Volentis 142
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Don't fear the reaper [V]
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
Morgan Ruh
Karakterlap : As above, so below
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 79
Morgan Ruh
Azonosítatlan létforma



#31Szer. Márc. 03, 2021 3:14 am
Átnyújtja a tabletet a nővérnek, aztán ellöki magát az asztaltól és egy kicsit arrébb sétál, hogy teret adhasson a másiknak. Noha tényleg "jó" hírekkel szolgálhatott, ez még közel sem jelenti azt, hogy Hwannak egyszerű lesz bejárnia a várandósság útját, ha egyszer a gyerekvállalás mellett dönt majd. Képesnek lenni valamire és a gyakorlatba megtenni a dolgot két külön kategória.
- A helyzet az, hogy a tested folyamatos stressz alatt van, és a túlélésre fókuszál, ez nem kevés hormonális káosszal jár. Terápia, folyamatos orvosi megfigyelés, illetve pontos időzítés, ez a kulcsa annak, hogy babád lehessen. - összegzi a tényeket, ami első körben nem hangzik bonyolultnak, ám ahogyan azt előzőleg említette, elméletben és gyakorlatban megtenni a kellő lépéseket nem ugyanaz.
Túl sok tényezőtől függ a siker.
- Ennél többet egyelőre nem igen tudok mondani. Ténylegesen értelme akkor lesz mindennek, ha megtalálod a neked tetsző spermadonort... partnert. És valóban terhes akarsz lenni. - von vállat, aztán bocsánatkérően elmosolyodik, ha esetleg ez a megfogalmazás kissé nyersnek hatna a nővér számára.
Kedves, párja, szerelme, egyre megy. Végül hátat fordít a másiknak, majd egy üveg vízért sétál, hogy azzal öblítse le a puding ízének maradékát.
- Talán nem is olyan nagy baj, hogy a Volentisen nem sikerült megtermékenyülnöd. Ott a köznép gyermekeire nem sok jó vár. Pótolható árucikkek. Itt, itt ha eljön az ideje, még szép jövője is lehet az utódodnak. - teszi még hozzá, és ezzel a mondatával igyekszik megkísérelni a kedvességet.
Némi biztatással egyetemben.
Vissza az elejére Go down
Jeong-suk Hwan
Titulus : Chen nővér
Tartózkodási hely : Jola
Hozzászólás száma : 126
Jeong-suk Hwan
civil



#32Vas. Márc. 21, 2021 10:09 pm
Érdeklődve nézem végig az eredményeket. Bár nem a legjobb a helyzet, de nem reménytelen. Ha nagyon szeretném tényleg összejöhet a dolog.
Miközben Morgan magyaráz felemelem rá a tekintetemet. Nah igen így hallva kissé durvábban hangzik, de továbbra is azzal nyugtatom magam, hogy nem lehetetlen. Eddig azt hittem esélyem sincs. Most viszont megtudtam, hogy bizony van remény, csak sokat kell majd dolgozni érte. De ha esetleg el fog jönni az ideje biztosan mindent megteszek érte.
-Igen, ebben igazad van. Majd akkor lesz ez újra téma, mikor oda jutok... De azért jó tudni, hogy megvan rá az esélyem. Köszönöm a segítségedet és az idődet. Ha egyszer valahogy viszonozhatom neked ezt szólj bátran.-Bár nem hiszem, hogy valaha is az én segítségemre lenne szüksége, de ki tudja.
-Nem is lett volna kivel. Szerencsére mivel kiolvasztottak engem nem zaklattak az elején nagyon a házassággal, utána meg kiderült, hogy nem lehet gyerekem. Szóval ilyen szempontból tényleg szerencsés voltam.-Szóval nincs is nagyon okom panaszkodni.
Vissza az elejére Go down
Morgan Ruh
Karakterlap : As above, so below
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 79
Morgan Ruh
Azonosítatlan létforma



#33Hétf. Márc. 22, 2021 12:45 am
Újabb korty a vízből, aztán visszacsavarja rá a kupakot és az üveg az asztalon landol. Másnál valószínűleg a hideg rázná az udvariaskodástól, de Hwannal szemben valahogy elviseli ezt. Jeong-Suk természetéből adódan egy kedves, rendes nő, amolyan "légynek se tudnék ártani... helyette inkább ragtapaszt teszek a bibijére" típus. A tökéletes nővér, minden porcikájából áradó gondoskodással, és ez igen nagy előny lehet a számára. Rengeteg fájdalom forrása, de a végén akkor is: előny.
- Eleget segítesz így is. Nélküled nem futna ilyen olajozottan a gyengélkedő. - vállat von, aztán nem szaporítja tovább a szót.
Eddig rosszat még nem hallott a főnővérről. Nem hiába.
Ahogyan tovább hallgatja a másikat, halkan hümment. Teljesen más utat jártak be, már ami a Földről Volentisre érkezést, majd a volentisi életet illeti. Aztán mindketten a Jolán kötöttek ki. Aztán ki tudja? Az ellentéteik ellenére eddig jól együtt tudnak dolgozni, és most, hogy Hwan az orvoslást tűzte ki céljául, ez még inkább kiforrhat.
- Valóban szerencsés voltál. Hozd ki ebből a legjobbat. Főleg, hogy kikerültél a nemzésmániás mancsok közül. - forgatja meg a szemeit, aztán visszakéri a tabletjét.
Többet rejt az élet, mintsem hogy elpazarolják.
Vissza az elejére Go down
Jeong-suk Hwan
Titulus : Chen nővér
Tartózkodási hely : Jola
Hozzászólás száma : 126
Jeong-suk Hwan
civil



