Volentis 142
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Don't fear the reaper [V]
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Morgan Ruh
Karakterlap : As above, so below
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 79
Morgan Ruh
Azonosítatlan létforma



#11Kedd Dec. 22, 2020 1:25 pm
- Az a ritka, mikor valamit nem hallgatnak el. Túlságosan jól keverik a kártyáikat, noha ezen a ponton inkább csak megfélemlítésről beszélhetünk, mintsem logikus kétségekről, amiket az emberekben ébresztenek. - vállat von, pontosan tudja, hogy ezt nem itt és nem Hwannak kell elmagyaráznia.
A lázadás nem a semmi miatt jött létre és aki idecsatlakozott, ilyen-olyan indokkal, azt már nem kell győzködni a Consilium rothadtságáról. Ismételten a nővérre pillant, kissé félrebiccenti a fejét és megereszt egy félmosolyt.
- Nem hangzik hülyén. Alapvetően társas lények vagyunk és az utódlás is eléggé belénk vésődött, aztán nyilván sok minden meghatározza végül miként alakul a dolog. De nem tartom hülyeségnek az aggályaidat és a kíváncsiságodat. - feleli a nőnek, aztán eltolja magát az asztaltől, összeszeszedi a szemetet és kidobja azt, fő a tisztaság, ugyebár és pótcselekvésnek sem utolsó a művelet.
Néhány másodpercnyi időnyerés.
- Én túléltem, ez a lényeg. Nem szerelemből házasodtam és nem is tudtam sohasem megkedvelni se őt. Viszont a halálát nem kívántam. - elhallgat, összefűzi a karjait a mellkasa előtt, Jeong-suk valóban naívnak hangzik.
Az összes felsorolt ember...droid... a képességeikben nincsen kétsége, ami pedig a személyiségüket illeti, mindenki úgy játssza meg magát, ahogyan akarja vagy tudja. Az egészséges kételkedés még nem ártott meg senkinek sem, és elég helyet hagy ezzel arra, hogy a legrosszabbra készüljön, majd esetleg pozitívan csalódjon. Ebből lehet hova építkezni. Viszont a vak bizalomtól kipukkant lufit nem igen fújják fel megint.
- Mit szólnál hozzá, ha vennék tőled némi vért? Abból már le tudok futtatni pár vizsgálatot. - szólal meg ismét, témát váltva.
Vissza az elejére Go down
Jeong-suk Hwan
Titulus : Chen nővér
Tartózkodási hely : Jola
Hozzászólás száma : 126
Jeong-suk Hwan
civil



#12Vas. Dec. 27, 2020 7:20 pm
Jól esnek a bíztató szavai. Eddig senkivel sem beszéltem erről. Nem is nagyon vannak olyan ismerőseim, akiknek megosztanám az életem eme részét. Igaz ott van Azi, mint egy jó barát, akire számíthatok, de... Őt sosem érdekelte, hogy mi van velem, így sosem meséltem magamról, a múltamról. Néha talán egy-egy alkalommal elő jött, de semmi több. Én már többet tudok róla és nem csak azért mert sokan szerepelt a hírekben a Volentisen, hanem szerencsére egyre többet mesél megáról. Gondolom ez annak köszöhető, hogy most már jobban megbízik bennem.
-Ilyen szempontból örülök, hogy nem lehetek terhes. Ki tudja milyen pasas mellé lyukadtam volna ki. Ezt sosem tudtam megérteni a Consiban, ahogyan sok mást sem. De nyilván nem is az a céljuk, hogy megértsük őket. Csak kövessük őket mint egy birka csorda és kész.-Rázom meg a fejem. CSak azzal nem számoltak, hogy lesznek olyanok, akiknek telitődik a pohara a sok hazugságuk miatt.
-Oh... öhm... persze... jó.-Kissé meglep a dolog, de végül is miért ne tehetné meg? Nem lesz rosszabb tőle nekem, sőt. Legalább megtudom, hogy mi folyik bennem.
-Bocsi, csak hirtelen jött, de igen... Benne vagyok! Most akarod csinálni?-
Vissza az elejére Go down
Morgan Ruh
Karakterlap : As above, so below
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 79
Morgan Ruh
Azonosítatlan létforma



