahogyan az új szituációval kell szembesülnie.
- Pillecukor királylány. - cukkolja még pluszban a másikat és szenvtelenül mustrálja végig őt, miközben kicsomagolja a takaró alól.
Vissza az elejére Go down
Jeong-suk Hwan
Titulus : Chen nővér
Tartózkodási hely : Jola
Hozzászólás száma : 126
Jeong-suk Hwan
civil



#32Szer. Ápr. 14, 2021 5:26 pm
Ahogy azt már említettem neki korábban én nem vagyok az a fajta, aki a túlzott erőszakot szívlelné egy testi kapcsolatban.Tény sosem tapasztaltam meg milyen, de nem is vonzódom hozzá még ha ez másoknak ciki is, vagy érthetetlen. Tartsanak akkor engem túl nyuszinak, de ez vagyok én.
Elmosolyodom a felajánlására. Mutassam meg én? Végül is miért ne? Csak nem biztos,hogy olyan nagyon élvezni fogja, mint más társaságában.
Nem mondok neki semmit. Kissé belepirulok abba, hogy végig mér engem ismét. Amint mondtam miután megláttam, hogy ő hogy néz ki ruha nélkül elszégyelltem magam.
Egyik kezemmel az álla alá nyúlok, hogy arcát visszatereljem hozzám, hogy megcsókolhassam őt. A csók végén gyengéden harapok bele a másik ajkába. Nem fogok neki fájdalmat csinálni, nem vágyom a vérének ízére. Az nem én lennék. Kezeimet végül a vállaira helyezem és próbálom őt egy határozott mozdulattal ellökni, hogy végül én kerülhessek felülre.
Vissza az elejére Go down
Morgan Ruh
Karakterlap : As above, so below
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 79
Morgan Ruh
Azonosítatlan létforma



#33Szer. Ápr. 14, 2021 9:09 pm
Készséggel csókol vissza, miért is ne tenné, mikor egy ilyen csinos nő kezdeményezi azt? Egészen belefeledkezik ebbe, így mikor Hwan fölékerekedne, azt sikerrel teszi meg, pillanatok alatt fordul a kocka és most ő fekszik a hátán, mondhatni teljesen "kiszolgáltatva" a főnővérnek.
Haja legyezőként terül szét a párnán, karjai széttárva, barna íriszei a lányét fürkészik és kíváncsian várja, szemléli, mi lesz a következő lépés. Jeong-suknak is megvan az a képessége, hogy meglepetéseket okozzon akkor, mikor a legkevésbé sem várná az ember.
- Lám, lám. Valaki kezd nagyon határozottá válni. - mosolyodik el és finoman beharapja utána az alsó ajkát.
Nem mintha eddig probléma lett volna a főnővér fellépésével, legalábbis a munkában. Elég kemény tud lenni, ha a helyzet megkívánja. Az meg, hogy amúgy tényleg egy kis cukor nőszemély? Továbbra sem rossz dolog, sőt...
De az édes nem mindennel illik össze vagy keveredhet jól el.
Most azonban nem ezen akar agyalni, hogy őszinte legyen, semmin sem óhajtja az agytekerényeit járatni. Ha így lenne, nem maradt volna itt. Végül csak felemeli a karjait és átfonja velük Hwan karcsú derekát, hogy lehúzhassa magához.
- Én meg türelmetlenné. - markol fel a sötét fürtökbe és harap.
Nyakat. Erősen, de nem túl erősen, legfeljebb bosszantó, vöröses-lilás plezúrt hagyva a másik selymes bőrén.
Vissza az elejére Go down
Jeong-suk Hwan
Titulus : Chen nővér
Tartózkodási hely : Jola
Hozzászólás száma : 126
Jeong-suk Hwan
civil