#34Hétf. Márc. 29, 2021 8:02 pm
-Ez kedves tőled!-Jól esnek az ilyen pozitív megerősítések. Néha mondjuk kételkedem kicsit magamban, hogy tényleg jó döntés volt engem választani, de mindenben vannak nehézségek. Túl unalmas lenne az élet, ha mindent azonnal tudnánk. Szeretek megoldásokon agyalni. Van mikor kell a segítség, egy külső szemlélő. Közben persze igyekszem a többieket is tanítani, hogy nélkülem is jól tudjanak dolgozni, együttműködni. Sosem lehet tudni mikor esek ki a műszakból. Szóval nem szeretnék rémült nővéreket a gyengékedőn.
-Amit sose értettem meg, hogy miért hiszik azt, hogy ha kötelezővé teszi a házasságot, a gyereknemzést miért járnának sikerrel. Igaz sok gyerek született... De nem tudhatjuk, hogy milyen áron. Oké nem érdekeli őket az, hogy mi lesz a nőkkel... De csak józan paraszti eszünket használva... Egy boldog kapcsolat sokkal termékenyebb lehet. De jahm... pasikból áll a consilium, így esélytelen, hogy ilyesmik az eszükbe jutna. Komolyan mintha a középkorban lennénk, csak fejlettebb technológiával.... Eh ne haragudj ez most kijött belőlem.-Nézek most én rá bocsánatkérően.
-Szeretném majd még gyakorolni a varrásokat. Mikor van az az időpont mikor nem dolgozol itt? Mármint nem akarnálak megzavarni munka közben.
Vissza az elejére Go down
Morgan Ruh
Karakterlap : As above, so below
Tartózkodási hely : URS Jola
Hozzászólás száma : 79
Morgan Ruh
Azonosítatlan létforma



#35Kedd Márc. 30, 2021 4:30 am
- Ez nem kedvesség. Csak balgaság volna nem elismerni a munkádat, ami egyelőre kiemelkedő. - vállat von és elhallgat.
Csupán azért, hogy feldobja valaki napját, nem állítana valótlanságokat. Ha Hwan csapnivaló nővér és munkaerő volna, akkor nem habozna egy percig sem szembeállítani a tényekkel. Egyrészt olyan hivatást űznek, ahol életek múlthatnak a szakértelmen... vagy annak hiányán, másfelől nincsen ideje és energiája a felesleges bratyizgatásra. Olyanra főleg nem, amin semmit nem nyer.
Ugyan a tabletjébe mélyedve "papírmunkázik", de közben félfüllel a másikat és annak kismonológját hallgatja a consilium balfaszságairól. Apró hümmentéssel jelzi, hogy egyetért a nő mondandójával, viszont többet nem tud hozzáfűzni. Igazán rohadt a helyzet, persze, hogy az, főleg azoknak, akik élik a holtodiglan-míg-meg-nemet, hisznek a szerelemben és egyéb szívmelengető dolgokban. Persze, az erőltetett vemhesség a legrosszabb, nemakart gyerekeket szülni erre az elcseszett világrendbe. Sóhajt, mély levegő, beszív, kifúj.
- Szinte mindig dolgozom valamin. - jegyzi meg eltöprengve, aztán beletúr a hajába, majd körbepillant.
- Küldd át a beosztásod, jelöld meg a szóbe jöhető napokat, amikor biztosan ráérsz és semmi sem jöhet közbe. Majd ahhoz igazítom a dolgaimat és időt szakíthatunk a gyakorlásra. Plusz magaddal is vihetsz pár dolgot, hogy a kabinodban próbákozz az öltésekkel. - szólal meg végül.
Vissza az elejére Go down
Jeong-suk Hwan
Titulus : Chen nővér
Tartózkodási hely : Jola
Hozzászólás száma : 126
Jeong-suk Hwan
civil



#36Kedd Márc. 30, 2021 9:21 pm
-Oh ez igazán kedves tőled! Mondjuk változni szokott, de ami előre megvan azt elküldöm neked.-Mosolyodom el és fel is jegyzem magamnak, hogy majd nézzem ét a beosztást, amit amúgy én magam csinálok, de persze igyekszem úgy, hogy mindenkinek jó legyen. Nem azt mondom, hogy lehetetlen, de nem is könnyű. Kompromisszumot mindig kell kötni, és amilyen jófej vagyok és amiért nekem se családom, se párom, így én vagyok a rugalmasabb egyén a csapatból. Egyszer ez fog engem a sírba vinni.
-Szeretnék orvos lenni, de azért nem akarom minden időmet erre fordítani, mert akkor igen hamar ki fogok égni, vagy bekerülni a gyengélkedőre kimerültség miatt.-Mosolyodom el. Lelkes vagyok, de azért az egészségemet nem akarom tönkretenni miatta.
-Öhm nem is akarlak tovább zavarni. Nagyon szépen köszönöm az órát és a magánrendelésed. Lehet nem lesz rá soha szükség, de azért jó tudni róla.-Nem vagyok negatív, de nem is repdesek a Jola felett álmodozva abban, hogy jön majd a lovagom egy fehér siklón...
Elköszönök tőle, majd vissza is vonulok a kabinomban, ahol el is küldöm neki a következő pár hét beosztását és a tervezetet, hogy mikor tudnék menni gyakorolni.

//Köszönöm a játékot <3//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Vissza az elejére Go down
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
Ugrás:
^
ˇ