#13Vas. Dec. 27, 2020 7:46 pm
- Aztán majd meglepődsz, ha valaki mégis felkoppint. Furcsa az emberi szervezet. - jegyzi meg, aztán bocsánatkérően felemeli a kezét a nő felé.
Nem szándékozik túlságosan nyers lenni, de sosem lehet tudni mikor gondol egyet a szervezet és cselekszi a totál ellenkezőjét annak, mint amire számítanak. Ez lehet a meddőség vagy éppen egy nem várt terhesség is. Utána pedig késő bánat...
Miután a lány beleegyezik a vizsgálatba, mosolyogva összepaskolja a tenyereit, aztán a vérvételes készlethez megy és előkészíti a a terepet.
- Oké, hajtsd fel a felsőd ujját, lássuk csak miből élünk. - szólal meg újfent, aztán ha Hwanc felkészült rá, keres egy jóképű vénát és le is csapol a másiktól néhány ampulla vért.
Gyorsan, fájdalommentesen dolgozik, a másik csak egy csöppnyi szúrást érezhet, valószínűleg a karszorító kellemetlenebb, mint maga a tű.
- Meg is vagyunk vele. Tessék. - leragasztja a szúrás helyét, aztán elpakolja az üvegcséket, hogy később elemezhesse őket.
- Bármi is lesz az eredmény, nem szabad elkeserednek. Sokkal több vagy annál, mintsem tudsz e gyereket kihordani vagy sem. Itt vagy velünk, segítesz, ahol tudsz. Támogatsz mindenkit, ez pedig sokkal többet ér, mint hogy miként funkcionál a méhed. - teszi hozzá.
- Azért nyakra-főre ne engedj mindenkit beléd élvezni. Az ördög sosem alszik. - bónusz anyai kéretlen tanács.
Vissza az elejére Go down
Jeong-suk Hwan
Titulus : Chen nővér
Tartózkodási hely : Jola
Hozzászólás száma : 126
Jeong-suk Hwan
civil



#14Vas. Dec. 27, 2020 8:30 pm
-Nah igen. Az biztos, hogy meglepődnék a dolgon.-Nem is foglalkoztam ezzel, míg Azival élveztük egymás társaságát, hisz azt mondták nekem, hogy esélytelen, hogy teherbe essek. Így minek is kellett volna erre odafigyelni? Viszont egyre töbször jut eszembe az, hogy vajon mi lehet az oka a dolognak?
Választ nem kapok, de a mozdulataival elárulja, hogy igen... Most akar tőlem vért venni. Nagyon nem kell felhúznom a felsőmet. Most nem vagyok az egyenruhámban, csak sima pólót vettem fel, aminek rövid az ujja, így az nem is fogja zavarni őt.
Nem félek a tűtől, vicces is lenne nővér létemre. Tény nem kellemes, mikor vért vesznek az embertől. Bár, ha az illető jól csinálja, akkor tényleg nem lehet megérezni a dolgot. És Morgan nagyon is jól csinálja. Hamar lefolyik az a mennyiségű vér, ami kell neki. Nem is gondoltam volna, hogy ilyen sokat csapol le belőlem, de égül is miért ne hagynám? Túl sok mindent amúgy sem tud kezdeni vele.
-Ez kedves tőled, de nem reménykedem. Eddig is abban a hittben voltam, hogy sosem lesz gyerekem. Most sem gondolkozom másképp, csak kíváncsi vagyok az okokra. Ha meg valamiért mégis jó hírt adsz, akkor majd kellemesen meglepődöm.-Mosolyodom el, majd csak meglepetten pislogok az őszinteségén. No nem vagyok egy nagyon szégyenlős emberke, de azért ennyire nyíltan nem is szoktam beszélni ilyen témákról.
-Öhm... Nem vagyok az a fajta, aki mindenkivel összefekszik.-Mondom kissé elkomolyodva.
-Különben is már rég nem volt alkalmam... És szerintem egy ideig nem is lesz.-Azi is úgymond egy állandó partnerem volt, mellette nem kavartam mással. Még akkor sem ha nem is jártunk vagy nem számított volna megcsalásnak.
Vissza az elejére Go down
Morgan Ruh
Karakterlap : As above, so below
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 79
Morgan Ruh
Azonosítatlan létforma