#34Szer. Ápr. 14, 2021 11:45 pm
Mármegint 18+ amúgy Smile

Kicsit meglepődöm, hogy milyen könnyen sikerül fordítani a helyzeten. Szerintemjóval erősebb ő nálam, könnyen meg tudta volna akadályozni a dolgot, ha akarja. Viszont a jelekből azt veszem ki, hogy tényleg meg szeretné tapasztalni azt, hogy milyen mikor én kezdeményezek.
A szavaira mosolygok egyet. Én is az a személy vagyok, aki nem fog azonnal minden kis titkába beleavatni, főleg azok után, amiken mostanában átestem. Azival való találkozásom az edzőteremben nem éppen ért jó véget. Megbántott, még ha nem is az volt vele a szándéka és próbálok neki megbocsátani, de túlságosan is olyan pontot talált el, ami hosszú távon hagy nyomot maga után.
Nem figyelek oda és máris egy pillanatra ismét préda válik belőlem. Felszisszenek a harapására, de nem tépem ki magam a szorításából. A mosolyom még mindig ott csücsül a szám sarkában. Viszont ismét letámadom az ajkait és a heves csók közben kezemmel végig simítok nyakán, mellén, hasán, egészen le a lábai közé, hogy most én kényeztessem ott őt.
Vissza az elejére Go down
Morgan Ruh
Karakterlap : As above, so below
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 79
Morgan Ruh
Azonosítatlan létforma



#35Kedd Ápr. 20, 2021 1:35 pm
Újabb élvezetes órák következnek, amik ellen egyáltalán nincsen kifogása és amikbe készségesen veti bele magát. Hwan pedig, nem meglepően, igencsak gyorsan tanul, így aztán tényleg nem marad semmi oka panaszra...

Valamikor később.
Halkan pihengve fekszik a hátán, tekintete ezúttal Hwanon nyugszik, majd egy aprócska mosollyal ajándékozza meg a nővért, mielőtt felülne és kihúzódna az ágy szélére. Ismételten.
- Ma sem kell az edzőterembe mennem. - jegyzi meg egy halk nevetéssel, aztán elkezd felöltözködni, mert a végén tényleg nem lesz semmi a napból.
Nem mintha probléma lenne lustálkodni és... egyebek, de eléggé be van táblázva ahhoz, hogy nem nagyon lazíthasson. Komotósan felöltözik, a vállára friss tapasz kerül, amit a sáljával fed el, azután odafordul a nő felé és lehajol hozzá még egy csókra.
- Köszönöm a segítséget, mégegyszer. - kacsint rá, aztán távozik a színről, mert... munka.
Hwanci meg hadd élvezze ki a szabadnapját.

//Köszönöm a játékot <3
Vissza az elejére Go down
Jeong-suk Hwan
Titulus : Chen nővér
Tartózkodási hely : Jola
Hozzászólás száma : 126
Jeong-suk Hwan
civil



#36Kedd Ápr. 20, 2021 4:48 pm
Igazán kellemes ébresztőben van részem, részünk. Most igyekszem, ha nem is mindent, de egy részét visszaadni annak, amit tőle kaptam az éjszaka.
Kellemesen elfáradva fekszem mellette.Először a plafont figyelem, majd tekintetem levándorol Ő rá. Az én arcomon is megjelenik a mosoly. Az edzőterem.... Nah igen. Rajta meglátszódik, hogy gyakran látogatja azt a helyiséget.
Csendben nézem végig ahogy felöltözik. Nincs túl sok erőm kimászni az ágyból. Azt hiszem egyszerűen csak fogom magam és folytatom az alvást miután elmegy. A csókot viszonzom neki, majd egy újabb mosolyt kap.
-Én köszönöm.-Hogy megmutatta mind ezt nekem. Hazudnék,ha azt mondanám nem élveztem. Tény sose gondoltam volna, hogy egyszer egy nővel fekszem le, de örülök,hogy így alakult a dolog. Valami újat és jót tapasztalhattam meg.

//Én is köszönöm <3
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Vissza az elejére Go down
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
Ugrás:
^
ˇ