#15Hétf. Dec. 28, 2020 4:54 pm
- Ne haragudj, ha úgy hangzottam, mint aki könnyűvérűnek tart. Csak egy szimpla tanács volt. - vállat von, valóban nem állt szándékában minősíteni a nővér szexuális életét.
Ez, tulajdonképpen mindenkinek a magánügye, és ha lesz belőle poronty, ha nem, ez senkire sem tartozik. Hwan szavaira mindössze biccent egyet, nos, ehhez megint nincsen mit hozzáfűznie, valószínű teljesen más pályán játszanak, így értelmetlen volna a személyes tapasztalatokat összehasonlítani.
- Nos, még mindig ott van az önkielégítés. Ha nagyon nem bírsz magaddal. - kézenfekvő dolog, szó szerint.
Közben a tabletjén pötyög, újabb fájlt nyit a már meglévői közé, ezúttal a nővér kerül a magánnyilvántartásába. Ezek amolyan kisebb projektek, a saját szórakoztatására, hiszen... nem volna köteles ezzel foglalkoznia, főleg nem ami a hivatalos munkáját illeti.
- Napokon belül küldöm majd neked az eredményeket. Abból kiindulva pedig megnézzük mit tehetünk, mi lenne a következő lépés, már ha lehetséges a következő lépés. - jegyzi meg és Hwan felé fordul.
- Szeretnéd folytatni az órát vagy mára elég volt? -
Vissza az elejére Go down
Jeong-suk Hwan
Titulus : Chen nővér
Tartózkodási hely : Jola
Hozzászólás száma : 126
Jeong-suk Hwan
civil



#16Szomb. Jan. 02, 2021 3:33 pm
Nekem még mindig furcs ennyire nyíltan beszélni az ilyen dolgokról, de végül is mi szégyellnivaló van ebben? Nem fogom neki megosztani, hogy kivel hol és hányszor. Ennyire azért nem vagyok szabad szellemű.
-De az mégsem ugyanolyan...-Nem mondom, hogy egy rossz megoldás, de egy másik partnerrel. Nos azt hiszem ezt a dolgot nem kell neki elmagyaráznom. Gondolom ő is többször élvezte egy férfi, vagy nő közelségét.
-Rendben, ez jól hangzik. Köszönöm.-Nem fogom siettetni az eredményekkel. Szívességet tesz nekem. Majd ki is kell találnom, hogy hogyan tudom majd neki meghálálni ezt. De még nem is ismerem őt. Nem tudom mit szeret vagy sem. De talán ezen majd változtat a sok közösen eltöltött idő.
-Szerintem kezdésnek ez mára elég volt, de következő alkalommal ne kímélj!-Mosolyodom el, majd végre én is elmozdulok az asztaltól, hogy segítsek neki rendet rakni.
Vissza az elejére Go down
Morgan Ruh
Karakterlap : As above, so below
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 79
Morgan Ruh
Azonosítatlan létforma



#17Szomb. Jan. 02, 2021 6:05 pm
Egyetértően bólint a nővérrel, mikor a pakolásra és arra kerül a szó, hogy zárják a mai napot. kzedésnek tökéletesen elég volt ennyi, tovább húzni-nyúzni magukat csak energiarablás volna. Különben is, kissé későre jár már az idő.
- Ne aggódj, nem foglak babusgatni a következő alkalommal sem. - vonja félmosolyra az ajkait, azután elzár, leltároz, dokumentál mindent. amit szükséges.
Ha a nővér szeretne, elhagyhatja a terepet, Morgan viszont még marad, akad némi tanulmányoznivalója, ez azonban már olyan, amit szigorúan bizalmasan szeretne kezelni, így kívülállóknak nincs hozzáférése.

//Köszönöm a játékot és majd folyt.köv. Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Jeong-suk Hwan
Titulus : Chen nővér
Tartózkodási hely : Jola
Hozzászólás száma : 126
Jeong-suk Hwan
civil



#18Vas. Jan. 17, 2021 4:01 am
-Chen felépülése után-

Hosszú szünet után ismét itt vagyok. Szeretném folytatni a tanulást, így bejelentkeztem Morganhez. Lehet még túl kora, lehet még pihennem kellene, de nem megy. Haladni akarok a tanulással, szeretném fejleszteni magam és legalább a gondolataimat is eltereli.
Még mindig van mit tanulnom tőle. Ma sem jövök hozzá üres kézzel. Ismét hozok két pudingot. Ez már olyan hagyománnyá vált. De jól esik esik minden alkalommal, mikor megtartuk azt a kis pihenőt.
Legutoljára hátam közepéig érő hajjal jártam itt.. Most már egy kendő rejti el a kis apró hajnak nem igen nevezhető kis valamit a fejemen. Nam tartom szépnek, nagyon nem. Ezért is rejtegetem mindenki elől.
Szokás szerint most is időben érkezem. Kopogtatok és várok. Amíg nem kapok engedélyt a belépéshez, vagy nem nyit nekem ajtót türelmesen várok.
Vissza az elejére Go down
Morgan Ruh
Karakterlap : As above, so below
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 79
Morgan Ruh
Azonosítatlan létforma



#19Kedd Jan. 19, 2021 12:12 pm
A szike puhán siklik a bőrön, mint forrókés a vajban, a szövetek könnyedén adják meg magukat, akadálytalanul nyílnak meg és engednek betekintést a testbe. Órák óta dolgozik ezen, a sokadik hangfelvétel készül a procedúráról, aminek minden lépését részletesen kommentálja.
Rá egyáltalán nem jellemző módon feledkezik meg az időről és már csak akkor eszmél fel, mikor a bejárati ajtó érzékelői valakinek érkeztét jelzik. Egészen pontosan Jeong-sukét. Elmormol egy-két szitok szót az orra alatt, nos, nem a nő miatt, sokkal inkább a saját felkészületlenségéért. Lehunyja a szemeit, mély levegő, kifúj. Tekintete azután a tetemre esik, letakarja, és ahogyan van, visszatolja a tárolóegységbe, ráér később befejezni és szétszortírozni a dolgait. Az eszközeit csak belesodorja a fertőtlenítőbe, kezet mos, köpenyt cserél, rekord idő alatt, noha még így is kérdéseket vethet fel, miért nem nyitott azonnal ajtót. Talán a nővér mindezt felfogja a különcségének.
- Hwan! - üdvözli a másikat, beengedve őt a laborba.
Mosolya egy kissé legörbül az ajkairól, amint megpillantja Hwant. Hallotta a történteket, de... most először látja azóta.
- Gyere... beljebb. Látom, felkészülten érkeztél. - bök a pudingokra.
- Kicsit már hiányzott. -
Vissza az elejére Go down
Jeong-suk Hwan
Titulus : Chen nővér
Tartózkodási hely : Jola
Hozzászólás száma : 126
Jeong-suk Hwan
civil



#20Kedd Jan. 19, 2021 6:45 pm
Nem nyit nekem rögtön ajtót, ami kissé fura a számomra, de nem esem kétségbe, vagy dühödöm fel. Türelmesen várok, majd egy mosollyal köszöntöm én is őt.
-Szia Morgan! Ugye nem jöttem rosszkor? Ha szeretnéd áttehetjük.-Gondolom éppen dolga volt, amiben lehet megzavartam őt. Így nem akarom őt feltartani, hisz a tanulás megvár.
-Igen, hoztam. Jól jön egy kis édesség a tanulás után. Meg szerintem egészen finom, ahhoz képest, hogy semmi köze a földihez.-Mind a ketten tudjuk milyenek az igazi hazai ízek. Nehéz volt az elején megszokni ezeket az újakat. A kávét alig bírtam meginni, de végül hozzászokik az ember. Ma már nem is veszem észre, hogy a kávéink csak gyenge utánzatok és nem az ízéért isszuk őket. A pudingokat a szokásos helyre teszem, majd Morgan felé pillantok. Kíváncsi vagyok, hogy ma vajon mit fog megtanítani.
-És hogy vagy? Régen beszéltünk.-Aminek megvan az oka, de ezt most ne is firtassuk. Nem ezért vagyok itt.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Vissza az elejére Go down
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Ugrás:
^
ˇ